Sizce Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik okumak mantıklı mı, değil mi?

Sayısal derslerden nefret ediyorum ve zaten bu sene Yks'ye 2. girişim, daha önce 2018'de liseden mezun olduğum zaman girmiştim ve ailemin zoruyla Optisyenlik programını tercih etmiştim, ama derslerimde çok zorlandığım için okulumu bitiremedim. Bu sene ise tekrardan Yks'ye girdim ve şu anda Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik yazmayı düşünüyorum. Bunun sebebi ise hem bölüm derslerinin daha kolay olması, hem de iş imkanlarının bana daha uygun olması. Yani ben masa başı, genellikle oturarak yapılan bir işimin olmasını isterim. Ayrıca geceleri kahve içerek oturmayı, sabahlamayı çok sevdiğim için nöbetlere falan kalmak da çok zevkli gelir diye düşünüyorum.
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
  • Sırf ataması çok oluyor diye okuyacaksanız okumayın lütfen şimdi 32 bin aldı diye bir daha 32 bin almayacak önü yeterince kapandı. Yine de siz bilirsiniz. Ayrıca tıbbi sekreterler acilde çalışırsa o zaman nöbeti oluyor onun dışında bir nöbeti yok bildiğim kadarıyla

    • Bölüm dersleri de zor bu arada:)) ama halledilmeyecek gibi değil

    • Teşekkür ederim. Peki sayısal dersler var mı, varsa çok mu?

    • Çünkü sorumda da belirttiğim gibi sayısal derslerden ( özellikle Fizik, Kimya, Anatomi gibi derslerden ) nefret ediyorum. Zaten daha önce de 2018'de, liseden mezun olduğum zaman Yks'ye girdiğimde ailemin zoruyla Optisyenlik programını tercih etmiştim ve sonrasında derslerimde çok zorlandığım için okulumu bitiremedim, azami süremi doldurduğum için okuldan atıldım.

    • Hepsini Göster