En yakın arkadaşa doğum günü mesajı uzun önerir misiniz?

En yakın arkadaşımın doğum günü. Hediyesini ve sürprizini hazırladım kendi duygularımı da katacağım bir mesaj atacağım. Bana en yakın arkadaşa doğum günü uzun mesaj önerir misiniz?

En yakın arkadaşa doğum günü mesajı uzun önerir misiniz?
0 1

Çok Süper Cevap

 • En Yakın Arkadaşa Uzun Doğum Günü Mesajları

  En iyi arkadaş, seni yakından tanıyan ve koşulsuz seven kişidir. İyi ya da kötü haber aldığınızda ilk aradığınız kişi, iyi bir ağlamaya ihtiyacınız olduğunda ağladığınız omzunuzdur. Başka bir deyişle, oldukça önemliler. Bu nedenle, doğum günleri geldiğinde, onlar kadar özel bir doğum günü mesajıyla sizin için ne kadar önemli olduklarını bilmelerini sağlamak istersiniz.
  En iyi arkadaşınıza mutlu yıllar dilemek için mükemmel kelimeleri bulmakta zorlanıyorsanız, endişelenmeyin. Komik doğum günü mesajlarından iç açıcı doğum günü dileklerine kadar her şeyi sizin için hazırladık.


  En İyi Arkadaşa Uzun Doğum Günü Mesajları

  1. Doğum günün kutlu olsun en iyi arkadaşım! Nereden başlayacağımı bile bilmiyorum. Birlikte çok şey yaşadık ve sen yanımda olmadan hayatımı hayal edemiyorum. Sen benim kayam, sırdaşım ve hiç sahip olamadığım kız kardeşimsin. Hayatımda olduğun için çok minnettarım ve umarım ne olursa olsun senin için her zaman burada olacağımı biliyorsundur. Umarım senin kadar harika bir doğum günün olur dostum. Seni her şeyden fazla seviyorum!

  2. Sana çok mutlu bir doğum günü diliyorum, en iyi arkadaşım! Benim için dünyalara bedelsin ve umarım bunu biliyorsundur. Arkadaşlığın için çok müteşekkirim ve birlikte geçirdiğimiz her anı besliyorum. Daha nice yıllar kahkahalar, gözyaşları ve aradaki her şey için sabırsızlanıyorum. Bir kızın isteyebileceği en iyi arkadaş olduğun için teşekkürler. Umarım senin kadar harika bir doğum günü geçirirsin!

  3. Özel gününde sana dünyadaki tüm mutlulukları diliyorum, en iyi arkadaşım! Bunu hak ediyorsun. Umarım günün senin kadar harika geçer.

  4. Dünyadaki en sevdiğim insanın doğum günü kutlu olsun! Seni çok seviyorum ve umarım harika bir gün geçirirsin.

  5. Seninle anlaşabilmek için illa konuşmamıza gerek olmadan, bakışlarımızla birbirimizin ne demek istediğini anlayan insanlarız biz. Sana bu özel gününde ne söylesem az canım arkadaşım. Hayallerin her zaman seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.

  6. Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan sen de onlardan birisin arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

  7. Arkadaşlığınızın benim için ne kadar anlamlı ve dokunaklı olduğunu anlatmak için doğum gününüzden daha mükemmel bir gün olamaz. En iyi arkadaşımdan çok daha fazlası olduğunu bilmeni istiyorum. Benim için sen daha çok hiç sahip olmadığım bir kız kardeş gibisin.

  8. Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım… Senin gibi dosta sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. İyi ki varsın ve iyi ki dostumsun! Hep birlikte nice senelere… Doğum günün kutlu olsun arkadaşım!

  9. Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

  10. Rüya; biz uyurken kalbimizin tuttuğu bir dilektir. Arkadaş; uçmayı unuttuğumuzda bize kanatlarını açan bir melektir. Hayal gücü; bizi bilmediğimiz yerlere uçuran bir rüzgârdır ve hayat; içinden ne çıkacağını bilmesek de açmamız gereken bir zarftır. Açtığın zarflardan hep güzel şeyler çıkması dileğiyle. Sevgili arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

  Arkadaşa Duygusal Doğum Günü Mesajları

  Doğum günü, sevilen birinin hayatını kutlamak için özel bir gündür. İster yakın bir arkadaşınıza, aile üyenize veya iş arkadaşınıza doğum günü dileklerini gönderiyor olun, karta veya mesaja kişisel bir dokunuş eklemek her zaman güzeldir. Arkadaşa atılacak duygusal doğum günü mesajları;

  1. Arkadaşım olduğun için çok şanslıyım. Umarım doğum günün senin kadar özeldir. Bu kadar sadık ve destekleyici bir arkadaş olduğun için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun.

  2. Arkadaşlığın hayatımdaki en değerli ilişkilerden biri. Birlikte büyümeye devam etmek için sabırsızlanıyorum.

  3. Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki benim en yakın arkadaşımsın.

