Matematikten hiç anlamayan biriyim arkadaşlar. Üniversite okumak istiyorum. Ne yapmalıyım lütfen yardım edin?

Arkadaşlar. Ben hiç matematik yapamayan biriyim hiç çalışmayı da denemedim. Malum en güzel bölümler matematik yapmadan kazanılmıyor. 21 yaşındayım. Okul okumaktan başka çarem yok. Ne yapacağım şaşırdım. Sözelden bir iki yıl önce 90 k yaptım ama işte sözel de bölüm yok.

Mimarlık istiyorum arkadaşlar çok istediğim bir bölüm. Onun haricinde BESYO çok ilgimi çekiyor da ne yapacağım bilmem.

Bu resimdeki konular üzerine çalışacağım ancak bunları yaparım 10-15 tane. Ayt de ne yapacağım bilmem

Matematikten hiç anlamayan biriyim arkadaşlar. Üniversite okumak istiyorum. Ne yapmalıyım lütfen yardım edin?
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Gerçekten hiç temelin yoksa Antrenmanlarla Matematik serisine başlamalısın şimdiden. Biraz temelim var diyorsan Karekök yayınlarının Matematik 0 ve Geometri 0 kitaplarını alıp çözmeye başlamanı öneririm. Yapamadığın soruların çözümlerine mutlaka Karekök uygulamasını indirip bakmalısın. Anlamadığın konuların konu anlatımları için Youtube videolarını deneyebilirsin, Hocalara Geldik gibi kanallar yardımcı olacaktır.

  • En temel çalışacağım. O an matematik ilk okul terk ama eşit ağırlık ve sözel güzel. Şimdi atıyorum tyt den 15 tane yaptım inşallah yaparım sence yapabilir miyim? Diyelim yaptım ama ayt de nasıl yapacağım ayt matematik çok zor diyorlar ve konular farklı

  • Gerçekten çalışırsan neden olmasın? İradeni koruman önemli. En temelden başlayacağın için bir an önce başlamalısın. Kendine bir plan ve program yap, ne zaman neyi çalışacağını ayarla ve programa kesinlikle uy. Anlamadığın her konu için Youtube videoları yardımcı olacaktır, Hocalara Geldik kanalını öneririm dediğim gibi. AYT önemli gerçekten de.

  • Ama işte ben normal bir öğrenci değilim ki o yüzden yapamama ihtimalim var. Ayr sıkıntı ya. Tyt de güzel bolunler yok ne yapacağım şaşırdım. Hep en güzel bölümleri sayısal koymuşlar ya

  • Hepsini Göster

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
 • Antrenmanlarla matematik kitabı var başlangıç düzeyinle onunla temel atıp yürür gidersin

  • İşime yarar mı