İzlenmesi Gereken En İyi Arkadaşlık Dizileri Hangileri?

Arkadaşlar bana arkadaşlık dizileri önerir misiniz :D Sıkılmadan arkadaş ortamında izleyebileceğim bir dizi olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
1 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • İzlenmesi Gereken En İyi Arkadaşlık Dizileri Neler?

  1- Friends

  İzlenmesi Gereken En İyi Arkadaşlık Dizileri Hangileri?

  Arkadaşlık dizileri arasında benim en çok beğendiğim ve severek izlediğim dizi Friends! 1994 - 2004 yılları arasında yayınlandı ve toplam 10 sezon sürdü. Harika bir komedi dizisi diyebilirim. Dizinin hikayesi, New York'ta yaşayan 20'li yaşlarda üçü kadın, üçü erkek olan altı kişilik yakın arkadaş grubunu anlatıyor. İzlemediyseniz hemen izlemeye başlayın bence.

  2- How I Met Your Mother

  İzlenmesi Gereken En İyi Arkadaşlık Dizileri Hangileri?

  En iyi dostluk dizileri arasında. 19 Eylül 2005 tarihinden 31 Mart 2014 tarihine kadar yayınlandı. Ted Mosby'nin 2030'da çocuklarına, anneleriyle tanışma hikayesini anlatmaya başlamasını izliyoruz. İzlerken 2005'e, Ted'in gençlik yıllarına gidiyoruz. Ted'in en yakın arkadaşlarından biri olan Marshall ile, dokuz yıldır flört ettiği Lily'nin nişanlanması üzerine Ted, kendisinin de bekarlığa veda etmesinin zamanının geldiğine inanıyor ve ondan sonra komedi başlıyor. Muhteşem bir arkadaşlık dizisi diyebilirim.

  3- The Big Bang Theory

  İzlenmesi Gereken En İyi Arkadaşlık Dizileri Hangileri?

  Leonard Hofstadter ve Sheldon Cooper, üstün zekalı fakat bir o kadar da asosyal olan iki fizikçi arkadaşın hikayesini izliyoruz. Dizi 2007 yılında yayına girdi. 12 sezon boyunca da kahkahalara boğulduk diyebilirim. Bu iki asosyal fizikçi arkadaşın hayatına oldukça sosyal ve popüler bir kız olan yeni komşuları Penny katılıyor. Ve onlara laboratuvar dışındaki hayatın nasıl olduğunu göstermeye karar veriyor. Hem komik hem de izleyebileceğin en iyi dostluk filmlerinden.

  4- 2 Broke Girls

  İzlenmesi Gereken En İyi Arkadaşlık Dizileri Hangileri?

  Benim izlediğim en iyi en iyi sitcom dizilerinden. 2011 yılında yayınlanmaya başlandı ve birçok izleyici kitlesine sahip oldu. Alt sınıftan gelen fakir bir kız ile zengin bir aileden gelip sonradan maddi durumu kötüye giden bir kızın maceralarını izliyoruz. Tam bir komedi dizisi diyebilirim. Adları Max ve Caroline olan iki yakın arkadaşın ortak hayali kendilerine ait kek ve pasta üzerine bir mekan açmak. Bu hayallerine kavuşabilmeleri için çok çalışmaları lazım.

  5- İşler Güçler

  İzlenmesi Gereken En İyi Arkadaşlık Dizileri Hangileri?

  En iyi Türk arkadaşlık dizileri arasında. Ahmet , Murat ve Sadi adında üç yakın arkadaş var. Üçünün ortak hayali kendi filmlerini çek Ancak yapımcı bulmak hiç kolay olmuyorr. Dizi, bu üç arkadaşın oyunculuk yolundaki komik maceralarını konu ediniyor. Ahmet Kural ve Murat Cimcir’in olduğu bir dizi komik olmak zorunda zaten :)) Dizi 2012 yılında yayınlandı. Eğer izlemediyseniz izleyin derim.

