Sizce Rap müziğe devam etmelimiyiz?

Yıllardır hem prodüksiyon hemde söz yazarlığı ile yapmış olduğumuz birçok projemiz var. Ekip arkadaşım Soulallstar ile geçtiğimiz senenin son çeyreğinde vokal olarak da kendimizin bulunduğu projeler yapma kararı aldık. Yaptığımız işin pek fazla rağbet görmemesi açıkçası biraz hevesimizi kırdı. Sizce bu durumda vokal olarak geri plana çekilip işin mutfak kısmında mı kalmalıyız yoksa devam mı etmeliyiz? Lütfen parçalarımızı dinleyerek net bir şekilde bizi eleştirir misiniz?
Piyasada ki şarkılarımız;
NETD Müzik platformunda :
Sion ft. Soulallstar - La Saga Bozyaka
Kendi kanallarımızda olan projeler ;
Soulallstar ft. Sion - Space-x
Sion ft. Soulallstar - Palmcity

Şimdiden teşekkürler 🙏
0 1

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • La saga Bozyaka da ritim sanki daha yüksek olabilirdi ve ses olmamış biraz düşük kalmış, daha canlı okumanız gerekiyor gibi geldi. Şarkının tutmamış olmasının sebebini bunlara ve reklamının çok yapılmamış olmasına bağlıyorum.
  Space-x güzel ama yine sesin biraz daha canlı olmasını isterdim.
  Palmcity diğerlerine göre daha iyi, güzel.
  Bir de şarkıların isimlerini seçerken daha önce yapılan şarkılarla aynı olmamasına dikkat etmelisiniz bence space-x adını duyunca bege, palmcityi dinleyince ati242 aklıma geldi direkt. Şarkının adını duyunca başkaları değil sizin adınızın akıllara gelmesi çok önemli. Bundan sonraki şarkılarınızda tiktokta reklamanızı yapsanız patlamanız zor olmayacaktır. Bol çalışmalar başarılar

En İyi Erkek Görüşü

 • Bence kesinlikle devam edin. Türü ne olursa olsun. Bu gibi yapıtlar zamanla değer kazanıyor. Parçalar gerçekten güzel elinize sağlık.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 1
 • İyi kötü neyse devam

  • İllaki tutar birisi diyoruz bizde acaba doğru mu düşünüyoruz

  • Yanlış düşünüyorsun Tutmaya çalışma Kendini ifade et müziğinle Sample, beat, söz neyse Zamanla size ait kült kitle oluşur

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?