En İyi Amazon Prime Dizileri Hangileri? Öneriniz Var mı?

Amazon Prime aboneliği aldım :D Bana Amazon Prime dizileri önerir misiniz? Böyle sürükleyici güzel dizileri önerin bana lütfen.
0 2

Çok Süper Cevap

 • İzlenmesi Gereken En İyi Amazon Prime Dizileri Neler?

  1- The Office (IMDb: 8.9)

  En İyi Amazon Prime Dizileri Hangileri? Öneriniz Var mı?

  Benim sürekli görsellerini kullandığım ve severek izlediğim ofis komedi dizilerinden bir tanesi. :D Steve Carell ve ekibi uzunca bir dönem yani toplam 9 sezon Altın Küre ve Emmy’leri silip süpürmüştü. Dunder Mifflin Paper Company, Inc.’nin bölge yöneticisi Michael Scott’ın büro ekibini izliyoruz. Patronlarının ilginç bir kişiliği var ve çalışanlar zar zor bu patrona katlanıyor. Ama şöyle bir şey var çalışanlar da pek normal değil :) Gayet eğlenceli Amazon Prime dizisi diyebilirim.

  2- Upload (IMDb: 8,0)

  En İyi Amazon Prime Dizileri Hangileri? Öneriniz Var mı?

  En iyi Amazon Prime dizileri arasında. Greg Daniels’ın Amazon Prime Video için özel olarak yarattığı Upload dizisi, çok sevilerek izleniyor. Bilgisayar programcısı olan Nathan’ın trafik kazası geçirdikten sonra vefat ediyor ve ondan sonra dizi başlıyor. Dizinin tarihi 2033 yılı. Burada ölen kişilere iki tane seçenek sunuyorlar. Ya ameliyat olacaklar ya da onlara yükleme yapılacak. 27 yaşında Nathan öldükten sonra, LakeView isimli sanal bir cennete gönderiliyor. Burada da teknoloji dünyasının eksilerini, artılarını falan keşfediyor.

  3- Fleabag (IMDb: 8.7)

  En İyi Amazon Prime Dizileri Hangileri? Öneriniz Var mı?

  Yine benim severek izlediğim dizilerden bir tanesi oldu. Dizinin Altın Küre ve Emmy ödülü var. Amazon Prime orijinal dizilerinden bir tanesi. Burada beni etkileyen şeylerden biri, başrol oyuncusu ara ara seyirci ile diyalog ve göz teması kuruyor :) Takma isim olarak Fleabag adını kullanan 30'lu yaşlarını sürdüren bir kadının hayatında gerçekleşen olayları izliyoruz. Arkadaşıyla birlikte bir kafeterya işleten Fleabag, arkadaşının intihar etmesinden sonra onun anılarını yaşatmak için kafeteryayı işletmeye devam ediyor

  4- The Marvelous Mrs. Maisel (IMDb: 8.7)

  En İyi Amazon Prime Dizileri Hangileri? Öneriniz Var mı?

  1950’lı yıllarda, New York City’de geçiyor dizinin konusu. The Marvelous Mrs. Maisel, evli ve iki çocuk annesi olan Miriam Maisel’in komediye yeteneğinin olduğunu keşfedişi ve stand up yapmaya başlamasını izliyor. Bu dizi 75. Altın Küre Ödülleri’nde En İyi Komedi Dizisi ve En İyi Kadın Oyuncu ödüllerini almış. Amazon’un orijinal dizileri arasında. Toplam da 3 sezonu var ve her sezonu birbirinden güzel. İzlemediyseniz mutlaka izleyin.

  5- Dr. House (IMDb: 8.7)

  En İyi Amazon Prime Dizileri Hangileri? Öneriniz Var mı?

