Ağır Yaşamlar Steven Assanti Öldü mü?

Ağır yaşamlardaki Steven Assanti öldü mü ya? Sanki öldü gibi haberler okudum ama pek güvenemedim bilenler var mı? Ölmediyse son hali nasıl biliyor musunuz?
Steven Assanti Öldü mü?
Steven Assanti Öldü mü?
Öldüyse çok üzülürüm gerçekten :(
0 1

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Ağır Yaşamlar Steven Assanti Kimdir?

  Ağır Yaşamlar Steven Assanti Öldü mü?

  Ağır Yaşamlar programının en ilgi çekici karakteri Steven Assanti idi bana göre :) Küçükken anneleri tarafından terk edilmiş ve babasıyla tek başına yaşamaya başlamış Steven. Çok asabi ve bir o kadar da kilolu bir abimizdi. Ufak yaşlarda yemek bağımlılığı başlamış ve kendini durduramamış. Steven 330 kilo olmuş, Justin ise 270 kiloyu görmüş. Hal böyle olunca çareyi programa katılmakta bulmuşlar. Steven asabi olduğu için hastanedeki herkesle kavga eden bir karakterdi. Daha sonra kontrolü kaybedip hastaneye pizza söyledi :D Yakalanınca da DR. Nowaradan tarafından hastaneden kovuldu. Sonrası ise merak konusu oldu tabi..

  Ağır Yaşamlar Steven Öldü mü?

  Ağır Yaşamlar Steven Assanti Öldü mü?

  Steven Assanti öldü diye haberler çıktı hakkında birçok şey yazdılar ama Steven Assanti ölmedi. Hatta Steven Assanti masöz Stephanie Sanger ile internette tanışarak dünya evine girdi. Ama eşinin onu terk ettiği haberleri var ne kadar doğru bilmiyoruz. Yani Steven yaşıyor. :)

  Ağır Yaşamlar Steven Son Hali Nasıl?

  Steven Assanti son hali
  Steven Assanti son hali

  Steven programdan kovulsa da, ortama ayak uyduramasa da ailesinin ve doktor Nowaradan'ın desteği ile ameliyat olmaya karar verdi. Başarılı bir ameliyatta geçirdi, büyük oranda kiloda verdi fakat hayatının geri kalanını ağrı kesiciler ile geçirmek zorunda. Ağrı kesici aldıkça kilo verdiğini fark etti ve bu tedaviye de devam etti. Toplamda ameliyat sürecinin sonrasında 100 kilo verdi. Şu an sağlığı gayet yerinde, son halini de yukarıdaki görselde görebilirsiniz.

  Ağır yaşamlar programında tanınan Steven Assantinin son hali:

  Ağır Yaşamlar Steven Assanti Öldü mü?

  Banyoya bile sığmayan, hayata küsen Steven kilo verdikten sonra yaşamının daha çok güzel hale geldiğini söylüyor. Şu an bütün soruları yanıtladığı bir Facebook hesabı var sanırım.

  Steven hakkında bildiklerim bunlar. Umarım merak edenlere faydası dokunur.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 6
 • zaten çok kiloluydu çaba da göstermedi yazık etti hayatına

 • Bilgim yok

 • TSI ile sabaha karşı 05 de vefat etti...

 • izlemedim bilmiyorum

 • Ölmüştü. Çok agresif alıngan birisiydi

 • Evet öldü o

 • Bu çocuk kilo veremez sürekli pizza yiyodu gece nin 3 ünde bile

 • Bunu mu takip ediyosun

 • Allah gönlüne göre versin, toprağı bol olsun