En iyi sinek & sivrisinek ilacı hangisi?

Evde sinekler çıkmaya başladı. En iyi sinek ilacı hangisi, hangisini önerirsiniz?
1 2

Çok Süper Cevap

 • En Etkili Sinek İlacı Hangisi?

  1- Sinkov Sinek Kovucu Sprey

  En iyi sinek & sivrisinek ilacı hangisi?

  Eğer cildiniz için sinek kovucu arıyorsanız bunu öneririm. Tamamen kokusuz ve güvenilir. Cildinize sıktığınız zaman sinek ve sivrisineklerin vücudunuza yaklaşmasını engelliyor. Etkisi de 8 saat sürüyor. Ancak alerjik bir durumunuz varsa cildinizin ufak bir yerinde deneyerek kabarıp kabarmamasını kontrol edebilirsiniz. Fiyatı da: 17 TL.

  2- Bayer Sivrisinek ve Karasinek Etkili Aerosol

  En iyi sinek & sivrisinek ilacı hangisi?

  En etkili sinek ilacı arasında. Sinek, sivrisinek, karasinek gibi uçan bütün haşerelere anında etki gösteriyor. Toksik değer açısından en güvenilir sentetik piretroid grubu aktif madde içeriyor bu yüzden kullanımı son derece güvenli. Herhangi bir yan etki yapmıyor. Öldürücü aktif maddesi görevini bitirdiğinde ışıkta kendi kendine yok oluyor. Fiyatı: 15 TL.

  3- Bion Sineklere Karşı Etkili Aeresol Sinek İlacı

  En iyi sinek & sivrisinek ilacı hangisi?

  Su bazlı, kokusuz ve hızlı etkiye sahip insektisit aerosol BİON Kokusuz Aerosol; karasinek, sivrisinek gibi haşerelere karşı son derece etkili. Karasinek ve sivrisineklere karşı hızlı bir şekilde etki ediyor ve koku bırakmıyor. Fiyatı: 30 TL.

  4- Raid Sineksavar 2 In 1

  En iyi sinek & sivrisinek ilacı hangisi?

  En iyi ve en etkili sinek ilacı diyebilirim. Yüksek öldürme etkisine sahip. Anında etki gösterirken, kesin ve kalıcı çözümler de sunuyor. Güçlü formülü sayesinde hızlı bir şekilde etki gösteriyor ve koku bırakmıyor. Fiyatı: 20 TL.

  5- Esemmat Max Sprey Sinek & Böcek Kokusuz İlaç

  En iyi sinek & sivrisinek ilacı hangisi?

  En iyi sinek ilacı arasında. Hem sineklere karşı etkili hem de bütün böceklere karşı. Kokusuz ve zararlı bir madde içermiyor. Sıktığınız anda hemen etkisini gösteriyor. Etkisi 8 saat duruyor. Fiyatı: 20 TL.

  6- Detan Sinekkıran Su Bazlı Aeresol

  En iyi sinek & sivrisinek ilacı hangisi?

  En iyi sivrsinek ilaçlarından biri. Sinek ve kara sinekleri anında öldürüyor. Güçlü formüle edilmiş.. Kuıllanıma hazır olduğu için direkt olarak çalkalaıyp istediğiniz yere püskürtebilirsiniz, anında etki gösteriyor. Kokusuz ve güvenilir. Fiyatı gayet uygun: 10 TL.

  7- Haşerox 3 In1 Böcek Ve Sinek İlacı Solüsyon

  En iyi sinek & sivrisinek ilacı hangisi?

  En iyi sinek ilacı arasında. Sağlık bakanlığından onaylı ve ruhsatlı bu yüzden güvenle kullanabilirsiniz. Sıktığınız zaman anında etkisini gösteriyor. Zararlı maddeler içermediği için kokusu rahatsız etmiyor. Fiyatı: 10 TL.

  8- Titan Sinek Karasinek Kovucu İlaç

  En iyi sinek & sivrisinek ilacı hangisi?

  Bütün sinek ve haşereler için özel olarak üretilmiş. 3 etken maddesi var, kullandığınız zaman anında etki ediyor. Etkisi uzun süre kalıcı. Sineklerin üzerinde kullanacağınız gibi bütün böceklere karşı da etkisi var. Ec kokulu, kapalı alanda kullandığınız zaman orayı havalandırmanızı öneririm. Fiyatı 30 TL.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 4
 • Zilyonka

  • Isırığına Karşı Mı?

 • Burada kar yağıyor sineği nerede buldun😃

 • Bayer mrka

 • android uygulamasından sinek savar programını indir sinekler sıra geceleri yapsın urfa sıra geceleri