En i̇yi Netflix zombi filmleri nelerdir?

Netflix'te izlenek en iyi zombi filmleri neler? Hangi filmi önerirsiniz, böyle sıkılmadan izleyebileceğim bir film önerebilir misiniz?

En i̇yi Netflix zombi filmleri nelerdir?
1 1

Çok Süper Cevap

 • En İyi Netflix Zombi Filmleri

  Netflix, korku dolu bir gece için mükemmel olan çok çeşitli zombi filmlerine sahiptir, bu nedenle nereden başlayacağınızı bilmek zor olabilir. Bu yüzden, internette gezinmeye daha az, izlemeye daha fazla zaman ayırabilmeniz için Netflix'teki en iyi zombi filmlerinin bir listesini hazırladık. Aşağıdaki listede en iyi Netflix zombi filmlerini görebilirsiniz:

  1. Ladronas de Almas: IMDb: 5.0

  En i̇yi Netflix zombi filmleri nelerdir?

  Türkçe Ruh hırsızları olan film 1800'lerin başlarında Meksika Bağımsızlık Savaşı sırasında geçiyor. Filmde bir grup arkadaş kendilerini bir zombi salgınının ortasında bulurlar. Hayatta kalabilmek için akıllarını kullanmalı ve erzak bulmalıdırlar. Ancak, hayatta kalmak için her şeyi yapacak çaresiz ve hayatta kalan diğer kişilerle mücadele etmeleri gerektiğinden, asıl tehlike yaşayanlardan gelir. Film, grubun hem zombilerden hem de diğer insanlardan hayatta kalma mücadelesine odaklanıyor. Bu bir umut, kararlılık ve nihayetinde hayatta kalma hikayesidir. Piyasadaki en orijinal zombi filmi olmasa da, sizi eğlendirecek, iyi yapılmış bir film.

  2. Cargo: IMDb: 6.3

  En i̇yi Netflix zombi filmleri nelerdir?

  Filmin konusu: İnsanları 48 saat içinde zombiye dönüştüren bir virüsün ele geçirdiği bir dünyada, karı koca Andy ve Kay ve bir yaşındaki kızları Rosie, Avustralya'nın kırsalında bir teknede yaşarken başlıyor. Andy, Rosie'nin ağlamasıyla uyanır ve Kay'i aramaya gider. Tekne evinin banyosunda, dizindeki bir ısırığın kan akışını engellemeye çalıştığını görür. Kay bir zombi tarafından ısırılmıştır. Aile tekneyi terk edip Kay tamamen dönüşmeden küçük kızlarını güvenilir yerlere teslim etmek için uğraşır. Fakat bunu yapmaları için 48 saatleri vardır. Filmin devamını izleyip görebilirsiniz.

  3. Phobia 2: IMDb: 6.6

  En i̇yi Netflix zombi filmleri nelerdir?

  Eleştirmenlerce beğenilen korku filmi Phobia 2, 2006 filmi Phobia'nın devamı niteliğindedir. Film, kayıp bir arkadaşını aramak için terk edilmiş bir hastaneye giden beş arkadaştan oluşan bir grubu merkezine alıyor. Geldikten kısa bir süre sonra, maskeli bir katil tarafından terörize edilirler. Arkadaşlar, geceden sağ çıkabilmek için en derin korkularıyla yüzleşmek zorunda kalırlar. İlk öldürülen Anna oluyor, ardından arkadaşları birer birer yok oluyor. Katil onlarla oynuyor gibi görünüyor, korkularıyla yüzleşmelerini sağlıyor. Hayatta kalmanın tek yolu korkularıyla yüzleşmek ve katille yüzleşmektir. Film, izleyicileri ekrana kilitleyecek kadar sürükleyici ve ürkütücü. Korku türü sevenlerin kaçırmaması gereken bir yapım.

  4. Ölülerin Şafağı: IMDb: 7.3

  En i̇yi Netflix zombi filmleri nelerdir?

  George A. Romero'nun yönettiği 1978 tarihli klasik korku filmi "Ölülerin Şafağı", bir zombi kıyametinin patlak vermesinden sonra bir alışveriş merkezine sığınan bir grup sağ kalanın hikayesini anlatıyor. Film, sağlık görevlileri hayatta kalanları kurtarmaya ve ölümsüz ordularıyla uğraşmaya çalışırken, zombi salgınının kaotik sonrasındaki sahnelerle açılıyor.

