Üniversiteyi garipsemeye başladım normal mi?

Zamanında liseye başlamadan önce hep garipsiyordum. Acaba nasıl bir yer, alışır mıyım, meslek lisesinde arkadaşlar nasıl olur, okulda kalır mıyım gibisinden. Hatta internette tavsiye yazı ve videoları seyretmiştim. Ama hergün gittikçe alışmıştım. Tabii lise benim için çok kötü geçti o ayrı mesele.

Her neyse yks sınavına hazırlanıyorum şimdi de, sınava 20 gün kalmış, ben şimdiden lisede olduğu gibi üniversiteyi garipsemeye başladım. Arkadaşlıklar nasıl olur, kendimi onlardan dışlar mıyım, yine asosyal mi takılırım, dersler nasıl olucak, şehir dışında okursam ne olur ne olmaz gibisinden. Ortaokul ve lise benim için çok kötü geçti, kabus gibiydi, inşaallah üniversite daha güzel geçer. Aslında bu soru da tavsiye sorusu, siz ne tavsiye edersiniz?
1 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
 • lisede hiç arkadaşım yoktu diyebilirim nedense insanlar hiç sevmezdi asi bulurlardi çünkü onlar gibi ergence tavırlar sergilemezdim
  üniversiteye geldim herkes tarafından sevilen birisi oldum kaliteli vakit geçirdim. Bence o dışlanma olayları falan hep lisede oluyor. Mesala lisede çirkin olduğumu düşündükleri için zorbalığa ugruyordum hatta öyle ki ben bile buna inanmistimuniye gidince fark ettim ki asla böyle bir durum yok. Yani bence üni ve lise ortamı bambaşka

  • Evet aynısını yaşamışız. Ben ortaokul ve lisede zorbalık gördüm. Ezildim hep ve sonucunda asosyal biri oldum. Utangaç biriyim erkeklerle hatta kızlarla konuşurken aşırı kibar oluyorum, utanıyorum hep. Fakat bu durum üniversitede olursa diye endişe ediyorum.

  • Bende onlar gibi ergence tavırlar sergilemezdim bana çok saçma geliyordu

  • sen kendi öyle görmezsen olmaz bir ömür boyu böyle hissetmek istemiyorsan da böyle davranma

  • Hepsini Göster