Emily in Paris 2. sezon ne zaman gelecek?

Arkadaşlar merhaba, Emily in Paris 2. sezon ne zaman gelecek bilen var mı? Son dönemde izlediğim en eğlenceli dizilerden bir tanesiydi, açıkçası merak ediyorum. Gerçi onay aldı mı onu da bilmiyorum ama sormak istedim, şimdiden teşekkürler!
1 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Emily in Paris 2. Sezon Onayı Aldı mı?

  Emily in Paris, 2 Ekim’de Netflix‘te izleyici ile buluşmuştu. İlk başta Paramount Network kanalı için hazırlanmıştı ama yayınlanmasına kısa süre kala Netflix’e geçti. İzleyiciler tarafından çok beğenildi ve ilgiyle karşılandı. Açıkçası Netflix’te daha büyük bir kitleye ulaştığını söyleyebilirim.

  Emily in Paris 2. sezon ne zaman gelecek?

  1. Sezon bittikten sonra herkes ikinci sezonu merakla beklemeye başladı ki bunlardan biri de benim. Emily in Paris 2. sezon onay aldı mı almadı mı merak konusu oldu. O zaman ben müjdeli haberi izleyecilerine vereyim: Emily in Paris 2. sezon için onay aldı.

  Emily in Paris 2. Sezon Ne Zaman Gelecek?

  Emily in Paris’in ilk sezonu gerçekten herkes tarafından çok sevildi. Ama şu an sadece 2. sezon için onay aldığını biliyorum. 2. sezon ne zaman çıkacak net bir tarih yok.

  Emily in Paris 2. sezon ne zaman gelecek?

  Pandemi sinema ve dizi sektörünü olumsuz yönde etkiledi. Bu yüzden çekimlere bir süre ara verildi. Muhtemelen Emily in Paris 2. Sezon 2021-2022 tarihlerinde sevenleriyle buluşur diye düşünüyorum.

  Emily in Paris Dizisinin Konusu Nedir?

  Romantik komedi, romantik drama türündeki Emily in Paris’in konusu: Emily Cooper’ı yirmili yaşlarında, Amerika’da yaşayan hırslı ve çalışkan bir genç kızın hayatını anlatıyor.

  Amerika’daki çalıştığı pazarlama şirketindeki çalışma arkadaşının hamile olduğunu öğrenmesi ile Emily onun yerine Paris’e gidiyor. Emily Paris’teki yeni ofisine özgüvenli Amerikan tarzını ve yeni fikirlerini taşımaya çalışıyor. Ama Fransızca bilmemesi çalışma arkadaşları arasında büyük bir sorun ve kabalık olarak görülüyor. Emily biraz zorlansa da çabucak üstesinden gelebilecek bir zekaya sahip.

  Emily in Paris 2. sezon ne zaman gelecek?

  Chicago’lu Emily Cooper pazarlama yöneticiliği kariyerinde Paris’te hayallerinin pozisyonu kapıyor ve kariyerinde ilerlerken aynı zamanda aşk ve arkadaşlık süreçlerine de tanıklık ediyoruz.

  Ama çok severek izlemiştim, benim gibi birçok izleyice de sevmiş. 2. Sezonu merakla bekliyoruz.

  Emily in Paris 2. sezon ne zaman, Emily in Paris 2. sezon gelecek mi sorularına yanıt verdim. İzlemeyen varsa, izlemesini tavsiye ederim. Son olarak The Crown 5.Sezon Ne Zaman? hakkında da haberler için linkteki içeriği okumanı tavsiye ederim.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 1
 • evettt çok keyif alarak izledim 2. sezonu heyecanla bekliyorum

 • Bilmiyoz