Bir terazi adamına ne tavsiye edersiniz?

Arkadaşlar her burcun kendi zaafları ve güçleri vardır. Teraziyim hava grubundanım, çok çabuk etkileniyorum diğer yandan çok çabukta etkileniyorum. Ortamdaki enerjiye çok hızlı adapte oluyorum, kendimi korumaya almadığım zaman bu çok hızlı inişlere çıkışlara sebep olabiliyor, dengede kalmam gerçekten zor olabiliyor bazen. Fazla detaya girmicem zaten bilenler bilir terazi burcunu, ne önerirsiniz dengede kalabilmem için?
Güncellemeler:
10 ay
Düzeltme çok çabuk etkileniyorum diğer yandan çok çabuk etkileyebiliyorum
10 ay
Bütün tavsiyelere açığım
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 0
  • Yalnızca sevdiklerine karşı değil. Herkese karşı adaletli ol. Genelde teraziler sadece arkadaş gurubuna karşı böyle. O enerji akışı dengesi bir yükselicek, bir alçalıcak hep olacak. Herkes de olan bir şey. Kendini koruma altına alabilmek için negstif insanlardan kaçmak gerek bu pek mümkün değil. Onlar her yerdeler.

    • Aydınlatıcı yorumun için çok teşekkür ederim. Artık neden dengemin şaştığını ve bu içimdeki sıkışıklığın sebebini daha net görüyorum. Rabbim beni doğru yoldan adaletten ayırmasın.

    • Şunu fark ettim ki değişim sancılı bir süreç

    • Bende bazen çelişki gibi görünen bir şeyin içine giriyorum, şimdi edepli mi olmalıyım yoksa fikrimi özgürce ifade mi etmeliyim diye, bu konuda bir fikrin var mı?

  • Asıl terazi burcu bize ne tasye ediyor?