Mutlaka izlenmesi gereken en iyi köpek balığı filmleri hangileri?

Köpek balığı filmlerini çok seviyorum. Sizlerin özellikle çok sevdiği, etkilendiği, heyecanlandığı ve gerildiği köpek balığı filmi var mı? Köpek balığı filmleri listenize hangilerini mutlaka eklersiniz?
1 0

Çok Süper Cevap

 • En İyi Korku Dolu Köpek Balığı Filmleri Hangileri?

  1- Meg: Derinlerdeki Dehşet

  Mutlaka izlenmesi gereken en iyi köpek balığı filmleri hangileri?

  Derinlerdeki Dehşet, tarih öncesinden kalma bir canavarı durdurmaya çalışan Jonas Taylor'ın hikayesini anlatıyor..

  2018 yılında yayınlandı. Uluslararası bir denizaltı gözlem programının parçası olan derin deniz sualtısı, soyunun çoktan tükenmiş olduğu düşünülen büyük bir yaratık tarafından saldırıya uğruyor ve mücadele başlıyor.

  Oyuncular: Jason Statham, Bingbing Li, Rainn Wilson, Cliff Curtis.

  2- Karanlık Sular

  https://www.youtube.com/embed/EgdxIlSuB70

  Uzun metraj film Nancy'nin tek başına sörf yaparken köpek balığı saldırısına uğrayarak, kıyıya çok yakın bir yerde mahsur kalmasını konu alıyor.

  Nancy mücadele ederek köpek balığından kurtulmaya çalışıyor. 2016 yılında vizyona girmişti. İzlediğim en iyi köpek balığı filmleri arasında. gerçekten çok heyecan doluydu.

  Oyuncular: Blake Lively, Angelo Lozano Corzo, Jose Manuel Trujillo Salas.

  3- Denizde Dehşet

  Mutlaka izlenmesi gereken en iyi köpek balığı filmleri hangileri?

  Meksika'da kafes dalışı yapan iki kız kardeşin, kafesin halatının kopmasıyla okyanusun derinliklerinde yaşadıkları korku dolu anları izliyoruz. köpek balığı filmleri korku arayanlar için ideal bir film. Çünkü izlerken o heyecanı sonuna kadar yaşıyorsunuz. 2017 yılında vizyona girdi.

  Oyuncular: Mandy Moore, Claire Holt, Matthew Modine, Yani Gellman.

  4- 47 Metre Derinde: Kafes

  Mutlaka izlenmesi gereken en iyi köpek balığı filmleri hangileri?

  Köpek balığı saldırısı filmleri arasında en beğendiğim filmlerden biri de bu film. Brezilya'daki bir su altı şehrine dalış düzenleyen beş arkadaşı izliyoruz. Bu arkadaşlar çok geçmeden yalnız olmadıklarını fark ediyorlar.

  Sinirli bir köpek balığı ile birlikte su altı mağaralarında mahsur kalıyorlar. 2019 yılında vizyona girdi. İzlemediyseniz bu macera dolu filmi izlemenizi tavsiye ederim. O

  Oyuncular: Sophie Nélisse, Corinne Foxx, Brianne Tju, Sistine Rose.

  5- Mavi Korku

  Mutlaka izlenmesi gereken en iyi köpek balığı filmleri hangileri?

  İzole edilmiş bir su altı tesisinde geçiyor film. Bilim insanlarından oluşan bir ekibin Alzheimer hastalığına karşı savaşmak için mako köpekbalıklarıyla ilgili araştırmalarını izliyoruz. Yapılan deneyler sonucunda köpekbalıkları, olduğundan çok daha zeki özellikler kazanıyorlar. Köpek balığı filmleri arıyorsanız ve izlemediyseniz bir bakın derim. Son derece etkileyici bir film.

  Oyuncular: Samuel L. Jackson, Saffron Burrows, Thomas Jane, LL Cool J.

  6- Denizin Dişleri - Jaws

  Mutlaka izlenmesi gereken en iyi köpek balığı filmleri hangileri?

  Bir sahil kasabasına tehdit oluşturan beyaz köpek balığını avlamaya çalışan bir ekibin hikayesini izliyoruz. Bir gün bir çocuk ölümü gerçekleştiğinde ise artık kamu bu köpekbalığını aramak ve bulmak için savaş veriyor. En iyi köpekbalığı filmleri arasında.

  Oyuncular: Roy Scheider, Robert Shaw, Richard Dreyfuss, Lorraine Gary.

  7- Köpekbalığı İstilası

  https://www.youtube.com/embed/N6OGu0XtjZ0

  Köpek balığı saldırısı filmleri arasında en değişik olanı diyebilirim :) Bu sefer köpekbalıklarıyla karada savaşıyoruz :) Los Angeles şehri çok güçlü bir fırtınanın etkisi altında kalıyor. Fırtına o kadar güçlü ki, denizden köpekbalıklarını çekerek şehre fırlatıyor. Şehre fırlayan köpek balıkları insanlara saldırıyor. İnsanlar hem fırtına ile hem de köpekbalıkları ile mücadele ediyor. 2013 yılında vizyona girdi.

  Jaason Simmons, Tara Reid, John Heard, Ian Zierring, Cassie Scerbo gibi güçlü oyuncular yer alıyor.

  8- Katil Köpek Balığı

  https://www.youtube.com/embed/2IbwtW5Ae_I

  Köpek balığı filmleri korku türünde bir film izliyorsanız, katil köpek balığını tavsiye ederim. Bir grup fakülte arkadaşı hafta sonu tatilini geçirmek üzere Louisiana'daki göl evine gidiyor. Bir süre sonra tatilleri köpek balığı saldırıları sonucu berbat oluyor. Bir süre sonra öğreniyorlar ki köpek balıkları bir kaç yerlinin açgözlü bir planının parçası.

