En İyi Cam Temizleyici Markası Hangisidir?

Kaliteli bir cam temizleyici arıyorum. Önerebileceğiniz bir marka var mı? Sizce en iyi cam temizleyici hangisi?
0 0

Çok Süper Cevap

 • En İyi Cam Temizleyici Markası Hangisi?

  1- ABC Cam Temizleyici

  En İyi Cam Temizleyici Markası Hangisidir?

  ABC Cam temizleyici ile mükemmel parlaklığa kolayca ulaşabiliyorsunuz. Anında 3 etki sağlıyor. Temizliyor, parlatıyor ve iz bırakmıyor. Özel olarak geliştirilmiş güçlü formülü ile cam ve tüm yıkanabilir parlak yüzeylerinizi yorulmadan kolayca temizlemenizi sağlıyor. En iyi cam temizleyici markaları arasında. Yüzeyleri çizmiyor, durulama gerektirmiyor. Püskürtme başlığı sayesinde kullanımı kolay ve pratik. Fiyatı: 10 TL.

  2- Camsil Cam Temizleyici

  En İyi Cam Temizleyici Markası Hangisidir?

  Bilinen ve en çok tercih edilen cam temizleyici markaları arasında. Portföyüne eklediği yeni ürünlerle Türkiye’nin ilk cam temizleyicisi olan Cam Sil, yenilenen formülü ve çift fonksiyonlu köpüklü sprey mekanizması ile kirleri ve lekeleri en etkin biçimde çıkarmakla kalmıyor, mikropları da öldürüyor. Parfümlü olması nedeniyle gayet güzel bir koku bırakıyor. Fiyatı: 15 TL.

  3- Clin Sirke Parlaklığı Cam Temizleyici Sprey

  En İyi Cam Temizleyici Markası Hangisidir?

  Sirke parlaklığı cam temizleyici spreyi daha önce denemediyseniz, mutlaka denemelisiniz. Kendi özel formülü ve sirkeyi birleştirerek harika bir cam temizleyici sprey ortaya çıkmış. Camlarınızı sadece kirden ve tozdan arındırmakla kalmıyor sonrasında da uzun süre kir ve tozun yapışmasını engelliyor. Leke bırakmadan temizliyor ve parlaklığını uzun süre koruyor.

  4- Migros Cam Temizleyici

  En İyi Cam Temizleyici Markası Hangisidir?

  Aşırı işlevsel bir cam temizleyici diyebilirim.. Sadece cam ve parlak yüzeyleri değil araba camlarını bile temizliyor. Ayrıca porselen, fayans ve seramik yüzeyleri de temizlemek için uygun. Leke ve iz bırakmadan yüzeyleri mis gibi yapıyor. Fiyatı: 10 TL

  5- Top Cleaner Cam Temizleyici Köpük

  En İyi Cam Temizleyici Markası Hangisidir?

  Top Cleaner cam temizleyicisi camlarınızda aradığınız hijyeni ve parlaklığı sağlıyor. Köpük olduğu için çok kolay kullanabiliyorsunuz Ayrıca köpük formunda olduğu için kullanımı da çok kolay. Fiyatına göre performansı oldukça güzel ve temizlerken leke iz bırakmıyor. Fiyatı: 17 TL.

  6- Avansas Cam Temizleyici

  En İyi Cam Temizleyici Markası Hangisidir?

  Avansas markasını daha önce kullanmadıysanız mutlaka deneyin. Mis gibi ferah bir kokuya sahip ve hiç iz ve leke bırakmadan temizliyor. Yüzeylere zarar vermeden tek seferde temizliyor. Fiyatı da çok uygun ve fiyatına göre performansı harika. 5 TL civarlarında.

  7- Amway Home Cam Temizleyici

  En İyi Cam Temizleyici Markası Hangisidir?

  Eğer bitkisel ve doğan bir ürün arıyorsanız Amway öneririm. Sağlığa zararlı hiçbir madde kullanmıyorlar ve kalitesi çok iyi. İz bırakmadan, leke bırakmadan tertemiz yapıyor. Tüm yüzeylerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Fiyatı: 17 TL.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 3
 • Farmasi çok amaçlı kullanıyorum kurulama bile yapmıyorum zaten boyun fitigim var bebek de bekliyorum başka bir şey asla onun kadar bana güç vermedi

 • Camsil

 • En temiz ve hijten8k olanı beyaz elma sirkesi 🙄

 • Clin

 • arkadaşlar sirke cam temizliğine birebir kireç tutmaz