Bir kova burcu kadını nedensiz yere trip atıp soğuk yapar hem de sevdiği halde?

Herkesin görüşlerini bekliyorum arkadaşlar ama özellikle kova burcu kadınları görüşlerini belirtirse özellikle sevinirim
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Kova burcu kadını, entellektüel bir yapıya sahiptir. Araştırmayı, öğrenmeyi ve yenilikleri çok sever. Macera yaşamaya bayılır. Çok eğlenceli bir arkadaştır. Çok Zeki olduğu için değişik fikirler üretmeyi sever. Eğlenmeyi, eğlendirmeyi ve keşfetmeyi sever.

  Kova Burcu Kadını Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

  Kova burcu kadını, sizinle zaman geçirmek istiyorsa ve sizinle ilgileniyorsa sizden hoşlanıyor demektir. Sevmediği ve hoşlanmadığı kişilerle vakit geçirmek istemez. Kendisini eğlendiren ve güldüren kişilere karşı ilgi gösterir. Birini sevdiğini ve önemsediğini söylem ve davranışları ile belli eder.

  Kova Burcu Kadını Kıskanç mıdır?


  Kova burcu kadını hiç kıskanç değildir. Kendisini de birinin kıskanmasına tahammül edemez. Birini kıskanması için istisna şeyler olması gerekir. Kendine güveni tamdır ve partnerini çok sıkmaz. Her dakika yanında olmaz ama bu sevmediği anlamına gelmez.

  Kova Burcu Kadını Nasıl Affeder ve Barışır?

  Kova burcu kadını, bağışlayıcı bir yapıya sahiptir. Samimiyetine güvendiği birinin özrünü kolaylıkla kabul eder ve barışır. Küs kalmaktan hiç hoşlanmaz.

  Kova Burcu Kadını Nasıl Zayıflar ve Nasıl Beslenmeli?

  Kova burcu kadını, karbonhidratlı yiyeceklerden uzak durmalı ve istikrarlı bir diyet programı ile zayıflamalıdır. Diyetini aynı zamanda sporla destekleyerek çok kısa bir zaman içinde kilo verebilir.

  Kova Burcu Kadını Nasıl Geri Döner?

  Kova burcu kadını, sıkıntıya gelemez. Sizden ayrıldıysa büyük ihtimalle ilişkiden sıkılmıştır. İlişkinize yenilik katarak onun geri dönmesini sağlayabilirsiniz.

  Kova Burcu Kadını Nasıl Giyinir?

  Kova burcu kadını, spor ve bohem giyinmeyi sever. Genellikle rahat giyinmeyi tercih eder. Gittiği yere göre giyinmeyi iyi bilir.

  Kova Burcu Kadını Nasıl İkna Edilir?

  Kova burcu kadınınız ikna etmek için çaba sarf etmeniz gerekir. Mantıklı bir şekilde sizi neden affetmesi gerektiğini açıklayarak sizi affetmesini sağlayabilirsiniz.

  Kova Burcu Kadını Nasıl Sever?

  Sevecen ve güleç bir yapıya sahiptir. Özgürlüklerinin kısıtlanmasından hiç hoşlanmaz ve kendisi de çok kıskanç değildir.

  Kova Burcu Kadını Nasıl Aşık Olur?

  Kova burcu kadını, kendini eğlendiren, zeki ve anlayışlı kişilere aşık olur. Onu etkilemek için onun değerlerine saygı duymanız gerekir.

  Kova Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

  Kova burcu kadını, zeki, eğlenceli, entellektüel, anlayışlı, çok koşana olmayan ve yeniliklere açık erkeklerden hoşlanır.

  Kova Burcu Kadını Nasıl Hediyelerden Hoşlanır?

  Kova burcu kadını maddi değeri olan hediyelerden çok manevi değeri olan hediyelerden hoşlanır. Yurt dışı seyahatine iki kişilik bilet alarak onu dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz.

  Kova Burcu Kadını Nasıl Affeder?

  Kova burcu kadını, sevdiği insanları kolay affeder. Size kızdığı şeyi neden yaptığınızı mantıklı bir şekilde ona anlatarak sizi affetmesini sağlayabilirsiniz.

  Kova Burcu Kadını Nasıl Pişman Olur?

  Kova burcu kadını, bazen kibirli ve patavatsız davranarak karşısındaki kişinin kalbini kırabilir. Fakat kısa zamanda hatasını anlayarak pişman olur.

  Kova Burcu Kadını Nasıl Mutlu Olur?

  Kova burcu kadını, eğlendiği, yeni şeyler denediği, sevdikleri ile zaman geçirdiği ve sosyalleştiği zaman mutlu olur. Mutlu olmak için küçük sebepler arar.

  Kova Burcu Kadını Nasıl Bir Aşık ve Elde Edilir?

  Kova burcu kadını sadık bir aşıktır. Fakat her şeyden çok çabuk sıkılır. Bunun için uzun bir ilişki istiyorsanız ilişkinize renk katacak yenilikler bulmanız gerekir.

  Kova Burcu Kadını Nasıl Bir Sevgilidir?

  Kova burcu kadını, kıskanç olmayan, sevgilisini çok sıkmayan ve kendi alanına müdahale edilmesini sevmeyen tutkulu bir aşıktır. İlişkide yeniliklere açıktır. Partnerini mutlu etmek ister.

  Kova Burcu Kadını Nasıl Bir Anne Olur?

  Kova burcu kadını, çocuğu ile yeni şeyler öğrenmeyi ve keşfetmeyi seven çok ilgili bir anne olur. Çocuğu ile arkadaş gibi olmayı seven kova kadını eğlenceli ve öğretici bir anne olur.

  Kova Burcu Kadını Hangi Rengi Sever?

  Kova burcu kadını, elektrik mavisi ve koyu maviyi çok sever. Bu rengi gördüğü zaman huzurlu ve mutlu hisseder.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 1
 • Kocaların seviyorum demesine inanma asla

  • Anlamadım gitti ya zaten hani nasıl desem bana karşı geçmişimden dolayı güven problemleri var unutkan bir insan olduğum için bazı verdiğim sözleri unutabiliyorum ha bir de kızlarla takılmamdan hoşlanmıyor bu söylediklerim yüzünden trip attığı oluyor anlayış gösteriyorum ama sebepsiz yere soğuk yapmasına trip atmasına anlam veremedim

  • Kardeş ben kova burcu duydummu uzaklasiyorum bilgin olsun çekemiyorum artık uzun ilişkilerimde ne hikmete hep onarlla oluyor

  • Benim de kaçtığım üç burç var yay yengeç ve ikizler ama böyle değiller Allah yardımcım olsun bu arada sağol

  • Hepsini Göster

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?