Saitama VS Goku?

Az önce Youtube'da Saitama vs Goku fan animasyonu izledim. İki karakterin de gücünü çok iyi biliyorum ve bu animasyon bana cringe üstüne cringe yaşattı. Gerçekten, karakter dengelerini görebilme ihtimalleri yok mu bunları ya? Fan olmak bu kadar ap-tallaştırmamalı bir insanı.

SPOILERLI AÇIKLAMA:
Saitama karakterinin bulunduğu One-Punch Man mangasında Saitama, bir düşmanı ile dövüşmek için dünyanın yüzeyinden bir parça kaldırıyor. Bu parça, dünyanın yüzeyinin en az 1/10'i kadar büyük.
Öte yandan Goku, ciddi savaşında bile başka hayatlardan topladığı yaşam enerjisi ile bir gezegeni yok edecek gücü anca toparlıyor.

İki karakteri de bilen ve seven biri olarak bu animasyonu çok saçma buldum.

SPOILER:
Animede Saitama, kendisi ile dövüşebilecek güce sahip birini bulma arayışında olan Boros ile kapışıyor ve boros gezegeni kısa sürede yok edebilecek güce sahip. Buna rağmen Saitama aynı anda o gezegeni yok edecek güce (özel hareket, ulti vari bir atışa) karşı koyup aynı zamanda da yumruğunun etkisi ile Boros'u öldürüyor.

Yani Saitama'nın olayı zaten en güçlü kişi olup asla yenilememesi ve hatta zarar bile görememesi iken, Goku'nun attığı her yumrukta acı duyması ayrıntısı çok subjektif bir yaklaşım olmuş. Goku'nun gücü hafife alınamaz ama Saitama'nın da yerini bilmek gerek şimdi :)
Güncellemeler:
+1 yıl
Bu arada animatörün hakkını vermem lazım. Animasyon aşırı kaliteli yapılmış, sadece senaryo No Way Home senaryosu gibi.
0 1

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 2
  • Çoook iyi olmuş yahuuu durur durur izlerim artık bunu :D

    • Evet bu arada onu belirtmeyi unutmuşum ama animasyon kalitesi aşırı iyi değil mi?

    • Evet bro gerçekten çok güzel kurgulamışlar saitama opt. goku da öyle ama saitama bana daha cool geliyor her zaman :D

    • Tip olarak Saitama'nın 20 saniyede çizmelik yüzü var şimdi (gönderme) ama Goku'nun da ışıklı mışıklı saçları fena değil :D

  • Saitamayla hiçbir karakter karşılaştırlamaz çünkü animesinde zorlandığı karakter yok, balkondaki sinek hariç 😅

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?