Muhteşem yüzyılı izliyor musunuz?

Dolar Euro altın. Zamlar. Ete zam süte zam g. zam zam zam zam

0 1

En İyi Erkek Görüşleri

 • Tabii ki izliyoruz günden güne ülkemizin değişen koşullarını ekonomik koşullarına halkımızın ne durumda olduğunu çok güzel bir şekilde gözlemliyoruz aslında şöyle bir şey söylemek isterim insanlara kızmıyorum ülkemizi yönetenlere kızmıyorum çünkü biz böyle tercih ediyoruz ve biz yaptığımız tercihlerin sonucunu yaşıyoruz, önceleri çok kızardım hükümet şunu yapıyor bunu yapıyor şöyle yapıyor dedi Güler gösterirdim ama artık bu saatten sonra hiçbir konuda tepki göstermeyeceğim çünkü bir halk nasıl yönetilmek isterse o şekilde yönetilir.

  Elbette onların içinde bizler de zarar görüyoruz bizleri de faydası dokunmuyor belki zararı dokunuyor ama bu ülkede tuzlu kuru olan insanlar vardır onlardan bir tanesi de benim mesela seçim öncesi birçok insan benimle kavga kavga etti birçok insan benimle küstü Ben de onlarla küstüm kavga ettim peki seçim akşama sokaklara çıkıp oynayan insanlar göbek atan insanlar ve benim tanıdığım aynı zamanda ekonomik koşulları yerinde olmayan nakliye firmasında sabahtan akşama kadar ter içinde kalarak çalışıp üç kuruş 200 lira paraya çalışan insanlar bile oynadılar Yani şimdi ben neye kızayım ki soruyorum size?

  bir halk pandemi dönemi deprem dönemi ekonomik koşullarda yaşadığı zorlukları görmeden aynı yönetim koşullarını seçiyorsa ona Ben artık bir şey diyemem sadece izlerim ama bu saatten sonra da herhangi bir ilde tepki olduğu zaman o ilin verdiği oy oranlarına bakıyorum ve ona göre kim nasıl yönetilmek isterse o şekilde yönetildiğini söylüyorum siz de kafanızı çok yormayın kimseyle kavga etmeyin siyasiler gelir geçer herkes kendi koltuğunu düşünüyor, şu anda ana muhalefetin başındaki kişi bile istifa etmemek için elinden geleni yapıyor O yüzden halkı düşünen yok sadece halkı düşündüğünü söyleyen insanlar var.

  Netice olarak izliyorum ve izlemeye devam ediyorum.

  #AdaletinHukumdarı

 • Hayır izlemiyorum direk yaşıyorum 😎

  • EİC için teşekkür ederim

  • Rica ederim 😊✌️

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
 • Ona başlamıştım bir ara da. İzlemedim devamını. Bir ara başlayıp bitireceğim.

  • Akp muhteşem yüzyılı yalnız bu

  • Yalnız akp’ninki biraz farklı. Padişahımız yerine oğlunu değil damadını getirmek istiyor sanırsam. Daha mutlak otoriteyi sağlayamadı.

  • Yapar herşeyi