Muhabbet kuşu i̇çin en i̇yi yem markası hangisi?

Muhabbet kuşu aldık, bi tane yem verdiler ama çeşitli yemlerde denemek istiyorum. Önerebileceğiniz muhabbet kuşu yemi var mı?
0 1

Çok Süper Cevap

 • Benim de sürekli kullandığım yemlerden tavsiye vereyim.

  En İyi Muhabbet Kuşu Yem Markaları Hangileri?

  1- Versele-Laga Muhabbet Kuşu Yemi

  Muhabbet kuşu i̇çin en i̇yi yem markası hangisi?

  İçeriğinde muhabbet kuşları için renkli tohum ve tahıllardan oluşan özel olarak hazırlanmış vitamin ve mineraller var. Kuşların tüylerinin sağlıklı ve canlı görünmesini sağlıyor. En iyi yemlerden bir tanesi. Yemin içeriğinde sarı darı, kırmızı darı, kanarya tohumu, soyulmuş yulaf ve Nijer tohumu bulunuyor.

  2- Tropifit Muhabbet Kuşu Yemi

  Muhabbet kuşu i̇çin en i̇yi yem markası hangisi?

  Muhabbet kuşlarının ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri içeriyor. Muhabbet kuşlarının gelişimine yardımcı oluyor. İçeriğinde sarı darı, kırmızı darı, kanarya yemi, İtalyan darısı, işlenmiş yulaf, extrude mısır, kenevir tohumu, extrude buğday, alıç tohumu, siyah ay çekirdeği ve keten tohumu bulunuyor. Ayrıca bu yemi kuşlar çok beğeniyor.

  3- Garden Mix Muhabbet Kuşu Yemi

  Muhabbet kuşu i̇çin en i̇yi yem markası hangisi?

  Muhabbet kuşları için tam beslenme sağlıyor. Muhabbet kuşları için özel geliştirilmiş içeriğe sahip. Sağlıklı ve besleyici bir yapısı var. İçerisinde ak darı, sarı darı, kırmızı darı, kanarya yemi, kalsiyum, hayvansal ve bitkisel yağlar, dikalsiyum fosfat, balık yağı, sodyum klorid, yumurta ile karıştırılmış vitaminler var.

  4- Vitakraft Australian Muhabbet Kuşu Yemi

  Muhabbet kuşu i̇çin en i̇yi yem markası hangisi?

  Muhabbet kuşlarının severek yediği tohumlardan hazırlanmış olan yem, muhabbet kuşunun sağlıklı beslenmesi için en iyi yem markalarından biri. Kuşunuzun canlılığını arttırıyor. Sindirim sistemi için çok faydalı ve bağışıklık sistemini güçlendiriyor. İçeriğinde bitki kökenli türevleri (yonca, buğday, çiçek, yulaf, kanola), hububat (buğday, mısır, yulaf, arpa), sebzeler (bezelye, havuç, soya), mineraller, yağ, yuka özü, tohumlar, mineraller bulunuyor.. Kuşlar da severek tüketiyor.

  5- Jungle Muhabbet Kuşu Yemi

  Muhabbet kuşu i̇çin en i̇yi yem markası hangisi?

  İçerisinde sarı darı, beyaz darı, aspur, nijer, keten, iç yulaf, vitaminli galeta parçacıkları var. Sindirim sistemini güçlendiriyor. Sadece muhabbet kuşu için değil bütün türdeki kuşlar için Jungle’da yem bulabilirsiniz.

  6- Nature Plan Meyve Aromalı Ballı Muhabbet Kuşu Yemi

  Muhabbet kuşu i̇çin en i̇yi yem markası hangisi?

  Kuşların severek tükettiği bir diğer yem ise bu. Sağlıklı bir şekilde ihtiyaçları olan bütün besinleri alabilecekleri bu yemin içerisinde; beyaz darı, sarı darı, kırmızı darı, siyah darı, ay çekirdeği, aspir tohumu, kanarya yemi, keten tohumu, yulaf tohumu, sorgum tohumu, nijer tohumu, kenevir tohumu, yabani tohumlar, caco3, istiridye kabuğu, deniz yosunu, bal tozu, bitkisel yağ, meyve aroması var. Hem vitamin açısından çok zengin hem de kuşunuzun canlı ve parlak tüylere sahip olmasını sağlıyor. Ayrıca evde bir de papağanınız varsa bu yemden kullanabilirsiniz.

  7- Quik Muhabbet Kuşu Yemi

  Muhabbet kuşu i̇çin en i̇yi yem markası hangisi?

  İçerisinde darı % 52 kırmızı darı ak darı, soyulmuş yulaf, kanarya tohumu, keten tohumu, yalancı safran ve nijer tohumu var. Kuşunuzun ihtiyacı olan bütün mineralleri ve vitaminleri içeriyor. sayesinde kuşunuzun ihtiyaç duyacağı bütün vitamin ve mineralleri barındırıyor. Düzenli kullanıldığında kuşunuz daha canlı ve parlak tüylere sahip oluyor.

  8- Vitakraft Menu Muhabbet Kuşu Yemi

  Muhabbet kuşu i̇çin en i̇yi yem markası hangisi?

  İçerisinde E, C, B1, B2, B12 vitaminleri, biotin, pantotenik asit, folik asit, nicotinik asit, magnezyum ve çinko bulunuyor. Besin değeri yüksek ve kuşunuz bu yemi severek tüketecek. Düzenli kullandığınızda kuşunuzun tüyleri çoğalacaktır. Eğer kuşunuzun tüylerinde dökülme varsa bu yemi kullanarak tedavi edebilirsiniz. Hem tüyleri çıkarıyor hem de sindirim sistemini düzene sokuyor.

En İyi Erkek Görüşü

 • Kanatlı hayvanları herzaman tek cesıt yem ıle beslemek lazım

  Ana besın kesınlıkle muhabbet kusu yemı olmalı ek olarak

  • Kenevır
  • Dal darı
  • Yulaf
  • Bugday cımlendırme
  • Yumurta maması
  • KAnarya yemı
  • Aspir
  • Perilla

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 0
 • Öncelikle merhaba.
  Benimde 3 tane muhabbet kuşum var.
  Belki fark etmişsinizdir. Petshop ya da marketlerde 400 gram paketli yem 12 lira gibi bir fiyatta.
  Şahsen ben yemciden alıyorum. Daha taze ve daha ucuz. Kilosu 10 TL gibi bir fiyat.
  Bence yemciden kilo ile alın.

  • Aynen bende öyle yapıyorum diğer türlü 500 gram 20 tl

  • Evet

 • Garden mix, nature plan

 • Beyefendi benimde yıllardır var ben quik yemi veriyom mavi onu kullan çok güzeldir tavsiye ederim 🙏🏽