En İyi Mobilya Markası Hangisidir?

Selamlar. Yeni evleneceğim ve mobilya alacağım. En iyi, en kaliteli mobilya markası hangisi? Uzun yıllar kullanabileceğim bir marka önerirseniz sevinirim.
0 0

Çok Süper Cevap

 • En İyi Mobilya Markası Hangisi?

  1- Doğtaş Mobilya

  En İyi Mobilya Markası Hangisidir?

  1972’den günümüze kadar sürdürmeyi başaran Doğtaş en köklü ve en kaliteli mobilya markalarından biri. Şık, kaliteli, uzun ömürlü mobilyalar üreten Doğtaş müşterilerine 7 yıllık bir garanti süresi veriyor. Her bütçeye hitap edebilecek kadar geniş bir ürün yelpazesi mevcut. Her türlü mobilyayı zevkinize göre bulabilirsiniz.

  2- Enza Home

  En İyi Mobilya Markası Hangisidir?

  Yataş Grup güvencesiyle tüketiciye sunulan harika bir konsept markası olan Enza Home en iyi mobilya markaları arasında.. Bir mobilyadan beklenen konforu sonuna kadar sağlıyor. İhtiyacınız olan mobilyanın tasarımını ve rengini seçmeniz yeterli. Tüm mobilyaları gayet kullanışlı.

  3- Alfemo Mobilya

  En İyi Mobilya Markası Hangisidir?

  1997 yılından beri mobilya sektöründe olan bir marka. İşlevsel, şık, dayanıklı ve kullanışlı mobilyalar ile yıllardır sektörün en iyilerinden biri. Fiyatları da her bütçeye hitap ediyor. Tarzınıza uygun her türlü mobilyayı bulabilirsiniz. Özellikle oturma grupları gerçekten çok kaliteli.

  4- Adore Mobilya

  En İyi Mobilya Markası Hangisidir?

  30 yıldır mobilya sektöründe bulunan Adore Mobilya en iyi mobilya markalarından biri. Mobilya konusunda aklınıza gelebilecek tüm ürünler en küçüğünden en büyüğüne kadar mevcut. Ayrıca ürünleri çevre ve sağlık dostu olarak üretiyor. Yine her bütçeye uygun mobilyalar bulabilirsiniz.

  5- Kilim Mobilya

  En İyi Mobilya Markası Hangisidir?

  40 yıldan fazla sektör de bulunuyor. İhtiyacınız olan her mobilyayı bulabiliyorsunuz. Kalitesinden ödün vermeden her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte daha da kaliteli ürünlere imza atıyor.. Hem doğaya hem bütçenize dost mobilya üretimleri ile tercih sebepleri arasında.

  6- Rapsodi Mobilya

  En İyi Mobilya Markası Hangisidir?

  1994 yılından beri hem kaliteli hem ekonomik mobilyaları bizimle buluşturuyor. Rapsodi sadece ülkemizde değil yurt dışında da oldukça rağbet görüyor. Fiyatlarının uygun olması çok tercih edilme sebebi. Ürünleri de son derece kaliteli. Konforu ve kaliteyi bir arada sunuyor.

  7- Vivense Mobilya

  En İyi Mobilya Markası Hangisidir?

  Vivense Mobilya en fazla ürün seçeneği ve en fazla fiyat seçeneğini sunan marka olma özelliğinin yanı sıra en büyük internet mağazasına sahip marka olma özelliğini de sahip Binlerce çeşit mobilya, birbirinden farklı tasarımlar ve çok geniş bir fiyat skalasına sahip. Hem fiyatları çok düşük hem de kalitesi gerçekten çok güzel. Özellikle yatak odası mobilyaları gerçekten çok konforlu.

  8- Bellona Mobilya

  En İyi Mobilya Markası Hangisidir?

  Mobilya sektörünün en eski ve en ünlü isimlerinden biri de Bellona. Uzun yıllar kullanabiliyorsunuz. Kalitesi, dayanıklılığı, konforu, şık tasarımı ve işlevselliği gibi mobilyada olması gereken en önemli nitelikleri üst düzeyde taşıyor. Her bütçeye uygun mobilyaları var ve çok kaliteli.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

8 4
 • İstikbal bellona mondiye bak bence bir çok ürün var

 • Hayırlı olsun. Tepe home vardı zamanında. İkea falan leş

 • İkeaya gitme sakın ıvır zıvırı ordan alırsın

 • Saloni, tepe ve enza home diyebilirim. En uygunlar enzada herhalde bilmiyorum tam olarak.

 • Her mobilya şans işidir ama en iyisi istikbal ve bellona

 • İstikbal hanımefendi

 • Bellona

 • Ben istikbal Bellona mondi ortak üretim fabrikasında staj yaptım bu üç markanın ürünleri aynı makinelerden çıkıyor. Hangisinde daha ucuzsa ordan al

 • İstikbal.

 • İpek mobilya olabilir hayırlı olsu bu arada ben de şu kısıtlamalar bitince belki evlenirim

 • istikbal

 • mobilyaciyim ben ama markadan ziyade kalitesi ve salamligi önemli mutluluklar