En iyi, en yeni intikam filmleri hangileri?

İntikam filmleri izlemek istiyoruz. Dizi olur, film olur fark etmez önerebileceğiniz güzel şeyler var mı? Sıkılmadan izleyebileceğimiz?
1 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • En iyi İntikam Filmleri Neler?

  1- Bloodshot: Durdurulamaz Güç (2020) IMDb: 5.7

  En iyi, en yeni intikam filmleri hangileri?

  Öldürülen bir askerin Bloodshot adıyla tekrar hayata döndürülen bir askerin hayat hikayesini anlatıyor. En iyi intikam filmleri arasında. Filmde Ray Garrison ve karısı öldürülüyor. Kimlikleri belli olmayan bilim adamı nano teknolojiyle Ray’ı hayata geri döndürüyor. Bloodshot adıyla ortaya çıkan Ray, damarlarındaki teknoloji sayesinde durdurulamaz bir hale geliyor ve gücü git gide artıyor. Şirket, zihnini kontrol ettiği için geçmişte ne olduğunu bilmeyen Ray yavaş yavaş geçmişini hatırlamaya başlıyor ve intikam çanları çalmaya başlıyor.

  2- Aquaman (2018) IMDb: 6.9

  En iyi, en yeni intikam filmleri hangileri?

  Babasıyla birlikte normal bir hayat süren Arthur Curry okyanusların altına inşa edilmiş Atlantis krallığının gerçek varisi. Hiçbir şekilde kral olmayı kabul etmeyen Arthur bir gün krallığı kardeşi Orm’dan almaya karar veriyor. Arthur diğer adıyla Aquaman kendisine kalan mirası kardeşinden almak için birçok savaş veriyor. Bu yolculukta Arthur, hem kendiyle yüzleşir hem de krallığa layık olup olmadığını sorguluyor.

  3- Ma (2019) IMDb: 5.6

  En iyi, en yeni intikam filmleri hangileri?

  Sue Ann, yalnız başına yaşayan orta yaşlarda bir kadın. Bir kasabaya taşınan Maggie ve arkadaşlarıyla tanışan Sue evinde büyük bir parti vermek istiyor. Gençleri de arasına çağıran Sue aslında takıntılı bir kadın. Gençler kendi hallerinde partide eğlenirken zaman geçtikçe tuhaf şeyler yaşamaya başlıyorlar. Sue’nun yakınlığı onların kabusu oluyor resmen

  4- İhtiyar Delikanlı / Oldboy

  En iyi, en yeni intikam filmleri hangileri?

  İntikam filmi deyince akla ilk gelen filmlerden biri diyebilirim. Filmde bir odaya tıkılan ve yıllarca orada kalan bir adamı izliyoruz Adam bir şekilde odadan kurtuluyor. Sizde aha intikam başlıyor yandınız dediğiniz anda ters köşe yiyorsunuz. İzlemediyseniz mutlaka izleyin derim.

  5- Kill Bill: Vol. 1 (2003) – IMDb: 8.1

  En iyi, en yeni intikam filmleri hangileri?

  Quentin Tarantino’nun efsaneleşen film serisinin ilk yapımı olan Kill Bill: Vol. 1 filmi başrolünde Uma Thurman rol alıyor.. Ana karakter “Gelin” eskiden birlikte hareket ettiği takım arkadaşları ve Bill’den büyük bir intikam almak istiyor. İzleyenler bilir Bill ona çok zararlar veriyor. En iyi, en çok izlenen intikam filmlerden.

  6- Braveheart (1995) – IMDb: 8.3

  En iyi, en yeni intikam filmleri hangileri?