  Daha sonra, bir banliyö alışveriş merkezinde kendilerine barikat kuran bir grup insan olan ana kahramanlarımızla tanışıyoruz. Grup, polis memurları, bir televizyon muhabiri ve erkek arkadaşı ile küçük bir sivil gruptan oluşuyor.

  Alışveriş merkezinin zombilere karşı güvenli bir sığınak olduğunu çabucak anlarlar, ancak yalnız değildirler. Alışveriş merkezi aynı zamanda, diğer kurtulanları avlayan şiddetli bir çeteye dönüşen bir grup hayatta kalana da ev sahipliği yapıyor. İki grup, geceden sağ çıkabilmek için artık bir araya geliyorlar. "Ölülerin Şafağı" hem ürkütücü hem de komik olan klasik bir korku filmi. Türün her hayranının mutlaka izlemesi gereken bir eser.

  5. KL Zombie: IMDb: 4.5

  En i̇yi Netflix zombi filmleri nelerdir?

  KL Zombie, Syamsul Yusof tarafından yönetilen ve Zul Ariffin, Adi Putra ve Sharil Sudirman'ın başrol oynadığı bir Malezya zombi filmidir. Film, kendilerini Kuala Lumpur'da bir zombi salgınıyla karşı karşıya bulan bir grup arkadaşın hikayesini anlatıyor. Film, Arie (Zul Ariffin), Adam (Adi Putra), Harris (Sharil Sudirman) ve Fasha (Siti Nurhaliza) adlı bir grup arkadaşla Kuala Lumpur'daki bir barda açılır.

  Şehirde bir zombi salgını haberiyle kesintiye uğradıklarında Harris'in son ayrılığını tartışıyorlardı. Grup, eski kız arkadaşının iyi olup olmadığını görmek için Harris'in dairesine gitmeye karar verir. Daireye vardıklarında Harris'in eski kız arkadaşının bir zombiye dönüştüğünü görürler. Grup, kendilerini apartmanda barikat kurmaya ve yardım beklemeye karar verir.

  Günler geçtikçe grubun yiyecek ve malzemeleri tükenmeye başlar. Ayrıca sürekli zombiler tarafından saldırıya uğrarlar. Harris bir zombi tarafından ısırıldığında durum daha da vahim hale gelir. Arie daireden kaçmak için bir plan yapar. Arie kaçarken grup zombilerin dikkatini dağıtır. Filmin gerisi için mutlaka izlemelisiniz.

  6. Train to Busan: IMDb: 7.6

  En i̇yi Netflix zombi filmleri nelerdir?

  2016 Güney Kore zombi kıyamet gerilim filmi Train to Busan, tüm zamanların en popüler Kore filmlerinden biridir. Film, bir zombi salgını sırasında Seul'den Busan'a giden bir trende hayatta kalmak için savaşan bir grup yolcuyu anlatıyor. Film, zombi salgınının kısa bir açıklamasıyla açılıyor. Virüsün bir ısırık yoluyla nasıl yayıldığını ve insanları nasıl hızla zombiye dönüştürdüğünü görüyoruz. Hükümetin salgını nasıl kontrol altına almaya çalıştığını da görüyoruz, ancak hızla kontrolü kaybediyorlar.

  Yakında, kızı Su-an'ı (Kim Soo-an tarafından canlandırılır) annesini görmek için Busan'a götüren meşgul bir yönetici olan ana karakterimiz Seok-woo (Gong Yoo tarafından oynanır) ile tanışırız. Seok-woo bekar bir babadır ve kızına pek yakın değildir. Ancak onu Busan'a sağ salim götürmeye kararlıdır. Tren istasyondan ayrılırken diğer yolcularla tanışıyoruz. Hamile bir kadın, bir lise beyzbol takımı, bir grup yaşlı yolcu ve genç bir çift var. Ayrıca trenin kondüktörü Sang-hwa (Ma Dong-seok tarafından oynanır) ve kızı Yong-suk (Jung Yu-mi tarafından oynanır) ile tanışıryorsunuz.

  İlk zombi trende belirir. Yolcular başta inkar etse de zombi salgınının gerçek olduğunu çabucak anlarlar. Zombiler saldırmaya başlar ve yolcular hayatta kalmak için bir araya gelir. Film gerilim, aksiyon ve korku dolu. Gerçekten sürükleyici bir hayatta kalma hikayesi. Zombi filmlerinin hayranıysanız, Train to Busan'dan kesinlikle keyif alacaksınız.

  7. Ravenous: IMDb: 5.8

  En i̇yi Netflix zombi filmleri nelerdir?

