En iyi haber uygulamaları hangileridir?

Haberleri anlık takip edebileceğim haber uygulamaları arıyorum. En iyi haber uygulamaları hangileri? Haber uygulaması tavsiyesi verir misiniz?
1 2

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • En İyi Haber Uygulamaları Hangisi?

  1- Bundle

  En iyi haber uygulamaları hangileridir?

  Benim de en çok kullandığım haber sitelerinden. En sevdiğim özelliği gündemini takip etmek istediğiniz ülkeyi seçiyor ve ardından takip etmek istediğiniz kaynakları ekleyerek haber akışınızı oluşturuyorsunuz. Son dakika ve öne çıkan haberleri de rahatlıkla takip edebiliyorsunuz. Gündemle birlikte, bilim, eğlence, oyun, yazarlar, siyaset vb. pek çok türde kaynaklara ulaşabiliyorsunuz. En çok okunan haberlere kadar her şeyi görebiliyorsunuz.

  2- Haber Cepte

  En iyi haber uygulamaları hangileridir?

  Gündem, teknoloji, spor, iş ve finans, bilim, eğlence, yaşam, sağlık, magazin, sinema ve tv, kültür ve sanat, otomobil ve spor, yeme ve içme, dergi gibi kategorilerde haberleri takip edebiliyorsunuz. En iyi haber takip uygulamaları arasında olan Haber Cepte; A Haber, Agos, Artı Gerçek, BBC Türkçe, CNN Türk, Aydınlık Gazetesi, Cumhuriyet, Birgün Gazetesi, DHA olmak üzere 100 tane haber kaynağını bizlere sunuyor. Her kaynakta köşe yazarları var onların yazılarını da takip edebiliyorsunuz.

  3- Nabız Haber Uygulaması

  En iyi haber uygulamaları hangileridir?

  Bu uygulamayı kullanmaya başlamadan önce kaynak seçiyorsunuz ve ona göre size haberleri sunuyor. Nabız uygulamasında haber almak istediğiniz kaynakları seçmenizin ardından ana sayfanızda haber akışları yer alıyor ve aynı zamanda siyasilerden ve ünlülerden çeşitli isimleri de ekleyerek yalnızca bu kişilere dair haberleri akışta görebiliyorsunuz.

  4- Microsoft Haber

  En iyi haber uygulamaları hangileridir?

  En iyi haber takip uygulamaları arasında. Direkt ana sayfadan haberlere ulaşabiliyorsunuz. Bununla birlikte uygulamada sesli arama yapma özelliği de mevcut. Bir konuyla veya haberle ilgili olarak uygulamada yer alan sonuçları karşınıza çıkarıyor. En çok okunan ve birçok haber çeşidini karşınıza çıkarıyor.

  5- Flipboard

  En iyi haber uygulamaları hangileridir?

  Yine benim kullandığım haber uygulamalarından biri. Kendi ilgi alanlarınıza göre seçimler yapabiliyorsunuz ve bir özelliği daha var, burada kişileri de takip edebiliyorsunuz. Hem gündemi takip ediyorsunuz isterseniz yemek videoları da izleyebiliyorsunuz. Beğendiğiniz haberleri kaydedebiliyorsunuz. Bu uygulamada kendi hesabınızı kişileştirebiliyorsunuz. Bildirimleri açtığınız zaman anlık son dakika haberleri telefonunuza bildirim olarak düşüyor.

  6- Google Haberler

  En iyi haber uygulamaları hangileridir?

  Google Haberler’i açtığınızda sizin için en popüler haberleri gösteriyor. Son dakika haberlerini de bulabiliyorsunuz Okumak istediğiniz haberin üstüne tıklayınca sizi haberin kaynağına yönlendiriyor. Yerel bütün haberleri takip edebiliyorsunuz ya da daha sonra okumak için kaydedebiliyorsunuz.

  7- Mynet Haber

  En iyi haber uygulamaları hangileridir?

  Hangi haber sitesini takip etmeli diye sorulduğunda akla gelenlerden biri de Mynet haber. Uygulamayı indirdiğiniz zaman en gücel haberleri takip edebiliyorsunuz ve. trafik durumunu da uygulama üzerinden takip edebiliyorsunuz. Bunların haricinde yemek tariflerini, spor hakkında son dakika gelişmelerini okuyabiliyorsunuz. Hem ücretsiz hem de birçok şeyi içinde barından bir uygulama diyebilirim.

  8- SQUID Haber Uygulaması

  En iyi haber uygulamaları hangileridir?

  Bu uygulamada istediğiniz kategorileri seçiyorsunuz. Yer imleri ekleyerek haberleri kaydedebiliyorsunuz. En güzel özelliği ise önemli bulduğunuz haberlerde üzerini çizebiliyorsunuz. İstemediğiniz haber kaynaklarını engelleyebiliyorsunuz.

En İyi Erkek Görüşleri

 • Haber uygulamaları bile objektif haber vermekten uzak. Reklamdan fırsat bulup da bir şey okumak zaten neredeyse imkansız. Cümleleri dolandırıp araya 100 tane gereksiz bilgi sıkıştıran siteler durumundalar.

  Hal böyle iken uzun süredir Tv. Haberciliğinden ve genel olarak Tv. Den uzak almışken haber sitelerini de takip etmeyi bıraktım. Olan bitenden çok da haberdar olmamak bir şey kaybettirmiyor bana bunu anladım. Hiç olmazsa kendimi birilerinin güdümünde hissetmiyorum böylece.

 • Dostum bu konuda BİP çok iyi ben bip kullanıyorum güncel haber kanallarının gazetelerinin hepsinden ilgilendiğim konular hakkında mesaj ve bilgilendirme bile gönderiyorlar bildirim olarak eğer bip kullanıyorsan GZT sayfasını öneririm sade eğlenceli ve tarafsız haberler sunuyorlar.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 2
 • Flipboard.

 • Bip tavsiye ederim

 • BirGün Gazete, Sözcü, Halk Tv, Sputnik, Tele1, T24, Odatv, Sol Haber, Gazete Duvar, Evrensel, Aydınlık, Karar

 • CNCW