Çok Süper Cevap

 • Merhaba
  Türkçe genelde 32 paragraf-8 dilbilgisi olmak üzere 40 sorundan oluşuyor. Sadece paragraf çalışarak 32 civarı net yapabilirsiniz dil bilgisi çok çözen olmadığı için bizi ileri taşıyan dil bilgisi oluyor.

  Matematik 30 (9-10. sınıf) 10 Geometri (9-10. sınıf) sorusundan oluşuyor. Alt yapınız yoksa YouTube de tyt matematik kampları var onların kitabıda var onu alıp hoca ile sistematik ilerleyebilirsiniz. Matematikte bizi öne atan yine geometri çünkü çözen az.

  Sosyale gelirsek 20 soru (Tarih, Felsefe, Coğrafya, Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi) ben MF öğrencisiydim hiç çalışmadım ama 14-15 net yapıyordum hiç coğrafya çözmüyordum bu sene mezuna kaldım artık coğrafya çalışacağım TM okuyan arkadaşlarıma sordum harita çalılmamı ve 345 yayınını çözmeni YouTube den bşr kanal seçip izlememi tavsiye ettiler. (Coğrafyanın Kodları)

  Fene gelecek olursak 20 sorudan oluşuyor 7 7 6 diye ayrılıyor. 7 Fizik ,7 Kimya, 6 Biyoloji. Kesinlikle bunlarda da aynı şekilde YouTube den konu anlatımı izlemeni tavsiye ediyorum. Aynı şekilde kamplara katılıp kitabını alıp onlarla birlikte ileyebilirsin. Biyolojiyi ufak notlar özellikle tekrar etmelisin çünkü %95 i sözel olan bir ders. Aynı şekilde Fizik ve Kimyayı da her hafta 1-2 saat tekrar etmelisin.

  Matematik ve Türkçe netlerini arttırmak test çözmekle bitmez muhakak 2 günde 1 branş denemesi çöz sınava yakın her gün deneme çöz ve yapamadıklarını bir bilene sor.

  Başarılar

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 0
 • Evet tyt 9 ve 10 unun konusu, ayt 11 ve 12

 • Tyt izle tyt videolarını yks ye hazırlayacak şekilde çekerler

  • benim hocam izliyom genelde iyi midir, birde bıyıklı matematik

  • Bıyıklı matematik filan bilmiyorum ben 3 sene önce girdim Benim hocam bilindik bir kanal kpss için de yks için de izleyeni çok

 • Evet 9-10 konuları çıkıyor tyt videoları izlesen daha mantıklı bence sınava az zaman kaldı