  6- Friends From College

  İzlenmesi Gereken En İyi Arkadaşlık Dizileri Hangileri?

  2017 yılında yayınlandı ve netflix arkadaşlık dizileri arasında. Üniversitede tanışan bir grup arkadaşın başından geçenleri izliyoruz. Mezun olduktan yirmi yıl sonra bir araya gelen karakterlerin ortak özelliği ise aşkı bulma yolunda yaşadıkları sorunlar. Hepsinin karakteri ve istediği şeyler oldukça farklı.

  7- Fresh Meat

  İzlenmesi Gereken En İyi Arkadaşlık Dizileri Hangileri?

  İngiltere'nin Manchester şehrinde yurt başvuruları reddedilince birlikte yaşamak zorunda kalan, yedi üniversite öğrencisinin maceralarını izliyoruz.. Bazen eğlenceli bazen de dramatik hikayelere şahit oluyoruz. En iyi dostluk dizileri arasında.

  8- 3 Aptal

  İzlenmesi Gereken En İyi Arkadaşlık Dizileri Hangileri?

  Aamir Khan’ın en sevdiğim dizilerinden bir tanesi. Hem de mükemmel bir dostluk dizisi. Hindistan'ın en iyi mühendislik okuluna başlayan öğrencilerin hayatını anlatıyor.. Sistemin daima yarış üzerine kurulu olduğu, herkesin en iyi olmaya çabaladığı bir okulda sistemi değiştirmeye çalışan bir öğrenci ve onun en yakın 2 arkadaşını izliyoruz. 2009 yapımı harika bir film, izlemediyseniz tavsiye ederim.

  9- Pretty Little Liars

  İzlenmesi Gereken En İyi Arkadaşlık Dizileri Hangileri?

  Dört yakın arkadaşın hayatlarını izliyoruz. Alison adındaki arkadaşlarının bir gece ortadan kaybolmasının ardından gizemli mesajlar almaya başlıyorlar. Mesajlarda imza olarak sadece A yazıyor ve mesajlar sadece Alison'ın bildiği sırları içeriyor. Alison'ın öldürüldüğü anlaşıldıktan sonra mesajlar gelmeye devam ediyor ve bu 4 arkadaş cinayetin sırrını çözmeye çalışıyorlar. 2010-2017 yıllarında yayınlandı ve birçok izleyici kitlesine ulaştı.

  10- Suskunlar

  İzlenmesi Gereken En İyi Arkadaşlık Dizileri Hangileri?

  Türk arkadaşlık dizileri arasında en çok sevileni Suskunlar oldu. Dört küçük arkadaş, bir gün istemeden bir kazaya sebep oluyorlar ve ıslah evine gönderiliyorlar. Hayatlarında derin izler bırakacak günler geçiren dört arkadaş buradan çıktıktan sonra kendi yollarına gidiyorlar. Aradan yıllar geçtikten sonra suskunluklarını bozuyorlar ve tekrar intikam almak için bir araya geliyorlar. İntikam, aşk, dostluk hepsini bir arada izliyoruz. 2012 yılında yayına girdi ve 2 sezon sürdü.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

10 4
 • Derry girls, Greenhouse academy, Everything Sucks, Baby, Euphoria, Elite, Looking for Alaska, My Mad Fat Diary, Deadly Class, Sabrina

 • skam. 💫

 • Gossip Girl, Riverdale iyidir.

 • Friends iyidir.

 • Arkadaslik diyince aklima Friends geldi

 • Good Girls ❤️

 • How i meet your mother
  Friends efsanevi iki dizi

 • Dark desıre. Var

 • 17 again güzeldi :)

 • How i met your mother.

 • Pitch perfect

 • Not defteri

 • Supernatural
  Teen wolf
  Lucifer
  Arkadaşıniz kız ise bunları öneririm bende işe yaradı :D

 • How i met your mother izleee