  İskoç Halk Kahramanı olan William Wallace’nin İngilizlere karşı verdiği büyük savaşı anlatıyor. Film kısa sürede mükemmel bir izleyici kitlesine sahip olmuş ve en iyi intikam filmlerinden biri. Yıllar sonra memleketi İskoçya’ya geri dönen Wallece çifçilikle uğraşmaya başlıyor. Bu sıralarda çocukluk aşkı olan Murron’la karşılaşan William’ın duyguları yeniden ortaya çııyor. Ancak birkaç İngiliz askerinin tecavüz etmek için saldırdığı Murron’u William kurtarsa da genç kadın ölüyor.. Sevdiği kadının intikamını almak için söz veren William İngilizlere karşı büyük bir halk ayaklanması ve direniş başlatıyor.

  7- Halloween (2018) IMDb: 6.5

  En iyi, en yeni intikam filmleri hangileri?

  Konusu. 1978 yılında Cadılar Bayramı zamanında 4 genci öldüren Michael Myers ile ilgili araştırma yapan araştırmacılar onu hapishanede ziyaret etmeye karar veriyorlar. Bu sırada da herkes Cadılar Bayramı’na hazırlanıyor. Cadılar bayramını bekleyen bir kişi daha var o da: Laurie Strode. 40 yıl önce kendisini öldürmek isteyen katil Micheal Myers ile yüzleşmek ve intikamını alabilmek için onun hapishaneden kaçmasını bekliyor. Çok heyecanlı ve intikam dolu bir film.

  8- The Perfection (2018) IMDb: 6.1

  En iyi, en yeni intikam filmleri hangileri?

  Ölümcül hastalığı olan Charlotte annesine bakabilmek için kendi hayatından vazgeçmiş bir kadın. Charlotte çello dahisi biri. Annesiyle ilgilenmesi gerekince büyük tutkusundan uzak kalıyor. Geçen yıllar bu hevesinin daha da büyümesine sebep oluyor. Eski eğitmenleri Anton ve Paloma genç kadın Lizzie’yi eğitmeye karar veriyorlar. Bunu gören Charlotte Lizzie’yi takıntılı bir şekilde takip etmeye başlıyor. İlk başta arkadaşça yaklaşarak Lizzie’ye yaklaşan Charlotte’un çok farklı planları oluyor.

  9- The Foreigner (2017) – IMDb: 7.0

  En iyi, en yeni intikam filmleri hangileri?

  Jackie Chan ve Pierce Brosnan’ın başrolünde yer aldığı The Foreigner filmi terör saldırısında kızını kaybeden Quan’ın intikam için verdiği savaşı anlatıyor. Küçük bir restoranın sahibi olan Quan mutlu bir hayat sürerken acı bir şekilde kızının öldüğünü öğreniyor. Bu olayın faillerinin yargılanmasını isteyen Quan olayların üstünün bazı kişiler tarafından örtüldüğünü görüyor. Adaleti devletten bulamayan Quan tek başına kızının intikamını almak için uğraşıyor.

  10- Desperado (1995) – IMDb: 7.2

  En iyi, en yeni intikam filmleri hangileri?

  En iyi intikam filmlerden biri. Western türünün en iyi filmlerinden biri olan “Desperado” El Mariachi isimli bir adamın sevgilisinin uğradığı saldırı için ettiği intikam yeminini anlatıyor. Bucho isimli bir adam tarafından gitar çaldığı parmakları kırılıp vahşice katledilen sevgilisinin ardından kin ve nefret dolan Desperado Meksika içlerinde diyar diyar gezerek Bucho’yu arıyor.. Bu sırada Desperado’ya yaverlik yapan Buscemi sayesinde de her gittikleri yerde efsaneleşen El Mariachi düşmanına adım adım yaklaşırken şans eseri karşılaştığı Carolina’ya aşık oluyor. Aşk, müzik, ihanet, intikam ne ararsanız var bu filmde.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 2
 • Mezarına Tüküreceğim
  İzlediğim filmlerden intikam olarak bu film serisini çok sevmiştim.

 • bir sürü var internette

 • Atın intikamı

 • Memento, Gone Girl ya da henüz çıkmamış olabilecek Promising Young Woman'ı öneririm

 • Google yaz aynen. Ne çıkarsa karşına seç işte birini