Puhutv'de izlenebilecek en iyi yabancı filmler hangileri?

Puhutv aldım. Nereden başlayacağımı bilemedim. Puhutv'de mutlaka izlenmesi gereken filmler hangileri? Puhutvdeki en iyi yabancı filmler önerilerinizi sıralar mısınız? ,
1 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Dijital platformların gizli kahramandır Puhutv. Sana özelliklerinden bahsedince sen de böyle düşüneceksin eminim. Puhutv'de mutlaka izlenmesi gereken filmleri sıralayayım, sen de mısırını patlatmaya başla. :)

  Puhutvdeki En İyi Yabancı Filmler Hangileri?

  1- Shortcut to Happiness (Kestirmeden Mutluluk)

  Puhutv'de izlenebilecek en iyi yabancı filmler hangileri?

  Eğlenceli bir romantik komedi ile başlayalım. Başrollerinde Anthony Hopkins ve Jennifer Love Hewitt’in oynadığı film 2003 yapımı. Yazar Jabez Stone hayatının tüm aşamalarında son derece başarısız bir adamdır. Yazdığı kitaplar hiç satmaz ve maddi sıkıntılar çeker. Üstelik ilişkileri de iyi gitmez. Tam bu anında karşısına şeytan çıkar ve şeytana ruhunu satar. Hayatında her şey yoluna giren yazarımız bedeller de ödemeye başlar. Bence mutlaka bir şans ver.

  2- Highland Park

  Puhutv'de izlenebilecek en iyi yabancı filmler hangileri?

  2013 yapımı film, dram - komedi türünde. Ekonomik krizin etkisindeki bir kasabadaki okul müdürünün okulunda aldığı ekonomik önlemleri konu ediniyor. Çok eğlenceli bir hikaye. Andrew Meieran’ın yönettiği filmde Michelle Forbes, Danny Glover, Billy Burke gibi isimler rol alıyor.

  3- USS Indianapolis: Men of Courage (USS Indianapolis: Cesur Adamlar)

  Puhutv'de izlenebilecek en iyi yabancı filmler hangileri?

  İşte aksiyon, macera, savaş türündeki favorim. Nicolas Cage, Tom Sizemore, Matt Lanter, Thomas Jane gibi usta isimlerin yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Mario Van Peebles oturuyor. Amerikan Donanması'nın en hızlı gemisi ‘USS Indianapolis’ gemisi mürettebatıyla birlikte Kaptan McVay'in önderliğinde gizli bir görev için Guam'a doğru yola çıkar. Ancak işler yolunda gitmez ve gemi batar. Macera da bundan sonra başlıyor.

  4- Knock Knock (Yanlış Kapı)

  Puhutv'de izlenebilecek en iyi yabancı filmler hangileri?

  Korku, gerilim türündeki filmi izlerken gerim gerim gerileceksin. Başarılı bir mimar olan Evan, eşinin ve çocuklarının evde olmadığı bir hafta sonu civarda kaybolan masum görünüşlü iki genç kızın kapısını çalması ile kabus gibi bir hafta sonu yaşıyor. 2015 yapımı filmde Ana de Armas, Keanu Reeves, Lorenza Izzo rol alıyor.

  5- Yellow Bird (Minik Kuş)

  Puhutv'de izlenebilecek en iyi yabancı filmler hangileri?

  Tatlı mı tatlı bir animasyon önerimi de buraya bırakıyorum. Bir kuş sürüsü sonbaharın yaklaşmasıyla Afrika kıtasına göç etme hazırlıkları yapmakta. Sürü, liderleri Darius’un beklenmedik şekilde sakatlanmasıyla yeni bir lider seçmeleri gerekmektedir. Bir şekilde sürünün lideri olma şansını elde eden genç Gus artık sürüye liderlik edecektir ve gidecekleri uzun yol boyunca sürünün Gus’u takip etmekten başka şansı yoktur.

  Puhutvdeki IMDbsi Yüksek Puanlı Filmler Nelerdir?

  • Fathers and Daughters (IMDb 7,1 puan)
  • Transcendence (IMDb 6,3 puan)
  • The Hunger Games (IMDb 7,2 puan)
  • The Hunger Games: Catching Fire (IMDb 7,5 puan)
  • Saw VI (IMDb 6,0 puan)
  • Hacker (IMDb 6,2 puan)

  Puhutv tamamen ücretsiz. Bu saydıklarım aynı zamanda bedava izlenebilecek puhutv filmleri arasında.

  Puhutvde izlenebilecek en iyi yabancı filmler /önerileri /listesi yaptım sana. Sen yabancı demişsin ama Puhutv özel yapım dizileri de es geçmemeni öneririm. Bunu başında Şahsiyet ve Fİ dizileri yer alıyor. İyi seyirler. :)

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 3
 • Yabancı değil de Şahsiyet ve Fi çok iyi

 • Lucy

 • Puhutv izlemem ki ben bilmiyorum

 • Puhu TV mi kaldı

 • Malena Filmi monica belluci Filmi İzlemeni Tafsiye ederim

 • ? bilmiyorum