Türkiye de kızların çalışma izni yok mu anlamıyorum?

Arkadaşlar bu zamanda hangi kızı görsem çalışmak yerine çoğu sırtımınızdan geçinmenin derdine düşmüşler gerçekten çalışmak isteyen saygı duyduğum kendini bilen kız sayısı çok az siz kızlar çalışma izni mi alamıyorsunuz yoksa çalışmayıp erkeğin sırtından geçinmek işinize mi geliyor? Zaten maaşlar da belli ve hiçbir şeye yetmiyor bir erkek ne kadar alıyorsa kızda onu alıcak ama bakıyorum ki kızlar biz erkeklerin de insan olduğunu ve türkiyenin şartlarını düşünmek yerine hala daha onuda isterim bunuda isterim diyorsa bu anlaşılan erkeklerin kızları çok fazla şımartmasından kaynaklı ayrıca erkekler sevgi veremeyeceği için bunu parayla örtbas etmeye çalışıyorlar bunu da geçtim peki erkek arkadaşlar sizlere soruyorum bu ekonomik şartlar altında neyinize güveniyorsunuz? Bu şartlar altında kendi istikbaliniz kurtulmuyor sadece günü kurtarıyorsunuz ve siz kendi istikbalinizi kurtarmadan hayatınızdaki insanın istikbalini nasıl kurtaracaksınız? Ve bu zihniyete bu kadar enflasyon az bile.

0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Bu bazı kadınların zihniyeti. Maalesef Türkiye de çoğaldı. Bu durumdan ben de çok şikayetciyim ve kötü görüyorum. Bunu yapan çoğu kadında erkek ve kadın eşitliğinden bahseden tipler. Artık çoğu sevgililik paraya bakıyor ve bu gerçekten çok kötü bir durumda olduğumuzu gösteriyor. Erkeğin parası için evlenenler, sevgili olanlar çoğaldı. Bir kadın, erkekten dilenmemeli, o da çalışmalı ve kendi parasını harcamalı.

  • Bende onu söylüyorum ve bir yandan ekonomi erkeğin sırtına dayanmış durumda bir gün ben kıza ne iş yapıyorsun zenginmisin diye sorsam ne derdi sence kendileri insan olarak isteyebilir ama aynı şeyi biz erkeklerde isteyemezmiyiz.

En İyi Kız Görüşü

 • Valla alakası yok bana da hep tersi denk geldi çalışmayan hala anasi ile oturan benim paramı yemeye çalışan erkekler ne saygi bilir ne sevgi ne emek bir de hep sen kabahatli cikarsin nefreti pislikligi bir de üstüne canım akrabaları parası olsada olmasada çekilmez bu anadolu erkekleri yer yüzünün en pohpohlanan erkekleri burada

  • Evet haklısınız öyle erkekler de var her iki taraf içinde bir denge yok yakındığımız durum da bu, ben şunu da kastetmek istedim kendimden örnek vermem gerekirse ben şu an mesleğim var ama çalışmıyorum tabiki mesleğime ulaşmayı en kısa zamanda çok istiyorum ve bu konuda çalışmalarım devam etmekte siz anlaşılan çok iyi niyetli davranmışsınız ama suistimal olmuş mesela benim karşıma sizin gibi bir insan çıksa bir geleceğim olduğunu hissettirir ama bana biraz zaman vermesini isterim türkiye de neyin ne zaman gerçekleşeceği hiç belli olmuyor bu zamanı keşke kendimiz de bilsek ama yok ama gerçekten de söylediğim şeyi yapamayacaksam ben çeker giderim çoğu kızın hatası hemen orada kestirip attiklari için belki de zamamla mutlu olacakları ilişkiyi bir çırpıda kesip atıyorlar hepimiz herşeyi hemen isteriz elbet ama her şey ne hemen gerçekleşir nede hemen o istediğimiz şeye ulaşmamız mümkün olabilir bazen çok sabır etmek gerekiyor size gelince anlaşılan çok iyi niyetli davranmışsınız ve suistimal olmuş onlar anadolu erkeği de değil resmen çomar zaten çomarların yanında iyi erkekler de yandı, umarım sizin de karşınıza bunun değerini anlayacak insan er ya da geç çıkar.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
 • İşine gelmeyen evlenmesin

  • İşine gelmeyen cümlesi çok bencilce bir düşünce olduğunu biliyormusunuz kaldıki bu cümlenin altında bir sürü beklenti yatar ve türkiye standartlarını bile aşar burada bahsettiğim gibi kimsenin geleceği kurtulmuş durumda değil sadece günü kurtulmuş durumda peki toplumun kadın erkekleri yaşlandıklarında ne yapacaklar sırtları hala aileye mi dayalı olacak?

  • Haklısınız ama kadın fakir bir hayat yasadiysa ailesinde evlnince rahat hayat yaşamak istiyor

  • İşte bende onu diyorum erkek fakir bir hayat yaşayamaz mı ailesinde, hadi maddi durumu iyi bir erkek bir erkek kadına el uzatarak onu kurtardı diyelim peki fakir bir erkeğe kim el uzatıcak? Yoksa çare o erkeğin yurt dışına gitmesi öylemi dersiniz.