Fate: The Winx Saga 2. sezon ne zaman başlayacak? Onay aldı mı?

Taşlamayın ama Winx izledim... Çok da sevdim arkadaşlar, Kızlar Kulübü gibi bir dizi olmamış, gayet erkeklerin de izleyebileceği aksiyon dolu, güzel bir dizi olmuş. Merakım şu, Fate: The Winx Saga 2. sezon ne zaman? Onaylandı mı? Bilen varsa yardımcı olabilir mi?
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Fate: The Winx Saga 2. Sezon Onay Aldı mı?

  İlk sezonu henüz daha yeni yayınlanan dizinin henüz önceden almış olduğu bir 2. sezon onayı maalesef yok.

  Fate: The Winx Saga 2. sezon ne zaman başlayacak? Onay aldı mı?

  The Winx Saga 2. Sezon Ne Zaman?

  Netflix dizilerine yeni sezon onayını vermek için yayınladığı ilk 28 gün elde ettiği izlenme rakamlarına bakarak karar veriyor.. Haliyle dizinin devamı için beklenen onay gelecek mi bir süre daha beklemek zorundayız maalesef. Henüz fate the winx saga 2. sezon ne zaman geleceği belli değil.

  The Winx Saga Dizisi Konusu Nedir?

  Dizi, Alfea adlı sihirli bir yatılı okula giden 5 perinin yetişkinliğe adım atışını anlatıyor. Periler burada aşk, rekabet ve kendi varlıklarını tehdit eden canavarlarla başa çıkıyor. Aynı zamanda güçlerini de kontrol etmeyi öğreniyorlar.

En İyi Erkek Görüşü

 • Henüz önceden almış olduğu bir 2. sezon onayı yok. Netflix dizilerine yeni sezon onayını vermek için yayınladığı ilk 28 gün elde ettiği izlenme rakamlarına alarak yapıyor. Haliyle dizinin devamı için beklenen onay gelecek mi , henüz belli değil ama her ne kadar dizinin IMDb puanı kötü olsa da dizinin ilk günkü gördüğü ilgiyi düşünürsek dizinin 2. sezon onayını alması muhtemel

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
 • Almıştır izlendi baya ve daha çok olay ve kişi var en az üç dört sezon sürer