Oğlak ve Balık ilişkisini nasıl değerlendiriyorsunuz?

Burçlarla pek ilgim yok sadece arada okurum. İnanmam ama bazı yazılanlar doğrudur. Siz Oğlak erkeğin ve Balık kadının arkadaşlığını, aşkını, yaşamını nasıl değerlendiriyorsunuz?
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 2
  • Karaktere göre değişir

  • Her iki burç da birbirlerine olumlu yönlerini aktarabilirler. Aralarındaki arkadaşlık zaman içinde daha da derinleşebilir. Balık hassas, geniş bir hayal gücü olan, uyumlu bir burçtur. Oğlak uyumlu değildir ancak Balık'ın duyarlılığından ve yaratıcılığından etkilenecektir.

  • Oğlak kadını iyidir süperdir ama iş natçıdır. Sen hangşsisin bilmem ama bildiğim nişeui yazdım ben 😉

  • Balık kadını olarak, Oğlak erkeği pek duygusal olmaya meyilli olmadığı için Balık kadınını mıymıy görebilir bence, Balık kadını da Oğlak erkeğini çok soğuk ve sert olarak görebilir, yine de bana göre iyi anlaşan bir ikili olurlar.

  • Oğlak erkeği serttir ilişkide baskın olmayı ister balık kadınlarıysa duygusaldır ve pek baskın değillerdir bu yönden iyi anlaşabilirler fakat balık kadınlarının manipülasyon yetenekleri gelişmiştir Oğlak erkekleri de çok manipülatif oldukları için aralarında bu noktada anlaşmazlık yaşayabilirler ama genel olarak ikisi de uyumludur