  Ravenous, Antonia Bird'ün yönettiği 1999 korku filmidir. Filmde Robert Carlyle, Guy Pearce ve Jeffrey Jones rol alıyor. Film, California Gold Rush sırasında Sierra Nevada dağlarında 1847'de geçiyor. Filmin konusu: 1847 kışında Sierra Nevada dağlarında mahsur kalan bir grup insan hakkındadır. Hayatta kalabilmek için ölü arkadaşlarının etini yemek zorunda kalıyorlar. Film, kendi şeytanlarıyla mücadele eden ve kurtuluş bulmaya çalışan Kaptan John Boyd'un (Guy Pearce tarafından oynanan) hikayesini takip ediyor. Film gerilim ve korku dolu ve sizi sonuna kadar ekrana kitleyecek. Eğer farklı bir zombi filmi arıyorsanız mutlaka izlemelisiniz.

  8. Rise Of The Zombie: IMDb: 3.3

  Filmin konusu: Gizli bir devlet laboratuvarında çalışan bir grup bilim adamı, tehlikeli yeni bir virüsle deneyler yapıyor. Virüs ölüleri yeniden canlandırabilme yeteneğine sahip ve bilim adamları onu bir zombi asker ordusu oluşturmak için kullanıyorlar. Bilim adamlarından biri olan Dr. Alice Krippin, virüse yakalanmış insanların hayatlarını kurtarmak için kullanılabileceğine inandığı virüs için bir tedavi geliştirdi. Ancak hükümet onun tedavisiyle ilgilenmiyor ve virüsü gizli tutmak istiyor.

  Virüs laboratuvardan çıkıp yakındaki kasabadaki insanlara bulaşmaya başladığında, hükümet bölgeyi karantinaya almaya karar verir. Dr. Krippin bir gazeteci olan kocasına bir mesaj atar ve yardım ister. Kasaba zombilerle doludur ve ordu onları kontrol altında tutmakta zorlanır. Dr. Krippin'in kocası tedaviyi bildiği için ilacı insanlara enjekte etmeye başlar. Zombiler insanlara karşı çekilir ve orduya saldırmaya başlar.

  Ordu, zombileri durdurmanın tek yolunun şehri bombalamak olduğunu anlar. Dr. Krippin ve kocası bombalar düşmeden hemen önce kasabadan çıkmayı başarır. Devamını mutlaka izlemelisiniz.

  9. Ölüm Günü: Kan Bağı: IMDb: 3.7

  En i̇yi Netflix zombi filmleri nelerdir?

  Ölüm Günü: Kan Bağı filmi, yıllardır ayrı yaşayan bir grup arkadaşı konu alıyor. İçlerinden biri öldürüldüğünde, diğerleri bunu kimin yaptığını bulmak için toplanıyorlar. Cinayetin buzdağının sadece görünen kısmı olduğunu ve hepsinin tehlikede olduğunu çabucak keşfederler. Cinayetlerin arkasında kimin olduğunu bulmaya çalışırken, yıllardır kendilerinden saklanan sırlar ve sırlarla yüzleşmek zorunda kalırlar.

  Ölüm Günü: Kan Bağı, sizi sonuna kadar tahminde bulunmaya devam edecek merak uyandıran bir gerilim filmi. Oyunculuk birinci sınıf ve olay örgüsü dolambaçlı ve tahmin edilemez. En iyi zombi filmleri arasında olan filmi izlemediyseniz mutlaka izlemelisiniz.

  10. Zombieland: IMDb: 7.6

  En i̇yi Netflix zombi filmleri nelerdir?

  "Zombieland", Ruben Fleischer'ın ilk tiyatro oyununda yönettiği ve Rhett Reese ve Paul Wernick tarafından yazılan 2009 Amerikan komedi zombi filmidir. Film, Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Emma Stone ve Abigail Breslin'i terk edilmiş bir eğlence parkında zombilerden kaçan bir dörtlü olarak canlandırıyor. Filmin adı, zombilerin yaygın olduğu bölgeleri tanımlamak için kullanılan bir terim olan Zombieland'e atıfta bulunuyor. Film, planlanan bir franchise'ın ilk filmi ve ardından 2019'da devam filmi "Zombieland: Double Tap" geldi.

  Film, Columbus'un (Eisenberg) bir zombi kıyametinin patlak vermesinden sonra hala hayatta olup olmadıklarını görmek için ailesinin Austin, Teksas'taki evine gitmesiyle başlıyor. Oraya vardığında zombiler tarafından öldürüldüklerini görür. Columbus daha sonra zombilerden güvenli bir sığınak bulma umuduyla Los Angeles, California'ya doğru yola çıkıyor.

