En İyi Köpek Ödülleri Hangileridir?

Merhaba herkese. Arkadaşımın köpeğine ödül maması alacağım ama bu işlerden hiç anlamıyorum. Sizce en iyi köpek ödül maması hangisidir?
0 2

Çok Süper Cevap

 • En iyi Köpek Ödülü Maması Hangisi?

  1- Pari Gurme Dana Küp Ciğer 1x1 Köpek Ödülü %100 Doğal

  En İyi Köpek Ödülleri Hangileridir?

  En iyi köpek ödül maması arasında. Çok yumuşak bir yapıda olduğu için hem çok genç hem de çok yaşlı köpekler rahatlıkla tüketebiliyorlar. İçerisinde hiçbir katkı maddesi yok tamamen doğal olarak üretilmiş. Patili dostlarınıza gönül rahatlığı ile verebilirsiniz.

  2- Reflex Kurutulmuş Tavuklu Yumuşak Dilim Köpek Ödülü

  En İyi Köpek Ödülleri Hangileridir?

  Doğal, tavuk eti ile hazırlanmış %90 et içeren yumuşak dilim şeklinde en iyi köpek ödülü maması arasında. Patili dostunuz hem sağlıklı besleniyor hem de bu ödül maması sayesinde tüyleri pasparlak oluyor. köpek ödül maması içeriği: Tavuk eti, Sebze Gliserini, Soya Proteini, Nişasta, Tuz içeriyor.

  3- Pedigree Biscrok Köpek Ödül Bisküvisi

  En İyi Köpek Ödülleri Hangileridir?

  Her ırk ve boyutta ki köpekler için uygun olarak üretilmiş. Minik dostlarınızın kemik yapısının gelişimi ve korunabilmesi için gerekli kalsiyum içeriyor. Sindirimi kolaylaştıran liflerle zenginleştirilmiş.

  4- Mark & Chappell Vetiq Skin & Coat Deri Tüy Sağlığı Destekleyen Somonlu Köpek Ödülü

  En İyi Köpek Ödülleri Hangileridir?

  En iyi köpek ödül maması arasında. İçerdiği omega 3 ve omega 6 yağ asitleri, çinko ve biyotin sayesinde deri ve tüy sağlığını destekliyor. Tüylerin dökülmesini azaltıyor ve derideki kuruluğu gideriyor. 4 haftalığa kadar olan yavru köpekler ile yetişkin köpekler rahatlıkla verebilirsiniz. İçerisi somon dolgulu.

  5- Dr. Clauder's Beef Biftekli Köpek Ödül Çubukları

  En İyi Köpek Ödülleri Hangileridir?

  Köpekler için prebiyotik içerikli sindirim düzenleyici besin takviyesi olarak üretilmiş. %100 biftek etinden üretilmiştir ve tamamen doğal olarak üretilmiş. Koruyucu, katkı ve renklendirici madde içermiyor. İçerdiği prebiyotikler ile sindirim sistemini rahatlıyor.

  6- Hills Dental Care Chews Diş Sağlığı Köpek Ödülü Bisküvisi

  En İyi Köpek Ödülleri Hangileridir?

  Hills Dental Care 10 kg ve üzeri yetişkin köpekler için özel olarak üretilmiş bir ödül maması.. Dişleri temizlediği ve diş eti sağlığını desteklediği klinik olarak kanıtlanmış. Nane ve maydanoz aroması var. Hiçbir katkı madde içermiyor, sentetik renklendirici ve tatlandırıcı da içermiyor. Rahatlıkla minik dostunuza ödül olarak verebilirsiniz.

  7- 8in1 Delights Pro Dental S Köpek Ödül Maması

  En İyi Köpek Ödülleri Hangileridir?

  Kemik şeklinde hazırlanmış köpüşlerin bayıldığı ödül mamaları arasında. Köpeklerinizin diş bakımını yapacak her şeyi içeriyor. Sağlıklı dişler ve diş etleri için özel hazırlanmış. Hem küçük hem de büyük ırk köpekler için kullanabiliyorsunuz. Doğal olarak tavuk etinden hazırlanmış. Sentetik renklendirici ve yapay tatlandırıcı içermiyor.

  8- Gimdog Fileto Tahılsız Tavuklu Köpek Ödülü

  En İyi Köpek Ödülleri Hangileridir?

  Tavuklu Fileto, aromalı yeşilçay yaprakları ile hazırlanmış. İçerisinde kuru fileto parçacıkları var. Hem protein açısından çok zengin hem de köpekleriniz rahatlıkla sindirebiliyor. Tahılsız olduğu için içerisinde yüksek miktarda et var.

  9- Profine Tahılsız Hindili Köpek Ödül Maması

  En İyi Köpek Ödülleri Hangileridir?

  En iyi köpek ödül maması arasında. Bütün köpek ırkları için kullanabilirsiniz. İçerisinde patates, hindi, somon var. Tamamen doğal aromalardan hazırlanmış. Jelatin ve glikoz içermiyor. Bu yüzden gönül rahatlığı ile patili dostlarınızı sevindirebilirsiniz.

  10- Dibo Kurutulmuş Kıkırdak Köpek Ödülü

  En İyi Köpek Ödülleri Hangileridir?

  Minik dostlarınızın doğal yeme, çiğneme alışkanlıkları göz önünde bulundurularak üretilmiş. Besleyici ödül mamaları arasında. %100 doğal olarak üretilmiş, minik dostlarınızın kemirme ihtiyacını gideriyor. Dişlerinde tartar oluşumunu engelliyor. Bir de ağız kokusunu gideriyor.

  • Kendi Tavsiyem Canlı Yemden yana. Kutulanmış Tüm Yemlerden Daha iyidir. Avlanma içgüdülerini yok olmaması için mutlaka gerekli

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 4
 • et en iyisir.

 • Kendi üretimimiz olan ödül mamaları var onlardan istersen sana bı torba denemelik gönderirim beğenirsen alırsın

 • Haşlanmış tavuğa suyuyla beraber ekmek doğra ver de ziyafet çeksin hayvancagiz.

 • Ben dibo alıyorum tavsiye ederim

 • markonya

 • bilmem hangileri