Yani genelde herkes içtiğini öder o şekilde. Ama bazen erkeklerle dışarı çıktığımızda onlar da ödeyebiliyor fkfk teşekkürler
Soran
7 ay
Öğrenci evine ucuza toptan bira gelse almazlar mı?
Görüş sahibi
7 ay
Toptan nereden bulunur ki? Ayrıca hani devamlı atıyorum haftanın 5 günü içme gibi bir durum olmuyor. Çünkü öğrencinin genelde maddi durumu düşük oluyor. Şans
Soran
7 ay
Öğrenciler en çok makarna ve su tüketiyor dimi? Başka ne tüketiyor çok fazla?
Görüş sahibi
7 ay
Yani ben öyle makarna su tüketmedim. Üniversite yemekhane yemekleri ucuz oluyor.
Görüş sahibi
7 ay
Ama şey görmüştüm. Uniden bir arkadaşım öğlen yemeğini üniversite yemekhanesinden yemişti. Okulda İ. Ö de olduğu için akşama doğru da yemek çıkıyordu. Akşam da üniversiteye yürüyerek gidip yemek yiyordu. 4 çeşit yemek 3 tl
Görüş sahibi
7 ay
Bu arada 1 sene evde kaldım. 1 sene yurtta kaldım. Ama en iyisi yurt. Yemekli yurt ise hatta oda temizliğini de yurt yapıyorsa (lavabo banyo vs). 4 kişilik odada kalmıştım. Oda arkadaşlarım da baya iyilerdi. Çok eğlenceli geçmişti. Ama evde kaldığım dönem ise kötüydü. Haftada 2 3 kez yemek yapma çabaları, genelde ful dışarıdan yedim. Eğer ailenin maddi durumu yoksa dışarıdan pek yiyemezsin. Ben kyk parası alıp üstüne ailemden de para alıyordum. Bulaşık vs temizlik hepsi sıkıntı. Ev arkadaşın da pis çıkarsa tam sinir krizi gecirmelik bir ev oluyor. Hele kışın faturalar bel büküyor
Soran
7 ay
Abla gzliden cik@r msin?
Görüş sahibi
7 ay
Çıktım
Soran
7 ay
Abla mes@j yoll@nmiyir s@n@
Gizli Üye
7 ay
Ne için
0000
Soran
7 ay
İçmek için
Görüş sahibi
7 ay
Toptan almazlar bi tane alip icerler iste niye toptan alsinlar
Soran
7 ay
Ucuz olması için evlerine almazlar mı?
Hepsini Göster Daha Az Göster
Görüş sahibi
7 ay
Toptan alınca ucuza gelmiyo ki ya da tek tek alinca ucuza gelmiyor ayrica ogrenci bi tane alip icmeye para bulamiyor mk
Kızlar & Erkekler Ne Diyor?
3 2Kendi üretiyo
Doğru çok pahalı olmuş abi
hayır
Pahalı olmuyor abla öyle?
çok sevmiyorum ya
Hayir tek tek alıyor
Pahalı olmuyor mu?
Herkes içtiğini ödüyor
Öğrenci evindesin dimi abla?
Abla deme 23 yaşındayım kdkd
Ben lise sonum ajjaja çıtırsın ama daha bence sen
Yani genelde herkes içtiğini öder o şekilde. Ama bazen erkeklerle dışarı çıktığımızda onlar da ödeyebiliyor fkfk teşekkürler
Öğrenci evine ucuza toptan bira gelse almazlar mı?
Toptan nereden bulunur ki? Ayrıca hani devamlı atıyorum haftanın 5 günü içme gibi bir durum olmuyor. Çünkü öğrencinin genelde maddi durumu düşük oluyor. Şans
Öğrenciler en çok makarna ve su tüketiyor dimi? Başka ne tüketiyor çok fazla?
Yani ben öyle makarna su tüketmedim. Üniversite yemekhane yemekleri ucuz oluyor.
Ama şey görmüştüm. Uniden bir arkadaşım öğlen yemeğini üniversite yemekhanesinden yemişti. Okulda İ. Ö de olduğu için akşama doğru da yemek çıkıyordu. Akşam da üniversiteye yürüyerek gidip yemek yiyordu. 4 çeşit yemek 3 tl
Bu arada 1 sene evde kaldım. 1 sene yurtta kaldım. Ama en iyisi yurt. Yemekli yurt ise hatta oda temizliğini de yurt yapıyorsa (lavabo banyo vs). 4 kişilik odada kalmıştım. Oda arkadaşlarım da baya iyilerdi. Çok eğlenceli geçmişti. Ama evde kaldığım dönem ise kötüydü. Haftada 2 3 kez yemek yapma çabaları, genelde ful dışarıdan yedim. Eğer ailenin maddi durumu yoksa dışarıdan pek yiyemezsin. Ben kyk parası alıp üstüne ailemden de para alıyordum. Bulaşık vs temizlik hepsi sıkıntı. Ev arkadaşın da pis çıkarsa tam sinir krizi gecirmelik bir ev oluyor. Hele kışın faturalar bel büküyor
Abla gzliden cik@r msin?
Çıktım
Abla mes@j yoll@nmiyir s@n@
Ne için
İçmek için
Toptan almazlar bi tane alip icerler iste niye toptan alsinlar
Ucuz olması için evlerine almazlar mı?
Toptan alınca ucuza gelmiyo ki ya da tek tek alinca ucuza gelmiyor ayrica ogrenci bi tane alip icmeye para bulamiyor mk