EGO adlı erkek düşmanı diziye RTÜK nasıl izin veriyor kafayı yicem?

Ya sinirlenmemek elde değil. En ufak bir öpüşmede, sevişmede yüksek cezalar veren RTÜK konu erkek hakları olunca, erkeklere yapılan ayrımcılıklar olunca zerre sesini çıkarmıyor. Bu nasıl iştir ben anlamıyorum !!!

EGO adlı erkek düşmanı diziye RTÜK nasıl izin veriyor kafayı yicem?

Dizinin ismine bak ya. Açık açık erkeklere düşmanlık, cinsiyetçilik yayıyor. Bu dizide oynamayı bir erkek nasıl kabul eder? Hiç mi benlik saygısı yok bu erkeklerin? Ben neden kendi hem cinsimi bu şekilde aşağılayayım diye düşünmüyorlar?

Bir düşünsenize "kadına güven olmaz" diye dizi çıkardıklarını. Sizce bir kadın o dizide oynar mıydı? Sizce o dizi yayına girer miydi?

Erkeklik bitmiş, erkekler bitmiş. Eskiden erkekler böyle değildi. Erkeksiydi, dominanttı, liderdi. Bu ne hal şimdi böyle. Allahım sen bize yardım et allahım. Bu nedir?

0 0

En İyi Erkek Görüşü

  • Kadınların bir yerini iyice kaldırdılar
    Habere çıkan adama küfür eden hakaret eden kadını kimse konuşmuyor

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
  • Dizinin ismini görünce ben de biraz ön yargıyla yaklaştım ancak orada gerçekten erkeklerin güvenilmez olduğunu mu vurgulamaya çalışmışlar yoksa başka bir şey mi anlatmaya çalışıyorlar bilmiyorum Tabii ki Türk dizilerinden nasıl bir mesaj verilmesi beklenir orası da muamma ancak yine de birkaç bölüm oynadıktan sonra daha iyi karar verileceğini düşünüyorum belki de tamamen farklı bir şeyden bahsediyorlardır

    • Ya sen ne anlatıyorsun burada!!! Saçmalama. Sadece dizinin ismi ile bile yayınlanmaması gerekiyor diyorum. Sen kalkmış bana manipülasyon yapıyorsun burada. Bu dizinin içeriği ne olursa olsun sadece isminden dolayı kaldırılması gerekiyor. Ben ülkeyi yönetsem o dizide oynayan herkesten kan alırdım. Çok yüksek bir para cezası keser ve diziyi yayından kaldırırdım!!! Sen kalkmış burada ne saçmalıyorsun. Zaten sinirliyim bu duruma. Kalkıp yaptığın yoruma bak. Siz kadınlar neden erkeklere bu kadar düşmansınız. Şu konuya girip bana destek olacağına, gelip resmen diziyi savunuyorsun hafiften manipülasyon yaparak. Bu çok rezilce bir durum!