  Oyuncular: Sara Paxton, Dustin Milligan, Katharine McPhee, Donal Logue.

  9- Malibu Shark Attack

  https://www.youtube.com/embed/Nkrzjwc-Djk

  Yine beni etkileyen köpekbalığı filmlerinden biri. En iyi korku dolu köpek balığı filmi diyebilirim. Bütün aksiyonları izliyorsunuz. Deprem, Kalifornia sahillerine Tsunami dalgalarını gönderiyor.. Dalgalar sıradışı büyüklükte köpek balıklarını açığa çıkarıyor. Ve bu aç köpekbalıkları insanlara saldırmak için onların peşine düşüyor. Oyuncular: Chelan Simmons, Warren Christie, Peta Wilson, Remi Broadway, Sonya Salomaa.

  10- Dev Katil

  https://www.youtube.com/embed/g1AN3FEpkT8

  Bu filmde adeta ölüm, kalım savaşlarını izliyoruz. Devasa boyutlardaki bir köpekbalığı bir sahil kasabasını terörize ediyor. Sahil kasabasında kimler ölecek, kimler kalacak? Heyecanla izliyoruz. Bir o kadar da korku dolu bir film diyebilirim.

  Oyuncular: John Schneider, Kylee Nash, Catherina Annette, Rya Meyers, Kimberly Pfeffer.

  11- Kumdaki Dehşet

  Mutlaka izlenmesi gereken en iyi köpek balığı filmleri hangileri?

  Köpek balığı filmleri korkuyu her zerrenizde hissetmek istiyorsanız izleyin derim. Denizde köpek balıklarıyla uğraştığımız yetmezmiş gibi bir de karaya vurmuşlar :) Karaya vuran köpek balıkları White Sands adasının sakinlerini dehşete sokuyor ve artık herkesin hayatı parti çocuğu Jimmy, Şerif Yardımcısı Brenda ve köpekbalığı uzmanı Dr. Sandy Powers'a bağlı.

  Oyuncular: Gina Holden, Brooke Hogan, Nicole Zeoli, Corin Nemec.

  12- Shark Attack

  Mutlaka izlenmesi gereken en iyi köpek balığı filmleri hangileri?

  En iyi korku dolu köpek balığı filmlerden biri. Meksika sahilleri korkunç bir tehlikeyle karşı karşıya kalıyor. Su üstüne çıkan dehşet 24 milyon yıl önceden kalma, 20 tonluk bir ölüm makinesi olan Megalodon. Bu dev et yiyici büyük beyaz köpekbalıklarının atası ve yoluna çıkan her şeyi yok ediyor. Korku, aksiyon her şeyi bir arada izliyorsunuz.

  13- Open Water

  Mutlaka izlenmesi gereken en iyi köpek balığı filmleri hangileri?

  Gerçek olaylara dayanan Open Water, ada tatiline çıkmış genç çifti anlatıyor.. Çiftin tatile gittiğini ve orada yaşadıklarını izliyoruz. Çiftler lisanslı dalgıçlar. Mercanları görmek üzere bir dalış turuna katılıyorlar.. Suyun altında yaklaşık kırk dakika kadar kalan çift, bir dizi basit iletişim kopukluklarından ötürü, yanlışlıkla geride bırakılıyor. Üşümüş, yalnız ve sahilden kilometrelerce uzaktaki genç çift köpekbalıklarıyla dolu suda sürükleniyorlar. Peki nasıl kurtulacaklar? İzleyip görüyoruz.

  14- Yem 3D

  Mutlaka izlenmesi gereken en iyi köpek balığı filmleri hangileri?

  Avustralya depremin sarsıcı etkisine maruz kalıyor. Depremden sonra tsunami oluyor. 3 boyutlu olarak çekilen film, bir grup insanın Tsunami sonrasında sular altında kalan bir markette mahsur kalmalarını ve okyanus sularıyla birlikte gelen davetsiz misafirlerle olan mücadelesini anlatıyor. Film 3 boyutlu olunca daha bir korku dolu oluyor :)

  Oyuncular: Xavier Samuel, Phoebe Tonkin, Sharni Vinson, Julian McMahon.

  15- Avalanche Sharks

  Mutlaka izlenmesi gereken en iyi köpek balığı filmleri hangileri?

  Yine en iyi korku dolu köpek balığı filmler arasında. Son derece korkunç bir çığ sonucunda Twin Pines Ski Resort Otelin de kayak tatili yapan müşteriler, esrarengiz bir şekilde kaybolmaya başlıyor. Çok geç olmadan bu olayı fark eden otel sahipleri asıl sorununun ne olduğunu anlamaya çalışıyorlar. Yaşanan asıl sorunun çığ felaketi olmadığını asıl sorunun kar altında yaşayan köpek balığı olduğu ortaya çıkıyor. Fakat olaylar kontrolden çıkar ve herkes canını kurtarmanın derdine düşüyor.

  Filmde, Kate Nauta, Emily Addison, Alexander Mendeluk, Mika Brooks ve Jack Cullison rol alıyor.

  Bu eklediğim köpek balığı filmleri 2021 yılında da severek izlenecek eminim. Şimdiden iyi seyirler :)

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 1
 • 47 Meters Down

 • Karanlık sular
  Denizde dehşet
  Dehşetin dişleri
  47 metre derinde
  bunları izlemelisin ama Jaws’ı izleme çok sıkar

 • The Meg