Arkadaslar 24 saat calisip 24 saat dinleniyorum ancak kitap okuyamiyorum yardim edin?

Arkadaşlar merhaba ben 24 saat çalışıyor 24 saat istirahat ediyorum geceleri dahi çalıştığımdan ertesi gün 24 saatlik istirahatinde akşam 5'e 6'ya kadar uyuyorum ve Kitap okuyacak daha takati kendimde bulamıyorum Göz kapaklarım Hep yorgun Kitap okumak istiyorum ne gibi tavsiyelerde bulunabilirsiniz
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Vücudunuzun bu uyku düzenine alışması lazım

  Her seyi planlarsaniz daha kolay olur.

  Sabah kahvaltı şu saatte, öglen temizlik şu saatte, gezme eglenme, aksam yemegi vs gibi saatleri ayarlarsaniz daha iyi ve düzenli bir hayatiniz olur. Bu arada da yarim saatlik kitap okuma süresi ayarlayabilirsiniz.

  İlk önce ince kitaplar ile baslayin. Belki eskiden okuyordunuz, kalinda okuyordunuz ama simdi tekrar kazanmak icin o alışkanlığı ince kitaplar başlayın ki üzerinizde bir yük, bir agirlik olmasin.. yani gözünüz korkmasin.

  Önce 15 dakika sonra yarim saat seklinde az bir süre ile baslayin. Zamanla arttirirsiniz. Zaten 1 saat okusaniz bile yeterli.

En İyi Kız Görüşü

 • Anca bu iş ve tempoya alıştığınız zaman kitap okuyabilirsiniz. Çalışma hayatında ilk zamanlar o tempoya alışmak zor ve zaman alabiliyor. Daha sonrası ise biraz daha yumuşak geçiyor ve kendinize zaman ayırabiliyorsunuz. En azından bende öyle olmuştu.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
 • Yatmadan önce oku