  4. Dostluk ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve dostun için ateşe atılmaksa dünya durana dek dostumsun. Doğum günün kutlu olsun dostum, iyi ki doğdun. Yeni yaşında hep mutlu olman dileğiyle...

  5. Doğum günün kutlu olsun cancağım. Gökyüzündeki tüm güzel renkler yeni yaşında hayatını aydınlatsın, her zaman güzel günlerin olması dileğiyle, nice mutlu yıllara.

  6. Sen hayatım boyunca tanıdığım en ilham verici insansın. En zor günlerimde yanımda oldun. Seni tanımak, en harika şeylerden biri. İyi ki doğdun.

  7. Bazen yalnız olduğunu düşünebilirsin. Ancak değilsin, hayatın boyunca yanında olacak biri var. Daha güzel günlerimiz olması dileğiyle, mutlu günler seninle olsun.

  8. Gülmek senin tutkun olsun, eğer bir gün ağlarsan, o da sevinçten olsun, bugünün dünden, yarının da bugünden güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki benim en yakın arkadaşımsın.

  9. Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası yapabiliriz sanırım… Nice yaşlara!

  10. Seni ne kadar çok sevdiğimi merak etme çünkü sana bunu kelimelerle açıklayamam. Yalnızca şunu bil, sen hayatımdaki en değerli varlıksın ve her gün o tatlı gülüşünü görmek için her şeyi yaparım. Beraber geçireceğimiz nice güzel doğum günü kutlamalarına...

  Arkadaşa Anlamlı Doğum Günü Mesajları

  Bir arkadaş için mükemmel doğum günü mesajını bulmak söz konusu olduğunda, onlarda neyin yankı uyandıracağını düşünmek ve onları özel hissettirmek önemlidir. Arkadaşlarınıza ne kadar önemsediğinizi göstermek için kullanabileceğiniz anlamlı doğum günü mesajlarına bazı örnekler:

  1. Doğum günün kutlu olsun dostum! Umarım bu yıl çokça sevgi, kahkaha ve mutlulukla doludur. Hayatımda olduğun için çok minnettarım ve arkadaşlığımıza değer veriyorum. Özel gününde en iyisini diliyorum!

  2. Doğum günün kutlu olsun, [arkadaşın adı]! Seninle hayatının bir yılını daha kutlayacağım için çok heyecanlıyım. Dünyaya sunacak çok şeyi olan harika bir insansın. Arkadaşın olmaktan gurur duyuyorum ve değer veriyorum.


  3. Yüzündeki sevginin bir an olsun bile eksilmediği, aksine her gün daha artacağı güzel bir yaş geçirmeni dilerim. İyi ki doğdun.

  4. Kötü günlerin geçmişte kalacağı, güzel günlerin ise her gün yaşanacağı güzel bir yıl geçirmeni diliyorum. Önündeki 365 gün boyunca yeryüzündeki iyi olan şeylerle karşılaşmanı diliyorum. Güzel yıllar dilerim.

  5. Umarım doğum günün ileride yaşayacağın mutlu ve güzel anların ilk günü olur. Yeni yaşında hayatındaki en her şey daha iyi gider ve yüzündeki gülümseme eksik olmaz. Doğum gününü en içten dileklerim kutluyorum.

  6. Bu güzel gününde yanında olamamak beni ne kadar üzüyor olsa da kalbimle hayatının her anında yanında olduğumdan emin olabilirsin. Yeni yaşında her dileğin gerçek olsun, neşen hiç eksilmesin, iyi ki doğdun ve varlığın ile bizi mutlu ettin.

  7. Her doğum günü yeni maceralara atılacağın günün ilk adımıdır. Umuyorum ki yeni maceraların sana yalnızca mutluluk ve huzur getirir. Güzel bir yıl geçirmen dileğiyle, iyi ki doğdun!

  8. Sevgilerin ve mutlulukların en güzelini yaşayacağın, en güzel deneyimlerin hayatına yön vereceği, geçmiş yıllarından daha güzel bir yıl dilerim. Gökyüzündeki maviliklerin huzurunu hissedebileceğin yeni bir yaş olur umarım. İyi ki doğmuşsun

  9. Sevgilerin ve mutlulukların en güzelini yaşayacağın, en güzel deneyimlerin hayatına yön vereceği, geçmiş yıllarından daha güzel bir yıl dilerim. Gökyüzündeki maviliklerin huzurunu hissedebileceğin yeni bir yaş olur umarım. İyi ki doğmuşsun

  10. Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 0
 • Kendi içinden gelen şeyleri yaz ben bir iki kere kutlarken onunla yaşadığımız anıları yazmıştım okurken güzel oluyor gülümsetiyor

 • İçinden gelenleri yaz be ve işte yaşadınız anıları falan annat

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?