50 Metrekare 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Onay Aldı mı?

Selam arkadaşlar. 50 Metrekare izleyen var mı? Ben çok sevdim. Ama haber göremedim etrafta. 50 Metrekare 2. sezon ne zaman? Onay falan aldı mı bilginiz var mı? Şimdiden teşekkürler!
0 0

Çok Süper Cevap

 • 50 Metrekare 2. Sezon Onay Aldı mı? Ne Zaman?

  27 Ocak Çarşamba günü ilk sezonuyla Netflix platformunda yayınlanmaya başlayan 50 Metrekare dizisinin 2. sezonu olup olmayacağı herkes tarafından merak konusu oldu. tabii bizler de merakla bekliyoruz. Ancak 50 metrekare 2. sezonun gelmesiyle ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı maalesef.

  50 Metrekare Dizisi Konusu Nedir?

  Dizi, hayatı için kaçarken kendisini bulmaya çalışan Gölge adlı gizemli bir tetikçinin hikayesini anlatıyor. Gölge, kendisine uzun süredir kayıp olan babası gibi davranan Servet'in ihanetinin ardından, kendini aniden yabancı bir mahallede 50 metrekarelik bir terzi dükkanında yaşarken buluyor.

  50 Metrekare 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Onay Aldı mı?

  Durum düzelene kadar orada saklanırken, mahalledekilerin kendisini ölen dükkan sahibinin oğlu olduğunu düşündüklerini öğreniyor. Ancak, bu kimliği korumanın düşündüğü kadar kolay olmayacağını anlıyor. Bu yeni mahallede ne kadar yaşarsa, geçmişine ve gerçek kimliğine dair sırları o kadar çok keşfediyor, etrafındakilere o kadar çok yardım ediyor ama bir o da kadar başka birine dönüşüyor.

  50 metrekare 2. sezon onaylandı mı, dizinin konusu nedir gibi sorulara yanıt vermeye çalıştım. Umarım faydalı olur.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 1
 • 2. sezonu için henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak tahminlere göre 50 m2 (metre kare) dizisinin 2. sezonunun 2021'in sonlarına doğru geleceği yönünde.

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?