#YeniAXEetkisi

Netflix 2021 Zam Yapıldı mı? Ne Kadar Oldu? Bilenler?

Merhaba, Netflix’te hesap açmak istiyorum ama Netflix ücretleri ne kadar, bilmiyorum. Ailemle birlikte kullanabileceğim bir paketi varsa daha da iyi olur hatta. Netflix 4 kişi ne kadar ücret ödemem gerekir?
0 1

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Netflix abonesi olmak son zamanlarda çok ilgi çeken bir şey. Özellikle telefon, tablet gibi cihazlarla hızlı bir şekilde kaliteli yapımlara ulaşmak insanların çok ilgisini çekiyor. Ama tabii Netflix hesabı açmak için ilk önce ihtiyaçlara karar vermek gerekiyor. Bu bağlamda Netflix ücretleri ve fiyatları da abonelik tipine göre önem arz ediyor.

  2021'de Netflix Aylık ve Yıllık Ücretleri Ne Kadar?

  Öncelikle izleyeceğiniz dizinin görsel kalitesi sizin için ne kadar önemli, buna karar verin. Ardından da kaç kişi izleyeceğinize… Çünkü bu ikisi, fiyatlandırmayı en çok etkileyen unsurlar.

  Şimdi gelelim Netflix Üyelik Paketleri konusuna…Netflix 2021 Zam Yapıldı mı? Ne Kadar Oldu? Bilenler?

  1- Netflix Temel Üyelik Paketi

  Bu paket aslında daha çok tek kişilik telefon kullanımı için avantajlı olabilecek bir ürün. Paket dahilinde Ultra HD veya HD grafik kalitesi sunulmuyor ve aynı anda sadece 1 cihazda kullanılabiliyor. Netflix Temel Üyelik Paketinin 2021 yılında yapılan zam ile birlikte aylık ücreti 26,99 TL oldu.

  2- Netflix Standart Üyelik Paketi

  Standart paket ise orta yollu bir paket. HD kalitesinde yayın sunuluyor ve aynı anda 2 cihazda izlenebiliyor. Televizyon veya bilgisayar ile Netflix izlemek isteyenler ve küçük aileler için gayet uygun. 4 Mart 2021 tarihinde yapılan zam ile birlikte Netflix Standart Paket 2021 aylık ücreti 40,99 TL oldu.

  3- Netflix Özel Üyelik Paketi

  Geldik en güzel yerine… Ultra HD görüntü kalitesinde film izleme imkanı sunan bu paket, aynı zamanda 4 cihaza kadar aynı anda izleme imkanı tanıyor. Özellikle geniş aileler ve izlediği filmlerin görsel kalitesine dikkat edenler için biçilmiş kaftan. Yeni yapılan zam ile birlikte Netflix Özel Üyelik Paketinin 2021 aylık ücreti ise 54,99 TL oldu.

  Unutmadan söyleyeyim. Netflix’te tüm abonelikle aylık şekilde yapılıyor; yıllık Netflix aboneliği maalesef yok. Ayrıca taahhüt de yok, Netflix aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

  Görüşümde 2021 Netflix aylık ve yıllık ücretleri ne kadar? Sorusunu cevaplamaya çalıştım. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 1
 • Aynı sanırım hala

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?