  En iyi Amazon prime dizileri arasında. Aslında bu dizi pek yabancı gelmeyecek, Türkiye'de çekilen bütün doktor dizileri bu Dr. House dizisinden esinleniyor. En son Hekimoğlu dizisi bu diziden uyarlandı. Toplamda 8 sezondan oluşuyor. Dizinin konusu, Dr. House’ı anlatıyor. Son derece sivri dilli, iğneliyici konuşan, umursamaz görünen, empati kurmayı beceremeyen bir doktoru izliyor ama bir o kadar da akıllı ve sorunları hemen çözebilen iyi bir doktor.

  6- The Magicians

  En İyi Amazon Prime Dizileri Hangileri? Öneriniz Var mı?

  Fantastik bir dizi arayanlara bunu öneririm. Amazon Prime gençlik dizisi diyebilirim. Quentin Coldwater isimli bir genç sihir gücünü keşfediyor ve gizli bir büyücülük okuluna kabul ediliyor. Ondan sonra dizi başlıyor. Birden hayatı değişiyor son derece tehlikeli ve karanlık yollara giriyor. Dizi Lev Grossman'ın aynı adlı romanından uyarlanmış. Toplam 5 sezon.

  7- The Boys (IMDb: 8,7)

  En İyi Amazon Prime Dizileri Hangileri? Öneriniz Var mı?

  Bu dizide süper kahramanlar var! Güçlerini kötüye kullanan kişilerin evreninde geçiyor konu. Bu kötü ve yozlaşmış süper kahramanları yok etmek için The Boys olarak bilinen süper kahramanlar yola çıkıyor. Savaş başlıyor!

  8- Sneaky Pete (IMDb: 8,2)

  En İyi Amazon Prime Dizileri Hangileri? Öneriniz Var mı?

  Breaking Bad izlediyseniz bu diziyi de severek izleyeceksiniz. Amazon Prime dizileri arasında en iyisi. Giovanni Ribisi tarafından canlandırılan hapisten yeni çıkmış Marius, eski hücre arkadaşı Pete'in kimliğini alıyor bunun sebebi de peşindeki gangsterlerden kurtulmak için. Bu arkadaş Pete'in ailesini ve çevresini kendisi olduğuna ikna etmeye çalışıyor. Her bölümünü acaba daha ne olacak diye izliyorsunuz.

  9- Good Omens (IMDb: 8,1)

  En İyi Amazon Prime Dizileri Hangileri? Öneriniz Var mı?

  Fantastik ve komedi dizisi. Cennet ile Cehennem arasında bulunan savaşı konu ediniyor. Dizinin ilk bölümü Adem, Havva, elma ağacı, Cennet Bahçesi ve onun yasak meyvesinin yenilmesi ile başlayan hikayesini anlatıyor. Dünyanın sonunun gelmesini istemeyen melek Aziraphale ile şeytan Crowley’i izliyoruz.

  10- Modern Love (IMDb: 8,0)

  En İyi Amazon Prime Dizileri Hangileri? Öneriniz Var mı?

  İzlenmesi gereken Amazon Prime dizileri arasında. Her bölümde farklı konuları izliyoruz. Aşkın karmaşık bir şey olduğunu bir kez daha bize gösteriyor. Birbirinden farklı hikayeler ve karakterler ile birlikte aşk ve insan ilişkilerini görüyoruz. Modern çağda sevmenin ve sevilmenin ne demek olduğunu, kankalığın sevgilik dönemine evrilmesini her şeyi görüyoruz. Aslında bize uzak bir konu var. Kısaca şimdiki aşkları anlatmışlar diyebilirim.

  Amazon Prime özelliklerini ve avantajlarını incelemek isterseniz: Amazon Prime Nedir?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 3
 • Ben üye değilim ama Yüzüklerin Efendisini bekliyorum. Eğer yakın zamanda gelirse hemen üye olacağım.

 • Start up, the boys, carnival row, good omens

 • Heroes ve the boys çok iyidir.
  Heroes süper güçlere kavuşmaya başlayan farklı tiplerde insanların tepkileri ve yaşadıklarını anlatan ödüllü bir yapımdır.
  The boys ise şimdiki zamanda süper kahraman olsaydı yozlaşacaklarını ele alan bir dizi.