Friends severler buraya toplanabilir mi?

Diziyi bugün bitirdim ve kendimi boşlukta gibi hissediyorum. Bir de üstüne the reunion'u seyredince bir kaç damla göz yaşı akıtmış olabilirim 🤫 Onları öyle yaşlanmış görünce dayanamdım. Bence bu dizi gelmiş geçmiş en iyi dizi. The office, How I met Your Mother, Big Bang Theory gibi çok güzel diziler de var ama hepsi sonradan bozuyor ancak Friends daha ilk sezonun ilk bölümünden son sezonun son bölümüne kadar tadından ödün vermiyor, karakterler sanki sizin gerçekten arkadaşınızmış gibi hissettiriyor.

Bu arada.. Rachel ve Ross sizce ara vermişler miydi, vermemişler miydi? :)
Friends severler buraya toplanabilir mi?
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
  • Aa şu an fark ettim ki the reunion'ı izlemeyi unutmuşum. Favori karakteriniz kim? Evet sözde bir ara verme lafı geçti diye hatırlıyorum ama ross'un hemen başkasına koşması, yaptığının bahanesi olarak ara verdiklerini söylemesi yanlıştı. Son sezonlarda rachel ve joey birlikteliği görmek de çok kötüydü, keşke hiç katmasalardı.

    • Favorim Ross 😎. Aynen joey ve rachel birlikteliğini gösterdiler birbirlerine seni seviyorum dediler o bölümden sonra da hiç bişey olmamış gibi arkadaş olarak devam ettiler. senaristler çok saçmaladı o konuda, bi yere bağlamadılar olayı.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 0

    Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?