En çok aldatan burç hangisi?

ya da grup olarak soriyim bu soruyu. En çok aldatan burçlar hangi gruptandır. Ateş grubu mu, su grubu mu, toprak mı, hava mı?

Bana göre aldatmayan grup yok sanki. Akrep burcundan olup, beni aldatanlar oldu, su grubundan yengeç burcu da aldattı. Kocasını aldatan yengeç de gördüm... Toprak grubundan, boğa olup, aldatan, çok kişi gördüm. Hava grubundan aldatan görmedim de çapkın gördüm. Iki gün onla, sonra bunla, olanlar denk geldi. Ateşten beni aldatan olmadı da, yaylar çapkinligiyla biliniyor. Kocasını aldatan yay gördüm tabiki... Sizin bi bilginiz var mı bu burçlar konusunda. En sadık burç hangisi, en çok aldatan hangisi. Dikkat edin çapkın olmak, başka, aldatmak başka. Çapkın, ayrılır ertesi gün baskasini bulur, aldatmak sevgilisi varken aldatır. Her burçtan çıktığım olmadığından, bilemiycem size soriyim dedim. Sizce en sadık burç hangisidir. Hangi burçlar aldatır?

Ateş grupları aldatır
A seç
Hava grupları aldatir
B seç
Toprak grupları
C seç
Su grubu
D seç
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Kızım Erkeğim
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 0
 • En Çok Aldatan Burçlar Belli Oldu! . · 1. Aslan · 2. Koç · 3. İkizler · 4. Yay · 5. Boğa ·

  • Ateş gruplarının hepsi aldatıyor, anladığım kadarıyla... Kova aldatmaz mi peki? ya da terazi?

  • hayir onlar aldatmaz bana gore ise akrep yay aslan bunlar kesin aldatici

 • Merhaba

  Genelde en çok aldatan burç İkizler erkeğidir. Çünkü İkizler erkeği biraz çapkın ve kadınlara bağlı bir burçtur. O yüzden aldatma olasılığı en yüksek bir burçtur. Bu burca sahip erkekler çok çapkın ve aldatmaya en yatkın burçtur. Flörtöz bir burçtur İkizler erkeği. Uzun ilişki insanı değil kısa ilişki insanı İkizler.

  • İkizler burcundan biri sana çok acı çektirmiş anlaşılan 😄

 • Doğru aldatmayan grup yok çünkü aldatmayı burca bağlayamazsın.