Oglak burcu kadını?

Oğlak burcu kadını nasıl tavlanır? Nasıl yaklaşılmalı?
0 0

Çok Süper Cevap

 • Oğlak burcu kadını tutkuludur. Eğer bir şeyi elde etmek istiyorsa ona ulaşana kadar her yolu dener. Kolay pes etmez
  Oğlak burcu başarıyı seven bir burçtur. Her zaman başarılı olmak ister.
  Oğlak burcu en sadık burçlar arasında yer alır.
  Oğlak burcu realist bir burçtur. Onlar için her şey realiteden oluşur. Ne olumlu ne de olumsuz bakarlar genelde elde olan durumlar üzerine yorum yaparlar.
  Oğlak burcu kadını nelerden etkilenir? Oğlak burcu kadınını etkilemenin 10 yolu.
  1) Gerçekçi olun
  Realist bir burç olan oğlak burcu kadını karşısındaki insanın da realist olmasını tercih eder. Durmadan her olaya olumlu bakan veya olumsuz bakan değil de olaylara olduğu gibi bakmak ister. Ayrıca, samimi olmayan kimseyle arkadaş dahi olamayan oğlak burcu kadını karşısındaki partnerinde samimi ve içten olmasını ister.

  2) Çalışkan olduğunuzu ona gösterin
  Oğlak kadını için başarı olmazsa olmazdır. Başarılı bir insan onu her zaman etkiler. Başarıya odaklı yaşan oğlak burcu kadını karşısındaki kişinin de çalışkan ve zeki olmasını ister. Oğlak burcu kadını statüye önem verir. Eğer bir oğlak burcu kadınını seviyorsanız o zaman ona çalışkan olduğunuzu gösterin. Gelecek planlarınızdan bahsedin.  3) Onlarla asla tartışmaya girmeyin
  Bir oğlak burcu kadını kaybetmekten nefret eder. Siz siz olun onlarla asla tartışmaya girmeyin. Her zaman haklı olduğunu savunan oğlak kadınıyla iddialaşmayın. Kazanmasına fırsat tanıyın. O da zaten kazanmak için elinden gelen her şeyi yapar. Oğlak kadını etkilemek için onun söylediklerini onaylayın veya karşı çıkacaksanız da bunu güzel dille yapın. Mesela güzel bir sebep sunun. Eğer savunduğunuz şeyin yeterli sebebi yoksa zaten sizin söylediklerinizi dinlemeyecektir.

  4) Çok monoton olmayın
  Oğlak burcu kadınını anlamak biraz zor olabilir. Onlar tam olarak ne çok sıkıcı bir partner ister ne de durmadan hareket halinde birini. Bazı günler maceraya atılmak isteyen oğlak burcu kadını, bazı günler ise evde oturup film izlemek ister. Onları tahmin etmek zorlayıcı olabilir ama ilişkinin dinamiği belirlendikten sonra işiniz kolaylaşacaktır.

  5) Korumacı olun ama sahiplenmeyin
  Oğlak burcunun yönetici gezegeni Satürn’dür. Satürn kısıtlanmaları sembolize eder. Bu yüzden oğlak burcu genelde korkularıyla bilinir. Eğer bir oğlak burcu kadınını etkilemek istiyorsanız, ona karşı korumacı olun. Fazla sahiplenmeyin. Örneğin, kötü bir günündeyse ona destek olmak için ağlayabileceği bir omuz olun ama fazla sahiplenmeyin. Bu ona çok fazla gelebilir. Dikkatli olun yavaştan alın.

  6) Yavaştan alın
  Oğlak burcu kadınına karşı olayları yavaştan alın. Acele etmeyin! Eğer ona açılmak gibi bir planınız varsa önce ondan yeşil ışık yakmasını bekleyin. Oğlak burcu önce karşısındaki kişiyi detaylıca tanımak ister. Onunla öncelikle arkadaş olun. Arkadaşlığınızın keyfini çıkarırken onu derinlemesine tanıma fırsatı elde edeceksiniz. Böylelikle onun ne isteyip ne istemediğini daha kolay anlayacaksınız.

  7) Sadık olun
  Oğlak kadını en sadık burçlar arasındadır. Eğer oğlak burcu kadınına karşı sadık olabilirseniz sizden başkasını gözü bile görmeyecektir. Hayatına alacağı insanın kalıcı olmasını ister. Eğer onun hayatında kalıcı olmayı istiyorsanız onun hayatına girmeye çalışın yoksa boşuna oğlak kadınının zamanını çalmayın.  8) Planlı olun
  Oğlak kadını plansız yaşamayı asla sevmez. Ona karşı her zaman planlı ve düzenli olun. Verimsiz geçen bir gün istemez o yüzden oğlak kadını için dolu dolu bir program yaratın ve kaliteli programlar gerçekleştirin. Eğer bir ilişki içerisindeyseniz de onun tüm gün plan program yapmasına şaşırmayın çünkü oğlak kadını her zaman plan ve programla yaşar. Hem sizi düzene alıştırır hem de kendisinin düzenini sağlar.

  9) Standartların altındaki buluşmalardan uzak durun
  Bir oğlak kadını her zaman kaliteli yemek davetlerinden veya kaliteli hediyelerden hoşlanır. Oğlak kadınına karşı özenli olun. O sıradan buluşmalardan hiç haz etmez. Vaktini kaliteli harcamak ister. O yüzden eğer bir oğlak kadınına buluşma davetinde bulunacaksanız önce onun ne sevip ne sevmediğini anlayın. Örneğin, onun ilgilendiği konular ile ilgili bir etkinlik düzenleyebilirsiniz.

  10) Kaliteli bir espri anlayışınız olsun
  Bir oğlak kadını zeki erkeklerden çok hoşlanır. Partnerinin zeki olmasını ister. Onu güldürebilen insanlar daha çok ilgisini çeker. Onu güldürürken genelde kaliteli espriler yapın. Zekice bir espri onu her zaman baştan çıkarabilir.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 1
 • Cok zor kolay gelsin

  • Bir tavsiyen var mı peki?

  • Agir başlı ol

  • Eyvallah

 • Oğlak burcu kadını iyidir

 • Tavlayamazsın kanka oğlak burcuyum tavlamayi başaran olmadı dnskdnmd

  • Harbi o kiz da oyle😂 peki mesela bir erkek hiç mi ilginizi çekmez?

  • Çeker elbet ama aşk meşk olmaz

  • Anliyorum, yapacak bir sey yok o zaman

  • Hepsini Göster