En İyi Balık Akvaryumları Neler?

Kuzenimin balıkları için akvaryum alacağım ama hangisinden alayım bilemedim. Baya da çok balıkları var. Bana en iyi balık akvaryumlarını önerebilir misiniz? Patlamayan cinsten olsun, patlarsa üzülürüm. Teşekkürler.
0 2

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • En İyi Balık Akvaryumları Hangileridir?

  1- Fluval Flex Akvaryum 57Lt Siyah

  En İyi Balık Akvaryumları Neler?

  7500K LED lambaları sayesinde bitki gelişimini desteleyen bir yapıda tasarlanmıştır. Tamamen ayarlanabilen Beyaz+RGB LED’ler renk karşımı sağlar. Su kalitesinin yüksek kalması için 3 kademeli filtrasyon sistemi bulunmaktadır. Özel su akışı için çok yönlü çift çıkışları bulunmaktadır. Fiyatı 2.375 TL’dir. Satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

  2- Resun Oasis Akvaryum 60 Lt Filtreli 53X32X42 Cm

  En İyi Balık Akvaryumları Neler?

  Resun Oasis Qa60 model akvaryum, en iyi akvaryum seçeneklerinden bir tanesidir. Büyüklüğü 53x32x42 cm’dir. Kolay kurulum ve kullanıma sahiptir. Bombeli ön camı sayesinde panoramik bir görünüm sağlar. Zarif bir üst kapağı bulunmaktadır. LED aydınlatmaları da bulunuyor. Fiyatı 1.186 TL. Satın almak için buraya tık tık.

  3- Kanki Pet Mobilyalı Akvaryum

  En İyi Balık Akvaryumları Neler?

  Kanki Pet mobilyalı akvaryum 65 cm bombeli bir akvaryumdur. Sağlam ve kaliteli malzemeden yapılmıştır. Balıkların kolay beslenmesi için küçük yemleme delikleri bulunmaktadır. 85 litre su kapasitesi bulunuyor. Fiyatı 712 TL’dir. Satın almak için buraya bakabilirsin.

  4- Fluval Haqos Cylinder 26 Akrilik Silindir Akvaryum

  En İyi Balık Akvaryumları Neler?

  Fluval Haqos Cylinder, 25x25 cm büyüklüğünde bir akvaryumdadır. Kendinden LED bulunduran bu akvaryum, sump filtreleme sistemine de sahiptir. Kaliteli cam ile üretilmiştir ve silindir tasarımdadır. Fiyatı 630 TL’dir. Satın almak için tık tık.

  5- Haqos Canyon Box36 Nano Akvaryum Black

  En İyi Balık Akvaryumları Neler?

  Haqos Canyon Box36 Nano modeli, gayet yeterli büyüklüğe sahiptir. Özellikle yavru balık büyütmek için kullanılabilir. Filtreleme sistemi de yeterli ve sessizdir. Işık seviyesi ve kalitesi için de iyi denebilir. Ürün 5 üzerinden 5 almayı başaran bir akvaryumdur. Fiyatı 584 TL’dir. Satın almak için buraya bakabilirsiniz.

  6- Fivestar Mini 600 Akvaryum Işıklı Oval Köşe + Su Motoru 80 lt

  En İyi Balık Akvaryumları Neler?

  Üstten sulama damlatma yöntemi içeren bir akvaryum olan Fivestar Mini 600, ön tarafın köşeleri yuvarlak ve hoş bir görüntüde tasarlanmıştır. Su motoru da bulunduran bu model, %100 cam değildir. Cam pleksi karışımı olan bu model, cam modellere göre daha sağlamdır. Büyüklüğü ise 58x36x52 cm’dir. Fiyatı ise 576 TL’dir. Satın almak için tık tık.

  7- Eurostar Akdeniz 230 Led Işıklı Akvaryum

  En İyi Balık Akvaryumları Neler?

  Eurostar Akdeniz 230, LED ışıklı bir akvaryum modelidir. 23x16x27.5 cm ebatlarındadır ve 10 litre hacimlidir. 2.5 wattlık suyu temizleyen bir motoru bulunuyor. Sağlam ve güvenli bir akvaryum modeli olan Eurostar Akdeniz 230, şık bir tasarıma sahiptir. Fiyatı 325 TL’dir.

  8- Hergunyeni USB'li Masaüstü Akvaryum

  En İyi Balık Akvaryumları Neler?

  Hergunyeni akvaryum, bilgisayar ile çalışabilen bir masaüstü akvaryumudur. 6 LED’li lambası sayesinde hem kendisini hem de etrafını aydınlatabiliyor. Akvaryumda ısı ölçer ve dijital saat bulunuyor. 14x23 cm ebatlarındadır ve fiyatı 360 TL’dir.

  9- Kanki Pet Akvaryum 50X23X34 Cm

  En İyi Balık Akvaryumları Neler?

  Kanki Pet akvaryum modellerinden bir tanesini yukarıda önermiştim. Bu daha sade ve daha uygun fiyatlı bir model. 39 litrelik bu akvaryum 50 cm tam kapaklı bir modeldir. 50x23x34 cm ebatlarındadır ve sızdırmazlık garantili bir modeldir. Fiyatı 285 TL.

  10- Marina Beta Seti Ez Care Aqua Siyah 2.5 lt Akvaryum

  En İyi Balık Akvaryumları Neler?

  Marina Beta seti Ez Care Aqua, 2.5 litrelik bir akvaryumdur. Tek bir balık beslemek için uygun olan bu akvaryum, tasarım bakımından oldukça güzel bir görüntü sunuyor. Fiyatı da diğer önerdiğim modellere göre daha uygundur. Satış fiyatı 110 TL’dir.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 4
 • Akvaryum seçiminiz içerisinde besleyeceğiniz balıkların kütlesine ve biyokütlesine (akvaryumdaki balıkların toplam ağırlığı) ve balığın omur uzunluğuna bağlı olarak değişmektedir.

  Pangai ırkı bir balık için minimum 4 tonluk bir akvaryum gerekirken lepistes akvaryumu için 250 litre yeterli olacaktır.

  Akvaryum seçiminde akrilikten yapılmış akvaryumları tercih ederseniz bu akvaryuma ekstra bir mukavemet ve uzun ömür sağlayacaktır.

 • 150x60 akvaryum işinizi görür balıklar da mutlu olur... Canlılar onlar da ona göre alın.. Göt kadar yerde 20 cm balık besleyenlerin ben anasını skim.

 • Orta boy akvaryum isini görür oksijen motorunuda alın

 • Japon balıkları gayet iyi ve ölmüyorlar hava motoru da olması lazım tabii ki de

 • al işte 3-5 litrelik bişey olsun bitsin