BluTV TV bağlantısı nasıl yapılır? TV'den izlemek istiyorum yardımcı olur musunuz?

BluTV bağlantısını nasıl yapabilirim? Herhangi bir cihaz, kablo vs almam gerekiyor mu izlemek için? BluTV Samsung Smart TV'de nasıl izlenir?
0 0

Çok Süper Cevap

 • BluTV’yi TV’den İzlemek İstiyorum, BluTV TV Bağlantısı Nasıl Yapılır?

  Son dönemin popüler yayın platformlarından biri olan BluTV, sektörün önde isimlerinden. Dünyaca ünlü dizilerin yanı sıra yerli yapımlarla da kullanıcıları kendine çeken platform, BluTV özel yapımlarıyla da cazibesini koruyor. BluTV en çok televizyonlardan izleniyor. Hele de büyük ekran bir televizyona sahipseniz evde sinema keyfi tadından yenmiyor.

  BluTV’yi televizyondan izleyebilmek için televizyonunuzun Smart TV yani internete bağlanabilen akıllı televizyonlardan olmalı. Eski tip tüplü televizyonlar internete bağlanamadığı için BluTV’yi izlemek imkansızdır.

  Öncelikle uygulama mağazasına girerek BluTV uygulamasını televizyonunuza indirmeniz gerekiyor. Sonrasında BluTV uygulamasını açıp, üyelik bilgilerinizi girdikten sonra dilediğiniz içeriği izlemeye başlayabilirsiniz. Bu kadar kolay. :)

  BluTV TV bağlantısı nasıl yapılır? TV'den izlemek istiyorum yardımcı olur musunuz?

  BluTV Samsung Smart TV’de Nasıl İzlenir?

  Sanırım televizyonunuz Samsung. Özel olarak bunu sorduğunu için Samsung marka televizyonlardan BluTV nasıl izlenir aşama aşama aktarayım.

  • Televizyonunuzun modeline göre içerisinde BluTV uygulaması yüklü olarak gelebilir. Televizyonunuzun uygulamalar kısmına girerek BluTV uygulaması var mı, yok mu kontrol edebilirsin. Uygulama varsa direk 3. maddeye geçebilirsin.
  • Eğer BluTV uygulaması yoksa; televizyonunuzun uygulama mağazasına girip arama kısmına BluTV yazarak uygulamayı bulun ve televizyonunuza indirin. İndirdikten sonra uygulamayı direk açabilirsiniz.
  • Uygulamayı açtıktan sonra giriş ekranı çıkacaktır. Buradan giriş yap kısmına ulaşıp üyelik bilgilerinizi girerek hesabınıza erişebilirsiniz.
  • Bundan sonrası sizin keyfinize göre film, dizi izlemek. :)

  BluTV Hangi Akıllı TV’lerde Bulunuyor?

  Vestel, Arçelik, Samsung, LG markalı akıllı televizyonlarda ve bu markalara bağlı alt markalı televizyonların hemen hemen hepsinde bulunuyor. Yine vurgulamakta fayda var. BluTV kullanabilmek için Smart TV yani internete bağlanabilen akıllı bir televizyona sahip olmalısınız.

  BluTV TV bağlantısı nasıl yapılır? TV'den izlemek istiyorum yardımcı olur musunuz?

  BluTV Hangi Cihazlarda Kullanılır?

  BluTV, akıllı televizyonlarda, bilgisayarlarda, akıllı telefonlarda, tabletlerde, Apple TV’de kullanılabiliyor. Apple TV’lerde BluTV uygulamasını kullanmak için 3. nesil veya daha güncel bir AppleTV'ye sahip olmanız gerekiyor. 1. veya 2. nesil bir AppleTV'iniz varsa Airplay kullanarak izlediğiniz içerikleri AppleTV'inize yansıtarak izleyebilirsiniz.

  BluTV televizyonlarda ve diğer cihazlarda bu kadar kolay izlenebiliyor. Elimden geldiğince BluTV smart tv bağlantısı nasıl yapılır? Sorusunu yanıtlamaya çalıştım.

  İyi seyirler.

  Ayrıca bkz: BluTV Aylık Ücreti Ne Kadar?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
 • Hiç tarzım değil