Koç burcuyum burcum hakkında yorumunuz :)?

Koç burçları nasıldır ne olarak görürsünüz anlatın bakim 😅
1 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Aşırı cömerttir. Bir koç burcu erkeği ile birlikteyseniz, en iyi ve en kaliteli mekanlara gideceğinizden şüpheniz olmasın. Kolay mutlu olur bu nedenle en sıkıntılı anlarından bile karlı çıkmayı ve bundan mutlu olmayı bilirler. Hiç bir randevusuna geç kalmaz dakiktir. Azimli ve çalışkandır. Eğlenceye düşkündürler. Genelde elini attığı tüm işleri başarır bu nedenle iyi bir yönetici olurlar. Sevgi doludur ve çok merhametlidir.

  Koç Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri

  İnatçıdır. Dediğim dedik bir burçtur. Aldatmaya yatkın bir burçtur. Bencil ve diktatördür. Ben merkezci yapısı, karşısındaki insan için dayanılmaz olabilir. Hataya tahammülü yoktur, buna rağmen oldukça da sorumsuz bir yapısı vardır.

  Koç Burcu Erkeği Aşk Hayatı

  Bu burcun erkeklerinin aşk hayatı oldukça çalkantılı ve hareketlidir. Hatayı kabullenen bir burç olmadığından, sevgilisinin hatasını kabul edemez ve ilgisini kaybedebilir. Fazla ilgiden hoşlanmayan bu burç sıkıştırılmaya gelemez. İlişkilerinde ilgiden çok sevecenlik arar. Kıskanç bir yapıya sahiptir ama bunaltmazlar. Özgürlüklerine müdahaleyi asla kabul etmezler, sorun çıkarıp kavga edebilirler. Bencil yapıları yüzünden ilişkilerinde sevme ve bağlanma istemezler ölçülü davranırlar.

  Koç Burcu Erkeği İş Hayatı

  Koç burcu erkeği hırslı yapısıyla iş hayatında da oldukça etkileyicidir. Lider olma özelliği ve sahip olduğu hırsla iş hayatında başarılı olurlar. İyi bir lider, eğlenceli bir ekip arkadaşı olurlar.

  Koç Burcu Erkeği Cinsel Hayatı ve Cinsellik

  Bencil yapısı cinsellikte de öne çıkar koçun. Sevişirken kulağınıza, kendisini anlatırken bulabilirsiniz. Ateş grubu olan bu erkekler cinsel yaşamlarında oldukça aktif ve enerjiktirler. Aynı enerjiyi partnerlerinden de beklerler. Oldukça geniş bir fantezi dünyasına sahip olan bu burç erkeği sizi şaşırtabilir. Kontrollü ve sağlam yapısı sizi başka dünyalarla tanıştırabilir. Elektriklerinin tuttuğu bir partner bulduğunda, yatakta oldukça istekli ve arzuludurlar.

  Koç Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?

  Bu burcun erkekleri liderliği severler o nedenle liderlik yapabileceği ortamları severler. Beğenilmek yaşam tarzı olduğundan, övgü onlar için bir besin kaynağıdır. Övgü almaya bayılırlar. Sosyal ortamlara oldukça düşkündürler ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi çok severler. Spora olan düşkünlükleri ise başka bir ilgi alanını doğurur. Koç burcu erkeklerinin ilgilendiği bir spor dalı mutlaka vardır.

  Koç Burcu Erkeği Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

  Meraklı olan koç burcu erkeğinin dikkatini çekmeyi başarmışsanız, size adım atması an meselesidir. Kendine olan öz güveni, koç burcu erkeklerini dışa dönük ve girişimci yapar. Bu nedenledir ki bir koç burcu erkeği sizden hoşlandıysa adım atmaktan çekinmeyecektir. Duygularını kendine saklayan bir burç değildir. Sizden hoşlandıysa mutlaka belli edecektir.

  Koç Burcu Erkeği Kıskanç mıdır?

  Koç burcu erkeği kıskançtır. Bu özelliğini baskılama konusunda çok başarılı olamasalar da, partnerini bunaltmaktan kaçınır.

  Koç Burcu Erkeği Nasıl Affeder ve Barışır?

  Hatayı sevmeyen Koç burcu erkeklerinde ikinci şans pek olmaz. Tek bir hatanız onun yanındaki yerinizi zora sokabilir. İstekleri konusunda net olan bu burcun erkekleri bencil yapıları sebebiyle kendilerini hep ön planda tutacaktır. Hatanızı affetmesi için ise af dilemeniz ve onu yüceltip egolarını beslemeniz etkili olabilir.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

5 1
 • Cesurlukları ile bilinirler. Ayrıca tez canlı oldukları için birtakım olaylarda düşünmeden hareket ederler. Ancak bu risklerin üstesinden gelmeyi mücadeleci ve gözü kara yapısı ile başaran koç burcu erkekleri istediği hedefe ulaşmakta kararlı hareket ederler, özel hayatında oldukça enerjikler. Girişimci bir yapıya sahipler ve yeniliklere oldukça açıklar, pratik zekaları ile her zorluğun üstesinden gelme yeteneğine sahipler.

  • Çok iyi anlatmışsın

  • 😌✌️

 • çabuk sinirlenen deli dolu hız tutkunu heyecan sever

  • Evett

 • Full inatçı ve ben bilirimci tavırlarınız var, genelleme yaptım

  • Yok anladım ztn evt bencillik var biraz

 • tanımıyorum

 • Lider ruhlu

  • Ayn doğru dedin

 • Biraz sinirli agresif inatçı. Baskın olmayı seven ama dürüst ne hissediyorsa onu söyleyen biridir. Sevdiği insanlara karşı fedakardır. Sinirlendirmemek biraz suyuna gitmek gerekir

  • Evet doğru

  • Benim babam da koç burcu oradan biliyorum :)

  • Ayn tam beni anlatmışsın 😄

  • Hepsini Göster