#YeniAXEetkisi

Sinema ve tiyatro alanında yılların sanatçısı olan kişilerin, Youtuber filmlerinde oynamasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Artık belli bir abone sayısına ulaşan her youtuber'ın film yapması ya da bir filmde oynaması kaçınılmaz oldu. Kendileri alakasız işlerde çalışan ya da oyunculukla alakası olmayan bu kişiler bazen film çekiyor ve yan rollerde yardımcı rollerde sinema ve tiyatro üstadları rol alıyorlar. Bu durum bana biraz garip geliyor açıkçası. Bu kadar emek birçok öğrenci yetiştir duayen sanatçı olarak anıl ama popüler kültür ürünü bir yapımda oyuncu olmayan kişilerin yanında yardımcı rol al. Bir açıdan parasını kazanıyor kendi tercihi de diyebilirsiniz.
Sinema ve tiyatro alanında yılların sanatçısı olan kişilerin, Youtuber filmlerinde oynamasını nasıl değerlendiriyorsunuz?
olabilir. para neredeyse orada rol alacak
A seç
yanlış. bu kadar kariyerli isimler popüler kültüre alet olmamalı
B seç
fikrim yok
C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
Kızım Erkeğim
0 0

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 2
  • Bence alet olmamalılar. Bir ayrıcalıklari olmalı.
  • Bencede hoş değil
  • Bende bu durumdan nefret ediyorum
    • hocam çünkü senin sanatına backrounduna değil de popülerliğine bakıyolar. yani bu adamı gösterirsek ne getirir ne kadar seyirci çeker falan. yoksa sen istediğin kadar iyi oyuncu ol. tanınmamış biriysen gene adamlar için değerli değilsin. futbolcu alır gibi yani futbolcu en azından yeteğeiyle takıma katkı sağlıyor ama sen popülersen yetenek değil yüzünün görülmesi katkı sağlıyor

  • Kalitelerini düşürüyorlar