İbrahim Tatlıses çocukları: kaç çocuğu var?

Magazin sevdalılarına sorum var, benim matematiğim yetmedi de. Acaba İbrahim Tatlıses'in kaç çocuğu var? Sadece genel kültür olsun diye soruyorum. 😂

ibrahim tatlısesin kaç tane çocuğu var?
ibrahim tatlıses'in kaç tane çocuğu var?
3 0

Çok Süper Cevap

 • İbrahim Tatlıses'in Kaç Çocuğu Var?

  İbrahim Tatlıses, ünlü Türk sanatçısı 1974 yılında şarkıcı olarak profesyonel olarak kariyerine başladı. 1981 yılında sinemaya giriş yaptı ve bu alanda da önemli başarılara imza attı. Tatlıses, sanat dünyasında da çok sayıda ödül kazandı. İbrahim Tatlıses'in kaç çocuğu olduğu konusunda birçok farklı rakamlar konuşuluyor. Özellikle Tatlıses'in çocuklarıyla ilgili bilgilerin çok kısıtlı olduğu bilinmektedir. Ancak sanatçının toplamda en az 7 çocuğu olduğu söylenmektedir. Bu çocukların 5'i kız, 2'si erkektir. İbrahim Tatlıses'in çocukları: İdo Tatlı, Melek Zübeyde Tatlı, Dilan Çıtak, Elif Ada Tatlı, Ahmet Tatlı, Gülden Tatlı, Gülşen Tatlı adında toplam 7 tane çocuğu vardır.

  İbrahim Tatlıses Kaç Evlilik Yaptı?

  7 çocuğu olan İbrahim Tatlıses'in 2 resmi nikahlı eşi, 2 de imam nikahlı eşi vardır. Fakat birçok kişi ile isimleri anılmıştır. İbrahim Tatlıses'in aşk hayatında hayatına giren kadınlar ise şu şekildedir:

  1. İlk resmi nikahlı evliliği Adalet Durak: Henüz yeni ünlü başladığı zamanlarda ilk evliliğini Urfa'da Adalet Durak ile gerçekleştirdi. Çiftin iki kız bir erkek olmak üzere üç çocuğu vardır. Adalet hanımdan olan çocukları: Ahmet, Gülden, Gülşen. Çift daha sonra yollarını ayırdı.

  2. İkinci evliliği Perihan Savaş: 1979 yılında Kara Yazma filminde tanışan çiftin Melek Zübeyde adında kızları vardır. O dönemlerde İbrahim Tatlıses'in Perihan Savaş'ı kaçırdığı iddia edilmektedir. Bir süre ayrı kalan çift kızlarını kucaklarına alınca tekrar birleştiler, fakat bu birleşme kısa sürdü.

  3. Üçüncü evliliği Derya Tuna: İbrahim Tatlıses'in popüler aşkı olan Derya Tuna 18 yıl beraber oldular. Bu beraberlikten İdo adında bir çocukları oldu. Derya Tuna bütün gücü eline geçirmişti ki araya Asena girdi. 1983 yılında beraber olmaya başlayan çift uzunca bir yıldan sonra yıllarını ayırdı.

  4. Asena ile aşk yaşadı: Derya Tuna ile evliliğin bitme sebebi olan Asena, İbrahim Tatlıses ile 1998 yılında beraber olmaya başladı. Fakat bu aşk araya Ayşegül Yıldız'ın araya girmesi ile 2003 yılında sona erdi.

  5. 4. Eşi Ayşegül Yıldız: İbrahim Tatlıses Asena ile ilişkisini sonlandırdıktan sonra Ayşegül Yıldız ile hayatlarını birleştirdi ve evlendiler. 2011 yılında evlenip Elif Ada isminde de kızları bulunmaktadır. Çift daha sonra 2013 yılında yollarını ayırdı.

  6. 90'lı yıllardaki aşkı Işıl Çıtak: 90'lı yıllarda bir arada olan çiftin Dilan adında kızları vardır. İlk başlarda kızını kabullenmeyen İbrahim Tatlıses daha sonra Dilan Çıtak'ı kabullenmiştir. Işıl Çıtak ile aşkları kısa sürmüştür.

  7. Şimdiki aşkı Gülçin Karakaya: Geçtiğimiz yıllarda Gülçin Karakaya ile nikah kıyıldığı söyleniyor. Fakat İbrahim Tatlıses: Bizimki gönül evliliği açıklamasında bulunmuştur.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

6 6
 • Şahsiyetin ilk eşinden 3 tane, 2 kız bir erkek var. Ünlü olduktan sonra herkesi urfada bırakıp İstanbul'a geliyo. Ve çapkınlık başlıyo.
  Perihan savaştan bir kızı oluyo.
  Ardından derya tunadan oğlu oluyo ido.
  Bide dilan var işte o da tecavüzle gelen çocuğu, tabi ilk zamanlarda kabul etmiyo dna testleri falan filan.
  En son da ayşegülden bi kızı oluyo elif ada. Bu ayşegüllede çooook uzun yıllar beraberlikleri oluyo. Para işte abi..

 • 6 diye biliyorum ama gayrimeşru olanları da duymadım değil ;)

 • Altı tane diyebiliyorum

 • 6.7 tane vardır bilinen

 • Ne bilim tavşan gibiler mübarek

 • 15 20 tane vardır bir çoğuda habersizdir

  • Değişik kadınlar dan 😅

  • Aynenn

 • Bı sürü ya

 • 10 -15 tane vardır

 • kaç ne bilelim

 • Bence 8

 • fotoda iki tane

 • 15..