Sıfır Bir yeni sezon ne zaman başlayacak? Sıfır Bir Blu TV'de nasıl izlenir?

Sıfır Bir yeni sezon ne zaman başlayacak? Sıfır Bir 3. sezon Blu TV’de! Blu TV nasıl izlenir?

İlk iki sezonuyla YouTube’ta milyonlarca kez izlenen Sıfır Bir dizisi, bu başarısıyla Blu TV’ye transfer oldu. Adana’da çekilen ve uyuşturucu, kadın ticareti, çeteleşme gibi konulara getirdiği eleştirel bakış açısıyla çok büyük beğeni alan Sıfır Bir dizisinin şimdiye kadar çekilen tüm bölümleri YouTube’tan ücretsiz bir şekilde izlenebiliyor.
Sıfır Bir yeni sezon ne zaman başlayacak? Sıfır Bir Blu TV’de nasıl izlenir?
KARAKTERLERİN ÇOCUKLUKLARI DA GÖSTERİLECEK

Sıfır Bir dizisinin 3. sezonunda bazı farklılıklar da meydana gelecek. Savaş, Cio, Özgür, Sarsılmaz ve Anafor’un bu kez çocukluklarına da inilecek ve karakterlerin ilginç yönleri ve bugünlere nasıl geldikleri de izleyenlere tanıtılacak.

3. Sezon Teaser Yayınlandığı ilk platform olan Youtube’da izlenme rekorları kıran S1F1R B1R – B1R ZAMANLAR ADANA’DA, ilk iki sezonu ve yeni sezonlarıyla BluTV Özel Yapım’ı olarak çok yakında BluTV’de

Türkiye’nin gelmiş geçmiş en gerçek dizisi olarak dikkat çeken S1F1R B1R – B1R ZAMANLAR ADANA’DA, Adana’nın getto mahallelerinin hikayesini anlatıyor. Uyuşturucuya, kadın ticaretine ve mahalleliye sırtını dönenlere karşı amansız bir mücadeleye giren Savaş, Cio, Özgür, Sarsılmaz ve Anafor’un çarpıcı yolculuklarına tanık olduğumuz dizinin arka planına grafiti, rap ve sokak kültürü hakim.

SIFIR BİR #sifirbir #birzamanlaradanada #cetedizisi
— Sıfır Bir (@sifirbirdizi) 18 Eylül 2017

SIFIR BİR 3. SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Sıfır Bir dizisinin 3. sezonunun ne zaman başlayacağı büyük merak konusu durumda. Ancak edinilen bilgiye göre yeni sezonun ne zaman başlayacağı henüz belli olmadı.

BluTv NASIL İZLENİR?

Üyelik işleminin söz konusu olduğu BluTv, ilk 7 gün ücretsiz olarak hizmet vermektedir. İlk 7 günün ardından ise aylık 9.90 türk lirası ödeyerek üye olabileceğiniz bu uygulama için herhangi bir taahhüt söz konusu değildir. Yani istenildiği zaman üyelik iptal ettirilebilir ve herhangi bir cayma bedeli ödenmez.
1 1