  Yolda, yine Kaliforniya'ya giden zombi öldüren bir badas olan Tallahassee (Harrelson) ile tanışır. İkisi sonunda bir araya gelir ve yol boyunca iki kız kardeş, Wichita (Stone) ve Little Rock (Breslin) de yanlarına alırlar. Dörtlü sonunda Kaliforniya'ya varır, zombi kıyametinin eyaleti tamamen yok ettiğini görürler. Gidecek güvenli bir yeri olmayan grup, Tallahassee'nin güneydeki evine geri dönmeye karar verir. Ancak yolculuk tehlikelerle doludur ve herkes oradan sağ çıkamaz. Film unutulmaz anlarla dolu ve oyuncu kadrosu da rollerine mükemmel şekilde uygun. Zombi veya komedi hayranıysanız, Zombieland mutlaka izlenmeli

  11. Tüm Sırların Sahibi Kız: IMDb: 3.1

  Tüm Sırların Sahibi Kız, ilminin konusu. Ana karakter Mia, geleceği görme yeteneğine sahip olduğunu keşfeden bir lise öğrencisidir. Bu yeteneği arkadaşlarına ve ailesine yardım etmek için kullanır, ancak zombi kıyameti geldiğinde, nasıl hayatta kalacağını bilen tek kişi Mia'dır. Mia, arkadaşlarının yardımıyla zombi istilasına uğramış şehirden kaçmanın ve dünyayı kurtarmanın bir yolunu bulmalıdır.

  12. #Alive: IMDb: 6.3

  #Alive, 2020 yılında vizyona giren bir Kore filmidir. Hikaye, bir zombi salgınından sonra dairelerinde mahsur kalan Joon-woo ve Yoo-bin adlı bir çiftin etrafında dönüyor.. Dış dünya giderek daha tehlikeli hale gelirken hayatta kalmanın bir yolunu bulmaları gerekiyor. Film, Joon-woo ve Yoo-bin'in garip bir gürültüyle uyanmasıyla başlar. Yakında dairelerinin dışında zombiler olduğunu fark ederler. Evlerinde mahsur kalmışlar ve kaçabilecekleri bir yerleri de yoktur.

  Joon-woo ve Yoo-bin hayatta kalmanın bir yolunu bulmalıdır. Yiyeceklerini ve sularını paylaştırırlar. Zombileri öldürmenin yollarını bulmaya çalışırlar. Ayrıca ısırılma ve zombiye dönüşme korkusuyla da baş etmeleri gerekir. Zaman geçtikçe çiftin durumu daha umutsuz hale gelir. Çok geç olmadan dairelerinden kaçmanın bir yolunu bulmaları gerektiğini anlarlar. #Alive, yürek hoplatan bir gerilim filmidir. Zombi filmlerinin tüm hayranlarının mutlaka izlemesi gereken bir filmdir.

  13. Warm Bodies: IMDb: 6.8

  Warm Bodies filminin konusu, “Julie” adlı bir insana aşık olan “R” adlı bir zombinin hikayesini anlatıyor. R, duyguları hissedebilmesi ve kendi başına düşünebilmesi bakımından diğer zombilerden farklıdır. R, Julie'yi saldıran bir grup zombiden kurtardığında, onunla bir bağ hissetmeye başlar. R, Julie'yi diğer zombilerle birlikte yaşadığı terk edilmiş bir uçak hangarındaki evine geri götürür. R ve Julie birbirlerini tanıdıkça R değişmeye başlar. Daha fazla insani duygu hissetmeye başlar ve hatta tam cümlelerle konuşmaya başlar. Julie, R'deki değişiklikleri görmeye başlar ve ona karşı da hisler beslemeye başlar.

  İlişkileri büyüdükçe diğer zombiler de değişmeye başlar. Duyguları hissetmeye ve daha insanca davranmaya başlarlar. Zombilerdeki değişimler insanlar arasında büyük korku ve paniğe neden olur.. İnsanlar zombileri bir tehdit olarak görür ve onları avlamaya başlar.
  İnsanlar onlara yaklaşırken R ve Julie hayatları ve aşkları için savaşmak zorunda kalırlar. Hayatta kalabilecekler mi? Aşkları dünyayı değiştirebilecek mi? Mutlaka izlemeniz gereken en iyi zombi filmleri arasında.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 2
 • Train to Busan..

 • The Walking Dead

 • Twd izle gerisi çakma hep

 • Zombieland ve Zombieland: double tap güzeldir.

 • The Walking Dead, Train to Busan