En iyi İspanyol dizileri hangileri?

Akşam bir dizi gecesi yapacağım. İspanyol dizilerine merak sardım, bu yüzden en iyi İspanyol dizileri önerirseniz sevinirim. İzlenmesi gereken İspanyol dizileri hangileri?
1 0

Çok Süper Cevap

 • En iyi İspanyol Dizileri Hangileri?

  1- La Casa de Papel IMDb: 8.5

  En iyi İspanyol dizileri hangileri?

  En iyi İspanyol dizileri ve en iyi İspanyol suç dizileri arasında. İzlemeyen yoktur sanırım ama bilmeyenler için konusu söyleyeyim. Öncelikle tam bir soygun dizisi. Bir profesörün Ulusal madeni para ve pul fabrikasında mükemmel soygunu nasıl organize ettiğini anlatıyor.

  2- Gran Hotel (2011 – 2013) – IMDb: 8.4

  En iyi İspanyol dizileri hangileri?

  Gelmiş, geçmiş en iyi İspanyol dizileri arasında. Miami sahilindeki bir otelin sahibi olan bir aileyi ve otel çalışanlarından birkaçını merkezine çalışan olarak alıyor. Eğer kaos seviyorsanız mutlaka izleyin bu diziyi. Çünkü yalanlar,, entrikalar efendime söyleyeyim sırlar, yalanlar her türlü kaos malzemesi mevcut.

  3- Narcos (2015 – 2017 ) – IMDb: 8.8

  En iyi İspanyol dizileri hangileri?

  İspanyol dizileri netflix üzerinden izleyebileceğiniz diziler arasında. İlk 2 sezonu Güney Amerika'daki suç dünyasının en büyük uyuşturucu baronu Pablo Escobar'ın hayatını, üçüncü sezon Cali Karteli anlatıyor. Eğer izlemediyseniz mutlaka bakın

  4- El Tiempo Entre Costuras (2013 – 2014) – IMDb: 8.4

  En iyi İspanyol dizileri hangileri?

  İspanyol dizi önerilerime bu dizi eklemezsem olmaz. Mutlaka izlemeniz gereken diziler arasında. İspanyol Antena 3 kanalında yayın hayatına başlayan ve Maria Duenas’ın Zaman Arasında ve Terzi isimli çok satan romanından uyarlanmış bir dizi. En çok izlenen İspanyol dizileri arasında. Dizi de Sira Quiroga isimli genç bir kadının hikayesi anlatılıyor.

  5- Vis A Vis (2015 – 2019) – IMDb: 8.3

  En iyi İspanyol dizileri hangileri?

  Erkek arkadaşına olan bağlı olan ve bunun sonucunda kendisini hiç bilmediği bir dünyanın içinde bulan genç bir kızın hikayesini anlatıyor. Son derece kibar ve naif olan Macerena patronuna aşık oluyor ve ondan sonra hayatı tamamen alt üst oluyor. Bu bağlılık hapishanede bitiyor. Eğer daha önce izlemediyseniz mutlaka izleyin. Çünkü en çok izlenen İspanyol dizileri arasında.

  6- Velvet (2013 – 2016) – IMDb: 8.2

  En iyi İspanyol dizileri hangileri?

  En çok izlenen ve en iyi İspanyol dizileri arasında. Dizinin konusu 1960’lı yıllarda geçiyor. Dizide moda tasarımcısı Ana Barselona’da bir mağaza ve tasarım okulu açmak istiyor. Bu amaçla da Clara, Raul ve Pedro’dan yardım istiyor ama bununla birlikte hiç beklenmedik bir olaya karışıyor ve macera başlıyor.

  7- Elite (2018 - ) – IMDb: 7.6

  En iyi İspanyol dizileri hangileri?

  İspanyol lise dizileri arasında. İşçi sınıfından gelen 3 gencin zengin çocuklarının okuduğu bir okula yerleşmesini anlatıyor. Doğal olarak herkes tarafından dışlanıyorlar.. Birçok sorunla karşılaşsalar da her şeye rağmen ortama ayak uydurmaya çalışıyorlar.

  8- Hache (2019) – IMDb: 6.4

  En iyi İspanyol dizileri hangileri?

  Gerçek bir hikayeden uyarlanmış. 60’lı yıllarda Barselona’da dönen uyuşturucu piyasasını ve bu piyasaya giren genç bir kadınının hayatını anlatıyor. Kadın herkese kendini sevdiriyor ama onun hedefi en yüksek kademe. Bu yüzden bu yolda birçok zorlukla karşılaşıyor.. İzlenmesi gereken İspanyol dizileri arasında.

  Eğer En iyi tek sezonluk dizilere göz atmak istersen: https://www.erkeklersoruyor.com/kultur-sanat/beklemeyi-sevmiyorum-en-iyi-tek-sezonluk-diziler-hangileridir-q15021967

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

8 3
 • Always a witch geldi aklıma..
  Bence eğlenceliydi
  Gençlik dizisi gibiydi
  Cadı bi kız var zaman yolculuğu yapıyo büyü var aşk var farklı çağlar olaylar olaylarrr

 • Net;La Casa De Papel.

 • Elite

 • La casa de papel 😂😂

 • Dark desire diye bişey İzlemiştim fena değildi.

 • Netflixe gir İspanyol haricinde dizi yok zaten

  • Hshdjjd aynenn

  • İlk zamanlar ateşli olsun diyordum sonradan baktımki hepsinde bir cinsellik var şu an midem bulanıyor artık seks eks seks sekss 🤮🤮🤮

  • ispanyol dizileri mi

  • Hepsini Göster
 • Vis a vis