En İyi Boya Markası Hangisi?

Evi boyayacağız kaliteli boya arıyorum, boyadığım zaman rengi birebir olsun. Sizin önerebileceğiniz boya var mı?
1 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Ev boyası arıyorum demişsin Faber Castel demişler, keşke detayı okusalarmış :D Neyse ben sana kaliteli boya markalarını önereyim.

  En Kaliteli, En iyi Boya Markaları Neler?

  1- Filli Boya

  En İyi Boya Markası Hangisi?

  1988 yılından beri sektörde olan Filli boya markası en iyi boya markalarının başında. En çok tercih edilen boya markalarından biri olan filli boya, boya ürünlerinin çeşitliliği açısından çok tercih ediliyor. Filli boya renk kartelasının çeşitliliği ile dikkat çekiyor. Yıllardır kalitesinden ödün vermiyor. İç cephe boyaları, dış cephe boyaları, mobilya boyaları ve sanayi boyaları gibi birçok kategoride birbirinden farklı renklerde ve çeşitte boyaları mevcut.

  2- Marshall Boya

  En İyi Boya Markası Hangisi?

  Boya sektöründe en büyük payı olan firmalardan biri de Marshall boya. Kalitesi ve Marshall boya renk kataloğunun sunduğu çeşitlilik açısından çok beğeniliyor. Ürün ve fiyat skalası oldukça geniş. İhtiyacınız olan her türlü rengi bulabilirsiniz.

  3- Dyo Boya

  En İyi Boya Markası Hangisi?

  Dyo markası yerli üretim markalarından. İinşaat sektörünün önde gelen isimlerinden bir tanesi. 1927 yılından beri hizmet veriyor. Dekoratif boyalarını ev için, mimarlar için ve ustalar için olmak üzere üçe ayıran DYO’da istediğiniz kullanıma uygun boyaları bulabiliyorsunuz.

  4- Polisan Boya

  En İyi Boya Markası Hangisi?

  Polisan, iç cephede çokça kullanılıyor. Polisan boya renkleri kataloğu oldukça geniş renklere sahip. Yurtdışında ve ülkemizde en çok tercih edilen boya markalarından biri. Kalitesini kanıtlayan markanın fiyatları da gayet uygun.

  5- Jotun Boya

  En İyi Boya Markası Hangisi?

  En kaliteli iç cephe boya markalarından biri. Norveç menşeili bu boya markası her duvarı mükemmele ulaştırıyor. ColourDesign isimli bir aplikasyonları var ve bu uygulama ile duvarınıza en doğru renk ve desende boyayı seçmenize yardımcı oluyor.

  6- Permolit

  En İyi Boya Markası Hangisi?

  İç ve dış cephe boyaları, yağlı boyaları, su bazlı boyaları ile bilinen bu marka gerçekten çok kaliteli. En çok tercih edilen tavan boyası kullanan herkesin favorisi. Tam bir fiyat performans ürünlerinden biri diyebilirim. Fiyatına göre kalitesi gayet güzel.

  7- Deja Boya

  En İyi Boya Markası Hangisi?

  2018’de kurulmasına rağmen kısa sürede ismini duyuran boya markalarından biri. Piyasadaki diğer boyalara göre aşırı uygun fiyatlara sahip. Dekoratif kullanım ya da endüstriyel kullanım için birçok boya seçeneği bulunuyor.

  8- San Deco

  En İyi Boya Markası Hangisi?

  En iyi boya markalardan biri de San Deco. Ülkemizde ve dünyamızda oldukça popüler olan San Deco markası efekt boya kategorisinde birinci sırada yer alıyor. Onun haricinde de ihtiyacınız olan her türlü boya çeşitleri mevcut.

  • Selam, DYO Boya Fabrikaları nda Mobilya Boyaları ARGE labaratuvari nda çalışıyorum... İnşaat boyalarında DYO gayet başarılı ilerideyiz... Mobilya boyalarında da öyleyiz... Sanayi boyalarında da iyiyiz fakat otomobil sektöründe ne kadar büyük markalara ürün versek te pek tercih edilmiyor... O yüzden de size tavsiyem ev için mobilya için YAŞAR HOLDİNG in firması olan DYO dan alın yerli üretim yerli sermaye para kazansın derim... Tercihiniz ne yönde olursa olsun İyi günlerde kullanın der saygı ve sevgilerimle der müsaadenizle giderim 😎☺️

  • Pardon yanlış yere yazmışım 🙄 yanlış yere yazmışım dediğimi de yanlış yere yazmışım 😔😂😂😂

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 6
 • Marshall

 • Filli boyadır bence

 • Dyo ya da marsaal

 • Faber castel

 • Marshall


 • Selam,
  DYO Boya Fabrikaları nda Mobilya Boyaları ARGE labaratuvari nda çalışıyorum...
  İnşaat boyalarında DYO gayet başarılı ilerideyiz... Mobilya boyalarında da öyleyiz... Sanayi boyalarında da iyiyiz fakat otomobil sektöründe ne kadar büyük markalara ürün versek te pek tercih edilmiyor...
  O yüzden de size tavsiyem ev için mobilya için… [ ]

  • Pardon yanlış yere yazmışım 🙄

 • Marshall sanırım

 • Filli boya