En İyi Defter Markası Hangisidir?

Şööyle kaliteli güzel defter markaları önerir misiniz? Yazdı yazdığım zaman parçalanmayan, hamuru güzel olan defter tavsiyelerini bekliyorum.
0 2

Çok Süper Cevap

 • En İyi Defter Markaları Hangileri?

  1- Fabio Ricci Defter

  En İyi Defter Markası Hangisidir?

  1950 yılından beri kırtasiye sektöründe var olan Fabio Ricci en iyi defter markaları arasında. Büyük markalarla hemen hemen aynı kalitede. Fiyat performans ürünlerinden bir tanesi. Hem fiyatları uygun hem de gerçekten çok kaliteli malzemeler ile defterler üretilmiş.

  2- Gıpta Defter

  En İyi Defter Markası Hangisidir?

  1999 yılından beri var olan Gıpta markası en kaliteli markalar arasında. Kullanım amacınıza göre her türlü defteri bulabiliyorsunuz. Üretiminde kullandıkları tüm malzemeler doğa dostu ve geri dönüştürülebilir. Bütçenize uygun defterler bulabiliyorsunuz. En pahalısından, en ucuzuna kadar bütün defterleri aşırı kaliteli.

  3- Iggy Defter

  En İyi Defter Markası Hangisidir?

  16 yıldır sektörde olan Iggy defterleri en sevilen markalar arasında. Tasarımlarının hepsinin birbirinden farklı ve kişiye özgü. Çeşit çeşit model model defterleri bulabiliyorsunuz hepsi de son derece kaliteli. Defter kapaklarının çok güzel tasarımları var. Yine bütçeye göre fiyat ortalaması değişiyor. Ama kesinlikle şans vermeniz gereken defter markalarından.

  4- Lecolor Defter

  En İyi Defter Markası Hangisidir?

  1979 yılından beri kırtasiye sektöründe yer alıyor. Son derece kaliteli defterler üretiyor. Aklınıza gelebilecek her türlü defter modellerini bulabiliyorsunuz. Farklı ve kaliteli defterler arıyorsanız bir şans vermeniz gereken markalardan.

  5- Mopak Defter

  En İyi Defter Markası Hangisidir?

  1926 tarihinden beri kırtasiye ve kağıt sektörünün içerisinde. Birçok kişinin vazgeçilmez markalarından biri. Kalitesini ve çizgisini hiç bozmadı. Hem tüketici dostu hem de çevre dostu defterler üretmeye devam ediyor. Her bütçeye uygun defterler bulabilirsiniz.

  6- Graf von Faber Castell – Defter

  En İyi Defter Markası Hangisidir?

  En sevilen ve bilinen markalardan biri. Kırtasiye sektöründe başarılı olmayan tek bir ürünü bile bulunmayan Graf von Faber Castell’in defterleri de diğer tüm ürünleri gibi yüksek kalite ve performansa sahip. Kalitesinden ödün vermeyen markanın ihtiyacına uygun birçok defteri var.

  7- Keskin Defter

  En İyi Defter Markası Hangisidir?

  Kırtasiye sektörünün en köklü markalarından biri. Tüm ihtiyacınız olan defter çeşitleri mevcut ve her bütçeye uygun defterler bulabiliyorsunuz. Kalitesi gerçekten çok iyi en çok tercih edilen defter markalarından biri.

  8- ClaireFontaine Defter

  En İyi Defter Markası Hangisidir?

  Fransız bir kırtasiye markası olan ClaireFontaine en beğenilen defter markalarından biri. Spiralli, geri dönüşümlü, karakalem defteri ve daha birçok çeşidi ile yazının güzelliğini en net şekilde göreceğiniz defterler üretmeye devam ediyorlar. Her bütçeye uygun defter çeşidi bulabilirsiniz.

  9- Fatih Defter

  En İyi Defter Markası Hangisidir?

  Öğrencilerin favori markası olan Fatih markası son derece kaliteli markalar arasında. Hem çok kullanışlı hem de işlevsel defter tasarımları ile yazı yazmak deyince akla gelen ilk markalardan. Hem fiyatı çok uygun hem de kalitesi çok iyi.

  10- Pera İstanbul Defter

  En İyi Defter Markası Hangisidir?

  O kadar farklı tasarım ve renklerde defterleri var ki hepsi birbirinden güzel. Sadece kaliteli bir kağıda sahip defter değil aynı zamanda son derece uygun bir fiyata sahip. Tam bir fiyat performans ürünü diyebilirim.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

4 3
 • Mopak diye bişey vardı göz sağlığına zararsız araştır bi istersen

 • Lüksünü bilmem. Mopak candır

 • A101 veya bime gelen defterler gayet güzel. Fazladan alırdım. Hep lazım oluyor. Genel olarakta faber defterler ve DEftr güzel.

 • Faberin defterleri güzel

 • Hiç bu kadar lüKS bir isteğim olmamıştı 😂

 • Mopak

 • Le color