Pi Network Ne Zaman Borsaya Girecek?

Arkadaşlar öncellikle çok fazla Pi network duyuyorum etraftan. Pi network ne demek? Bilen biri beni aydınlatabilir mi? Pi Network ne zaman borsaya giriyor, girdiği zaman ben nasıl katılabilirim? Bu işlerden anlayanlar yardımcı olur musunuz?
1 1

Çok Süper Cevap

 • Pi Network Nedir?

  Pi Network Ne Zaman Borsaya Girecek?

  Pi Network, eşler arası pazarlamadır aslında. Üyeler pi kullanarak mal ve hizmet satın alabiliyorlar. Pi, telefonunuzdan madencilik yapabiliyorsunuz. Kripto para birimi diyebilirim.

  Bedava Pi Network Nasıl Kazanılır?

  Pi Network Ne Zaman Borsaya Girecek?

  Pi bedava para değil maalesef. Yani bedava pi network kazanamazsınız. Siz ne kadar çok katkıda bulunursanız o kadar çok kazanırsınız. Pi kazanmaya başlamak için, 24 saatte bir kontrol etmeniz gerekiyor.

  Pi Network'e Nasıl Katılabilirim?

  Pi Network Ne Zaman Borsaya Girecek?

  Pi Network Nasıl Kayıt Olunur? Pi Network'a katılarak madencilik yapabilmeniz için telefona uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Pi Network uygulaması indirerek, referans koduyla kayıt olmanız gerekiyor. Üye olduktan sonra 24 saat içinde size bir bildirim geliyor. Uygulama bildirimi geldikten sonra uygulama içerisinde yer alan şimşek simgesine tıklayarak kazım işlerine başlayabiliyorsunuz. Siz kazım yaptıkça hem siz hem size referans olan hem de üye olan kişilerle beraber bir çember kuruyorsunuz. Kazma hızınız yüzde 25 oranında artacak. Kazım işlemini siz bitirdikten sonra telefonu kapatsanız da işlem kendi kendine devam ediyor.

  Pi Network Ne Zaman Borsaya Girecek?

  Pi Network Ne Zaman Borsaya Girecek?

  Pi Network şu an borsada değil. 2021 yılında piyasaya sürüleceği belirtilmiş. Ancak şu anda henüz piyasaya sürülmedi. Ön çalışmaların tamamlanmasını bekliyorlarmış, testlerde maniplasyona açık bir konu kalmadığında hatasız ve müdahaleye kapalı olarak kabul edileceğini söylemişler. Bütün kontroller sağlandıktan sonra listeye girecek.

En İyi Erkek Görüşü

 • 2022 başı diye duyumlar aldım ama gireceği konusunda açıkçası şüphelerim var. Kazımı 2500'de bıraktım. Girerse 2500 adet var, girmezse zararım yok. 🙂🙂🙂

  • Üye olmak için bir davet koduna ihtiyacın var, sonrasında Play Store, ya da her hangi bir uygulama mağazasına girip Pi Network yazarak uygulamayı indir, uygulamadan kaydol, getirdiğin kişi başına fazladan Pi alırsın, üye olduğun kodun durumuna göre de Pi. Kazanırsın, güvenlik çemberine eklenirsen daha fazla Pi kazanırsın. Böyle bir durum. Önemli olan piyasa oluşturmak şu an için, sana verdiği 5000-10000 Pi piyasaya girdiği zaman piyasa arzı olarak görünecek. anlayacağın yine onlar kazanacak. 😂😂😂

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 3
 • 3500 lerdeyim umarım yakın zamanda girer

 • Girmez

 • @ilhoep

 • Şu ara oldukça revaçta. Kazım yapmak isteyenler referans koduna yasin700 girebilirler