En İyi Tablet Deterjan Markası Hangisi?

Tablet deterjan arayışına girdim, sizin kullanıp memnun kaldığınız en iyi tablet deterjanı hangisi? Mümkünse dağılsın ve güzel temizlesin.
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • En iyi Deterjan Markaları Neler?

  1- Finish Quantum Max Bulaşık Makinesi Deterjanı

  En İyi Tablet Deterjan Markası Hangisi?

  En iyi tablet deterjanları arasında. En sevdiğim ve şu dönemde faydalı olan özelliği ise 57 litre su tasarrufu sağlaması. En inatçı ve zorlu bulaşık lekelerini bile tek seferde çıkarabiliyor. Bulaşıkları sudan geçirmeden direkt olarak makineye atabiliyorsunuz. Böylelikle su tasarrufu da sağlamış oluyorsunuz. Çamaşır suyu, parlatıcı, tuz ve yağ çözücü etkisi ile en zorlu kirleri tabakları bardakları çizmeden temizliyor.

  2- Fairy Platinum Plus

  En İyi Tablet Deterjan Markası Hangisi?

  Her şeyi bulaşık makinesine atan biri olarak ben severek kullanıyorum. Anti- mat teknolojisi ile özellikle çelik ve camlara daha fazla parlaklık veriyor. Gümüşleri bile çizmeden temizliyor. Diğer hoşuma giden özelliği ise kısa programda bile en zor ve inatçı bulaşık lekelerini çıkarıyor. Yine sudan geçirmeden direkt makineye gönül rahatlığı ile koyabilirsiniz. Çünkü güçlü formülü ile bütün inatçı lekeleri çıkarıyor.

  3- Fairy Platinum Limon

  En İyi Tablet Deterjan Markası Hangisi?

  Platinum Plus deterjanından pek farkı yok aslında. Ama eğer kokulu yemek yaptıysanız bu deterjan ile yıkamanızı öneririm. Örneğin balık, yumurta vb şeylerin kokusunu yok ediyor. Fairy markasının en iyi tablet deterjanı diyebilirim. Yine bütün yağları derinlemesine temizliyor.

  4- Finish Hepsi Bir Arada

  En İyi Tablet Deterjan Markası Hangisi?

  İlk başta bahsettiğim Finish Quantum deterjanından sonra bunu da önerebilirim. Bütün inatçı yemek lekelerine karşı güçlü bir formülü var. Tabaklarınızı, çanaklarınızı çizmeden pasparlak çıkarıyor makineden. Parlatıcı etkisi ile ekstra parlatıcı kullanmanıza gerek kalmıyor.

  5- Pril Gold Bulaşık Makinesi Deterjanı

  En İyi Tablet Deterjan Markası Hangisi?

  Benim bulaşık makinem maalesef bu tablet deterjanı dağıtmadı o yüzden çok fazla kullanamadım. Ama diğer markalara göre fiyatı daha uygun. İnatçı çay, kahve lekelerini bardaktan çıkarıyor. Siz deneyin, belki memnun kalırsınız.

  6- Mintax Bulaşık Makinesi Tableti

  En İyi Tablet Deterjan Markası Hangisi?

  Tam bir fiyat performans deterjanı. Fiyatına göre performansı en iyi olan bulaşık deterjanı diyebilirim. İçerisinde fosfat yok. İnatçı ve zor lekeleri de çok iyi temizliyor. Çelik parlatıcı özelliğine sahip.. Bardakları, tabakları çizmeden temizliyor. En iyi tablet deterjanlar arasında.

  7- Brid Tablet Deterjan

  En İyi Tablet Deterjan Markası Hangisi?

  A-101 tarafından üretiliyor. En çok tercih edilen deterjanlar arasında diyebilirim. En sevilen özelliği fosfat içermemesi. Tuz eklemenize gerek kalmıyor çünkü tuz özelliği de içerisinde var. Cam koruyucu özel formülü hassas bulaşıklarınız için ekstra koruma sağlıyor. Benim deneme fırsatım olmadı ama deneyenler son derece memnun olduğunu söylüyor.

  8- Bind Activit Premıum Tablet Deterjan

  En İyi Tablet Deterjan Markası Hangisi?

  BİM marketlerde satılıyor. Daha önce kullandım temizlemesi güzel. Fiyatı gayet uygun ve bu fiyata göre performansı baya yüksek diyebilirim. Ama bulaşık makinesine bulaşıkları dizmeden önce sudan geçirmeniz gerekiyor.

  9- Frosch Sodalı Bulaşık Makinesi Tableti

  En İyi Tablet Deterjan Markası Hangisi?

  Tam bir çevre dostu. Almanya’dan ithal ediliyor. Online alışveriş sitelerinde bulabilirsiniz. Güçlü formülü var bunun sayesinde bütün zorlu lekeleri temizliyor. Sodalı formülü ile yanmış tencerelerinizi eski haline getiriyor. Düşük programda da etkili.

  10- Amway Dish Drops Bulaşık Makinesi için Tablet Deterjan

  En İyi Tablet Deterjan Markası Hangisi?

  Her tablette oksijenli ağartıcı, tuz ve parlatıcı bulunuyor. Su kalıntısını ve lekeleri engellemek için özel bir formülü var. Camların, tabakların çizilmesini engelliyor. Fiyatına göre performansı herkesten tam not almış.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

6 7
 • fairy

 • Fairy

 • Bence HUAWEI en iyisi hiç kasmıyor

 • Finish

 • Fairy baya iyi hem tabletini hemde bulaşık deterjanını kullanıyoruz.

 • Fairy platinyum plus...
  Finish lekeli bırakıyor hatta çbardaklarda soluk. goruntu ve kireç artığı gibi görüntülu bırakıyordu tek yıkama ile fairy platinyum plus bu görüntüyü ortadan kaldırdı...

 • Kesinlikle Fairy. Finish deterjan kalıntısı bırakıyor bardakları çiziyor ve matlaştırıyor. Kokusundan da buram buram aşırı kimyasal imajı veriyor.

 • Fairy ve finish hepsi bir arada kullanıyorum genellikle. Pril pek tavsiye etmem...

 • Fairy hanımefendi

 • Finish

 • Fairy. Finish leke yapıyor ve bardaklar berrak çıkmıyor. Makinede koku varsa gidermek için Finish tercih edebilirsin ama

 • Feyri

 • Finish