House of Dragon Ne Zaman Başlıyor? Nasıl İzlenir?

House of Dragon Nedir? Herkesin dilinde şu sıralar gelse de izlesek diyolar. Ne zaman gelecek ve kaç sezon sürecek biliyor musunuz? ve siz izleyecek misiniz?
1 0

Çok Süper Cevap

 • House of Dragon Nedir?

  House of Dragon Ne Zaman Başlıyor? Nasıl İzlenir?

  Martin'in Ateş & Kan adlı romanından uyarlanmış. Game of Thrones'un uzantısı olarak çıkan bir dizi diyebilirim. Game of Thrones beklenmedik bir şekilde final yapınca hayranları çok üzüldü, daha sonra House of the Dragon çıkarılacağı ve devam filmi gibi bir şey olacağı söylendi. Ana dizideki olayların hepsi Game of Thrones'tan 300 yıl öncesinde geçecek ve Targaryen Hanedanlığı'nı konu edinecek. Considine, Viserys Targaryen'i canlandırıyor.

  Viserys, Westeros'un lordları tarafından başa geçmesi için seçiliyor. Targaryen hükümdarlığı boyunca yaşanan kardeşi kardeşe düşüren, hatta ejderhaları bile birbirine düşüren enteresan bir iç savaşı izleyeceğiz.

  House of Dragon Ne Zaman Başlayacak?

  HBO, ne zaman başlayacak
  HBO, ne zaman başlayacak

  House of the Dragon’un yayınlanma tarihi henüz kesinleşmesi. HBO dizinin çekimlerine 2021 yılında başlanılacağı söylendi.. Tanıtım videosuna göre House of the Dragon dizisi 2022 yılında yayınlanacak.

  House of Dragon Kaç Sezon Sürecek?

  House of Dragon Ne Zaman Başlıyor? Nasıl İzlenir?

  Maalesef şu an için kaç sezon süreceği hakkında net bir bilgi yok. Muhtemelen ilk bölümü yayınlandıktan sonra diğer sezonlarının olup olmayacağını, kaç sezon süreceğini öğreneceğiz.

  House of Dragon Oyuncuları Kimlerdir?

  House of Dragon Ne Zaman Başlıyor? Nasıl İzlenir?

  House of the Dragon dizisi için çok fazla isim açıklanmadı.. Açıklanan isimleri söyleyeyim. In America, Dead Man’s Shoes ve Hot Fuzz filmlerinden tanınan Paddy Considine dizide Kral Viserys Targaryen’i canlandıracak. Olivia Cooke, Kral’ın Eli Otto Hightower’ın kızı Alicent Hightower karakterini canlandıracak.

  Emma D’Arcy, kralın kızı ve ejderha sürücüsü olan Prenses Rhaenyra Targaryen karakterini canlandıracak. Herkesin bildiği ve sevdiği bir karakterde karşımıza çıkacak burada. Doctor Who dizisinin doktoru Matt Smith, Kral Viserys’in küçük kardeşi ve ejderha kanına sahip olan savaşçı Prens Daemon Targaryen karakterini canlandıracak. Açıkçası heyecanla bekliyorum, eminim hepsi harika performanslar sergileyecektir.

  Ayrıca bkz: Killing Eve 4.Sezon Ne Zaman?

  House of Drogon ilk fragmanını da buraya bırakıyorum;

  https://www.youtube.com/embed/w7EeYCeO3Mk

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 2
 • Hiç bilmiyorum merakla bekliyorum bende belli olur ya 😅

 • game of thrones ile bağlantısı var mı

  • hiç bilmiyorum merakla bekliyorum bende belli olur ya

  • Yanlış yazdım ay buraya değildi zjsjjsjxis

  • @ruhundakidevrim 😂😂 olsun

  • Hepsini Göster
 • Hiç bilmiyorum

 • Dostum creatvi. shop üzerinden izleyebilirsin. ;)