En Sevilen Dizilerde Hangi Markalar Kullanılıyor?

Şu sıralar bir sürü Türk dizisi popüler ama bunlar arasından zenginlik kokan diziler de var, tarih kokan da... Şimdi bu dizilerin kıyafetleri için hangi markalarla anlaşılıyor da dönemine veya konusuna uygun kostümler elde ediliyor?
1 0

En İyi Erkek Görüşü

  • En Sevilen Dizilerde Hangi Markalar Kullanılıyor?

    Son dönemin en çok izlenen dizileri konusu ile olduğu kadar dizi kıyafetleri ile de konuşturuyor. Özellikle gerçek bir hayat hikâyesinden alıntılanan İstanbullu Gelin dizi kıyafetleri, takıları, çanta markaları ve ayakkabı markaları ile tam bir merak konusu oluyor. Özellikle final bölümünde Süreyya'nın giydiği siyah Mango marka tulum çok merak edilmişti. Dizi boyunca farklı bölümlerde Adil Işık, Zara, İpekyol ya da Tuvana Çınar imzalı yerli tasarımlar kullanılsa da bazı dikkat çeken bölümlerde oyuncuların tercih ettiği markaların Manera Studio ya da F. ILKK gibi yabancı tasarımlara ait olduğu görülüyor.

    En Sevilen Dizilerde Hangi Markalar Kullanılıyor?

    Star TV'nin bir başka sürükleyici dizisi olan ve ilk bölümünden itibaren çok ses getiren Ufak Tefek Cinayetler dizi kıyafetleri, kadınların takıları ve ayakkabılarının lüks markalardan seçilmesi konusunda adından söz ettirmişti. Dizinin en güçlü karakterleri ve başrol oyuncuları olan Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen ve Bade İşçil'in her bir kıyafet ayrıntısı her bölüm sonrası olay oldu. Hatta çıkan dedikodulara, şık ve kaliteli giyim tarzları ile dikkat çeken oyuncuların göre ilk beş bölümde giydikleri kıyafetlerin bedelinin 400 bin TL olduğu bile söylendi.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 1
  • Geçmiş döneme ait diziler için farklı bir sektör var. Bilindik markalar değil de, deri işçileri vs kullanılıyor. Bazı yapımlarda takılar bile özel tasarlanıyor.

  • Dikiliyor