Priv Ne Demek? Instagram'da Priv Hesap Ne Demek?

Benim arkadaşlar sürekli priv adında hesaplar açıyorlar Instagram üzerinde, biliyor musunuz Instagram'da priv ne demek? Sürekli bu tarz hesaplar açıp hiçbir şey paylaşmadan da duruyorlar işin kötüsü, arada story atıyorlar ama çok fazla bakmadığımdan yakalayamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz bu konu hakkında Instagram severler? :D
0 3

Çok Süper Cevap

 • Priv Ne Demek?

  Son zamanlarda çok karşılaştığımız Priv kelimesi, İngilizce de Private sözcüğünün kısaltması. Priv’in birden fazla anlamı var aslında. Priv anlamı: Has, özel, yalnız, halka kapalı, mahrem, kişisel gibi anlamları içeriyor.

  Priv Hesap Ne Demek?

  Priv hesap, özel ve kişisel anlamları ile kullanıcıların özel olan 2. hesaplarını içeriyor. İlk hesaplar herkese açık olduğundan ötürü bazı kişiler 2. bir hesaba ihtiyaç duyuyor. Yani ilk hesabınız herkese açıktır ve tüm Instagram kullanıcıları tüm paylaşımlarınızı kolaylıkla görebilir. Ancak 2. bir hesabı açarak o hesabınızı özel tuttuğunuz takdirde sadece yakın çevreniz ya da onayladığınız kişiler içeriğinizi görür. Bu priv hesap olarak tanımlanır.

  Priv Ne Demek? Instagram'da Priv Hesap Ne Demek?

  Fotoğraf, video gibi içeriklerinizi yalnızca yakın arkadaş, akraba, aile gibi yakınlarınızla paylaşmak isterseniz priv hesap açabilirsiniz. Priv hesap aynı zamanda kişilerin sadece eğlence amaçlı kullandıkları diğer hesap olarak da kullanılıyor.. Yani priv hesapları iş ve eğlence olarak kullanabilirsiniz.

  Instagram Priv Hesap Neden Açılır?

  İnsanlar bu hesapları kullanarak herkesten gizli olarak eğlenceli kareler veya videolar paylaşabilir. Genellikle sahibi belli olmayan ve aileden de gizli açılan bu hesaplar üzerinde birçok eğlenceli paylaşımlar yapılıyor. Bu paylaşımlar belli zamanlar için farklılık arz etse de genel hatları priv hesaplar İnstagram’da eğlence amaçlı açılan ve yüklemeler yapılan hesaplardır.

  Priv Ne Demek? Instagram'da Priv Hesap Ne Demek?

  Instagram Priv Hesapta Neler Paylaşılır?

  Priv hesaplarda: Eğlenceli videolar, eğlenceli görseller, eğlenceli fotoğraflar paylaşabilirsiniz. Yani o an canınız ne isterse onu paylaşabilirsiniz. Priv ne demek, priv hesap ne demek sorusunun cevabı bunlar.

  Umarım bilgilenmişsinizdir :))

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

10 6
 • Özel herkese açık olmayan hesap.

 • Genemi guncellendi

 • Aga şöyle, normal hesabımdan paylaşamadığım şeyler var özel hesap açıp sadece özgür takılabileceğim kişileri alıp özgür paylaşımlar yapıyorum, buna sütyensiz ev hali de dahil. 😂 😂

 • Ozel hesap

 • Şu zanlılar kim acaba?

 • Özel

 • Eğlence hesabı