One Punch Man 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

One Punch Man 3. Sezon ne zaman gelir ya biliyor musunuz? Bir de nereden izleyebilirim geldiği zaman fikriniz var mı?
0 0

Çok Süper Cevap

 • One Punch Man 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

  One Punch Man 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

  1. ve 2. sezon çok sevilerek izlendi herkes bende dahil 3. sezonu bekliyorduk. Aslında 2020 yılında çıkması planlanıyordu ama maalesef 3. sezon çıkmadı. Çıkış tarihi ile ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. Yani dizi yapımcıları net bir tarih açıklamıyorlar. 3. Sezon, Covid-19 salgını nedeniyle ertelenecek gibi duruyor. Duyumlarıma göre 2021'in yaz ayında bir tarih vereceklerini duydum.

  One Punch Man 3. Sezon Nereden İzlenir?

  One Punch Man 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

  One Punch Man 1. ve 2. Sezonları şu an Netflix üzerinde izleyebilirsiniz. 3. sezonu da Netflix üzerinde yayınlanacaktır.

  One Punch Man Konusu Nedir?

  One Punch Man 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

  One-Punch Man bir manga uyarlaması olan en çok sevilen anime dizilerinden biri. Çıktığından bu yana bütün sezonları ilgi ile izlendi. One Punch Man'in konusu: Süper kahramanlarla dolu bir dünyada Saitama adında eşi benzeri olmayan bir kahraman var. Eminim daha önce böyle bir kahraman görmediniz :) Bütün düşmanları tek yumrukla yere seriyor. Her ne kadar güçlü bir karakter olsa da Saitama hayatının monoton bir şekilde ilerlemesinden şikayet ediyor. Yani bomboş olan bir hayatı var, hiç kimse ona saygı duymuyor. Ama Saitama'nın da pek saygı duyulacak hareketleri yok. Çok şaşıracağınız bir diğer durum ise bu güçlü süper kahraman maalesef bu hayatını sevmiyor. Süper gücünü kontrol etmek için aldığı eğitim sırasında da tüm saçlarını kaybediyor. Bundan sonra da yeni maceralara atılıyor. Daha fazla spoiler vermek istemiyorum, izlemediyseniz mutlaka bütün sezonlarını izleyin derim.

  Yani özetlemem gerekirse One-Punch Man 3. Sezonun ne zaman geleceği henüz belli değil.

  En iyi anime indirme sitelerine göz atmak istersen: En İyi Anime İndirme Siteleri

En İyi Erkek Görüşü

 • Merhabalar,

  Bu sıralar çıkacak diyebiliyorum bende. Yanlış hatırlamıyorsam eğer Netflixte gösterilecek yeni sezonu. Yapım şirketi bu şekilde anlaştıklarını açıklamıştı. Fakat tam kesin bir şey yok gibi şuanda.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 2
 • ben türkanime den izliyorum ova ve special bölümler yapıldığı için şuanlık geride ve overlord yapacakları için öncelikle one punch man biraz zaman alıcak çıkış tarihi belirsiz tahmini 2022 son çeyrekte çıkarabilirler

 • Başlasın ulan artık

 • 2022 gibi sanırsam vakit geçirmek için güzel anime