En İyi Kız Görüşleri

 • Sıfır Bir Adana yeni sezonları Blu Tv'de yayınlanıyor. İlk iki üç sezonu Youtube üzerinden yayınlandı. Dizi Türkiye genelinde çok fazla izlendi ve Blu Tv diziyi satın aldı. Sıfır Bir dizisinin konusu; Adana'nın Hürriyet Mahallesi'nde yaşayan Savaş, Cio ve Özgür adlı üç arkadaşın çeteleşme sürecini anlatıyor. Önce zengin bir adamı soyup bıçaklayan bu üçlü daha sonra aldıkları paralarla silahlanırlar. Bu da civardaki diğer çeteleri rahatsız eder. Haraç isterler ama Savaş ve diğer iki arkadaşı vermezler. Ve böylelikle savaş başlar. Sıfır Bir yeni sezon ne zaman başlayacak? Sıfır Bir Blu TV'de nasıl izlenir? Mahallenin genç çocuklarının hepsi bunlara katılıor ve çete büyür. Uyuşturucuya ve kadın satışına karşı savaşan bu çete gittikçe zenginleşir ve Adana'da ki diğer mafyaların dikkatini çeker. Hem kendilerinden hem de diğer mafyalardan hem can hem mal kaybı olur. Bu dizide gösterilmek istenen yaşadığın ortamın, tercihlerinin seni ve çevreni nasıl şekillendirdiği. Cio, Savaş ve Özgür mahalleyi daha güzel bir yer yapmak için bu işe başladılar. Ama yaptıkları icraatlar insanların ölümüne sebep oldu. Zamanla en yakınları da öldü. Hapise de girdiler. Önce Özgür sonra Cio en son olarak Savaş ölür. Gençlerin örnek aldığı bu silahlı çetelerin aslında kişinin kendine verebileceği en büyük zarar olduğunu çok net bir şekilde vurgular dizi. Blu Tv'de şu an bütün sezonları mevcut. Belirli bir ücret karşılığı aylık üyelik yapıp diziyi izlyebilirsiniz. Dizi final oldu bu arada. Sıfır Bir dizisi altı sezon sürdü. Ayrıca Sıfır Bir dizisinin ücretsiz izleme linki bulunmamaktadır. Sadece Blu Tv üzerinden izleyebilirsiniz. Sıfır Bir dizisi kaçak izlenmez. Sıfır Bir dizisi sonunda Savaş, Cio ve Özgür olmak üzere herkes ölüyor. Sıfır Bir dizisi Adana - Hürriyer Mahallesi'nde çekiliyor. Sıfır Bir dizisi karakteri Cio, Çukur dizisine transfer olmak için diziden ayrıldı. Dizinin oyuncuları ise; -Savaş ( Savaş Satış) : çete lideri kendisi Sıfır Bir yeni sezon ne zaman başlayacak? Sıfır Bir Blu TV'de nasıl izlenir? - Cio (Cihangir Ceylan) Sıfır Bir yeni sezon ne zaman başlayacak? Sıfır Bir Blu TV'de nasıl izlenir? - Özgür (Özgür Meriç) Sıfır Bir yeni sezon ne zaman başlayacak? Sıfır Bir Blu TV'de nasıl izlenir? Ayrıca dizinin dış sesi de Özgür Meriç'tir. Videodan Sıfır Bir Adana dizisinin ilk sezonuna dair bir şeyler öğrenebilirsiniz.

  Ayrıca bkz: The Walking Dead 10.Sezon Nereden İzlenir?
 • Bu diziye bütün servetimi veririm ben blutv ye üye oldum bu dizi için sırf onlar için adanaya gittim hepsiyle görüştüm hele Savaş Satış a aşığım 😂🤦🏻‍♀️ ve şunu diyimm izledikten sonra bir 2 saat evde polat alemdar gibi geziyorsunuz dikkat edin😅

En İyi Erkek Görüşleri

 • Bu dizi için üye olurum :))
  • Ben oldum bile, canları sağolsun valla. Blu Tv içeriği zaten o ücret için az bile.

  • Biraz daha popülerleşince zam yapmazlarsa iyidir :D

  • Yok yapsalar, Masum'un yayınlandığı dönemde yaparlardı. Sırf Masum için üye ve abone olmuştum o platforma. İzlemediysen şiddetle tavsiye ederim.

  • Hepsini Göster
 • Başlasın artık.
  • Teaser'dan en az bir hafta sonra başlar hep :) Ben gün sayıyorum :) bakalım bu sefer Blu Tv'de 19:01 'de mi yayınlayacaklar yine? :)

  • Yalnız bölümler gereğinden fazla kısa tam diziye adapte oluyorsun hop dizi bitti.

  • 1. sezondaki bölümler kadar kısa olamaz, 15 dk bölüm mü olur ya, en az 50 dk diye tahmin ediyorum.

  • Hepsini Göster

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 7
 • Bunları izleyende ne bileyim ya
 • Tiplere bak bunlardan nasıl bir dizi çıkarki
 • bir türlü sevemedim bu diziyi
 • Kafan mı güzel? Final yaptı dizi 6. Sezonda
 • Youtube
 • Bluetv programında var ama ücretli
 • 3 geçti 4 sıradaki
 • bende merak ediyorum
 • Link. tl /1KCyS buradan izleyebilirsiniz aradaki boşluğu kapatıp yapın